Jump to content
  • Kayıt Ol

Buzzer Beat

SomeOne

Önerilen İletiler

14b22h.jpg

Kamiya Naoki bir profesyonel basketbol takımında genç bir oyuncudur.Onun nispeten diğerlerinden daha küçük boyutlara sahip ve kabiliyetlerini baskı altındayken tamamen kaybediyor, gerçek yeteneklerini sahaya yansıtamıyor.Bu arada Shirakawa Riko neşeli,güçlü bir yarımseverlik güdüsüne sahip olan konservatuar mezunu ileride profesyonel bir kemancı olmayı hayal eden bir kız.Olay bir gün Riko'nun Naoki'nin kayıp cep telefonunu otobüste bulmasıyla başlar ve onların sık sık birbirleriyle tesadüfen karşılaşmaya başlamaları aşka dönüşecek bir ilişkinin temellerini atmaya vesile olur.Fakat Naoki zaten kendi kız arkadaşıyla evlenmenin planlarını yapmaktadır.Birde Naoki'nin takım koçunun Riko'ya aşık olduğu da anlaşıldıktan sonra zaten artık yapacak hiç birşey kalmamıştır.

[Not: Süpeer İzlemenizi Tavsiye Ederim :qaglayacak: ]

Bu seriyi çeviren:ThundeR

Buzzer Beat  torrent.torrent

Buzzer Beat.rar

Buzzer Beat torrent.torrent

Buzzer Beat.rar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Doumeki Shizuka

2

• sakura hime

1

• yuuki_cross

1

• SomeOne

1

• 4 hafta sonra...

Az önce başladım da yazamadan duramıycam beklediğimden iyi çıktı :bir numara: Hele o açılış parçası çok çok güzel olmuş artı şu ve bu gibi sebeplerden ötürü nutkum tutuldu *transa girer* :gul gul:

Anlaşılan müzikleri Yamapi yapmış. Yahu anlamadım gitti şu japonlardaki ' oynadığım dizinin müzikleriniben yaparım arkadaş' tavrını xD Ama şahane yapmış Yamapicim <3

Birinci bölümde bunların vücutlarıyla birbirlerine hava bastıkları sahne de muazzamdı, epey güldüm :gul gul:

Yalnız keşke kötü kız karakterle iyi karakter tam tersi kişiler olsaydı bu şekilde yakışmadı gibi. Yamapi'nin saçları niye bu şekilde onu da anlamadım. Kıvırcık ve karamel kahve *.* Animeye uymamışlar. Mavi ve düzdü hadi mavi yapmadılar ama en azından Yamapi'nin eski saçı olduğu gibi kalabilirdi. ı-ıh

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?