Jump to content
  • Kayıt Ol

Kämpfer

fudy

Önerilen İletiler

m0324214201w.jpg

Bugün Monthly Comic Alive'ın twitter'dan yaptığı resmi açıklamayla yeni bir Kämpfer projesiyle ilgili çalışmalara başlandığı bildirildi.

İlk sezonun konusu ile şöyleydi:

Senou Natsuru sıradan bir lise öğrencisidir ancak bir Kampfer olarak seçilir. Diğer Kampfer'larla silah, kılıç, dövüş ya da büyü dahil olmak üzere bir şekilde savaşması gerekmektedir. Ancak bu güçleri kullanabilmek için de bir kızın bedenini ödünç almalıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ishak

3

• Hitokiri

1

• fudy

1

• DevilRanger

1

Nerede kaldı diye gözlerimiz yollarda kalmıştı :D

Yapımcılar şöyle boş boş yapımların devamlarını yapacaklarına, bir FMP bir AMG'nin devamını yapsalar ya...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Waaooowww En sevdiğim ecchilerden biriydi devamının gelmesine çok sevindim xD Bilgilendirme için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğendiğim nadir Ecchi'lerden birisidir, daha doğrusu "bir Ecchi nasıl olmalıdır" sorusunun en ideal örneklerinden. İlk seriyi çok geç ve önyargıyla da olsa izlemeye başlamıştım ve beni cidden ters köşe yapan şık bir Anime olmayı başardı. İkinci sezonunu ben de iple çekiyorum tabii daha fazla gönderme, serinin ilk yarısından çok daha fazla komedi ile...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanımı ilk okuduğumda hiç bana göre değil deyip izlememiştim. (AGT)Aradan 7 8 ay gectikten sonra izleyecek anime ararken indirp izledim. Tanımının çok dar olduğunu söylemeliyim. Ben böyle komik böyle ilginç bir anime daha göremedim. Hatta üst üste 2 kez izlediğim ender animlerdendir. Tanıtımı bence şöyle olmalı

Natsuru adlı karakter moderatörler tarafından kamfer denen bir organizasyona dahil olur. Kampfer organizasyonu Kızların gördükleri yerde birbirlerini saldırmasıdır. Katılan her üye kız olmak zorundadır. Ni tekim erkek Natsuru seçilmiş ve ona kıza dönüşme yeteneği verilmiştir. Dövüş olaylarını gecersek tuhaf bir aşk üçkenin içindedir. Sevdiği Çoçukluk aşkı ona yüz vermez ve kaybetmemek için arkadaş arkadaş geçinir. Üyesi olduğu kamferdeki ortağı ise buna aşık olmuştur. Kapı komşusuda düşman kampferlerdendir ve elemanımıza sırılsıklam aşıktır. Bunla berabar okulun öğrenci konseyi başkanı düşman kampferlerdendir ve bizim elemana aşık olur. Bu arada Natsurunun sevdiği kız çoçukluk aşkı lezbiyendir , bilmeden Natsuru'nun kız haline aşık olur. Bu da yetmezmiş gibi Kız natsuru ile erkek natsurunun çıktığını düşünür oğlan natsuruya baskı yapar. Dövüş bu animenin yüzde 25 ni bile oluşturmaz, hikayenin haremin tarzının en tuhaf işleyişini ele almakta. Bu aşk çatışmaları için bile izlenmeli kaçırılmamalı. :qtehlikeli:

Not elamanın bir kızın bendenin ödünç aldığı yok. Çoçuk kendi bedenini saçları uzun, göğüslü haline dönüşüyor.

Yani bu resimdeki gibi

a02l1.jpg

NatsuruSen.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezon pek iyi sayılmaz ama komik

2.sezon evet kesin gelmeliydi

çok karanlık nokta vardı 1. sezonda

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlksezonu zar zor izlemiştim.Hatta ilk başladığımda 5dk olmadan bırakmıştım.Daha sonra blue dragon'un önerisi ile devam ettim.Son olarak çok kötü bir yapımdı umarım bu sezonda iyi bir son yaparlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yalan olmasın ilk sezonu sıkılmadan izledim geass göndermesi muhteşemdi tabi. Fena bi ecchi değildi ama Shizuku karakteri için izlenir bence ama bu yıl sınav var gelecek yıla kaldı:sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komik bir seriydi sonunuda devamı gelecekmiş gibi bitirmişlerdi. (ama zaten çoğu animeyi devamı gelecekmiş gibi bitirdikleri için ben pek zannetmiyordum.)

İlk sezondan daha da iyi bir 2. hazırlarlar umarım(pek ummuyorum).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biride çıksın Berserk Geliyo desin yaa :(...Ne Devam serileri var yapılması gereken aslında ama nafile ...Neyse konu olarak eylenceliydi başlarda.Sonrada baya bi fillere sarsada 2. sezonda izlenilir türden olur diye umuyorum :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biride çıksın Berserk Geliyo desin yaa :(...Ne Devam serileri var yapılması gereken aslında ama nafile ...Neyse konu olarak eylenceliydi başlarda.Sonrada baya bi fillere sarsada 2. sezonda izlenilir türden olur diye umuyorum :D.

Berserk gelirse zaten beni kimse tutamaz. İzlerim yani, başka türlü anlamayın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bu haber güzel bir haberdi benim için.mutlaka 2. sezon çıksın diyenlerdendim.çok sevindim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sevdiğim ve ilk izlediğim shoujo ai dir.Tavsiyede ederim.2.seri ne zaman açıklancak acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

1 sezon fena değildi ama 2. sezonu bekliyorum açıkçası. Konuyu biraz daha gerçekçi yapmalılar ve harem tarzı gitmeye devam etmeliler ve bu kız-kız ilişkileri insanın ruhunu karartıyor daha çok 1. sezonun en son kapanış sahnesi gibi yapmalılar.:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?