Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemizdeki Yeni Üniversiteliler

A.U

Önerilen İletiler

ÖSYM tercih sonuçlarını bekleyen yüzbinlerce adayı şaşırtarak sonuçları bugün açıkladı.Ben de az önce sonucumu öğrendim.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi - Felsefe bölümü öğrencisiyim artık.:D Uzun uzun düşündükten sonra benim için en iyi yer olacağını biliyordum.

Çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle de paylaşmak istedim.Öss'ye giren diğer üyelerimiz de bu sevinçlerini bizlerle paylaşmak isterler belki.:qyuz kizarma:

Kutlayanlara buradan teşekkür ederim.:goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 53
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sera myu

6

• gezz+

6

• Susano'o

4

• lether

4

Okulun hayırlı olsun Metatron. :)

Başka "yeni üniversiteli" arkadaşlar da söylesin de kutlayalım buradan. h54

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkür ederim Susano'o (:

@Antioksidan,bir arkadaşım vardı ve geçen sene kazanamamış olmak umrunda değildi.Sonuçlara bile günler sonra yapacak başka bir şey olmadığından bakmıştı.Seneye kazanırım demişti yine biraz alayla ve kazandı da.Dert edilecek bir şey değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Metatron: dert eden kim :D

Bu sene olmayacağı belliydi zaten. Bu sene olmadı ama çok güzel konteyner ihracatı yapabiliyorum :D

Felsefe iyidir. Aut disce aut discede derim hep. Günlük hayatta latince konuşuyorum zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçi Üniversiteyi terkedip kaçan bir öğrenciydim ama bir daha girdim bu sefer memleketimdeyim.

Malatya-Basım ve yayın teknolojileri!:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayırlı olsun VarOlanBiri. Bu sefer kaçma, bitir okulunu :P:medszun:

@gezz+

Buluşmalarda görüşürüz inşallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni üniversiteli arkadaşların hepsini tebrik ederim. Vizeymiş finalmiş en kötüsü de bütmüş, Allah sabır versin hepimize. (Bana da stajlarda. :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İstanbul

Marmara Üniversitesi - Bankacılık ve Sigortacılık

Marmara Üniversitesi - Sermaye Piyasası (İÖ)

Yeni bir tercih zamanı başladı :animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Aequitas

Benim kardeşimin bitirdiği bölüm ve okulun aynısı. Tesadüfe bak. :D Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kazanan arkadaşları tebrik ederim. üniversite hayatlarında başarılar dilerim. asıl macera şimdi başlıyor :D

bu sene kazanamayan arkadaşlar da canlarını fazla sıkmasınlar inşallah bir dahaki denemede istedikleri yeri kazanırlar. ayrıca üniversite herşey demek değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kararımı değiştirip son anda yazdığım bir yer:D Boğaziçi Moleküler Biyoloji ve Genetik:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aa süper, ben de orayı istiyordum ama yazmadım bile tutmucak diye :D birlikte gidiyoruz buluşmalara kaçış yok tamam mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşe bak ben de itü makine istiyodum, ama yazmama sebebim farklı:D peki tamam abi:P söz gelicem=]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yürekten tebrik ederim metatron herşey gönlünce olmaya devam etsin... kazanan diğer arkadaşları da yürekten tebrik ederim..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi bakalım hayırlı olsun ,bir zamanlar bizde geçtik aynı yollardan umarım ,umduğunuzu bulursunuz.Bu ara kazanamayan arkadaşlarda umarım daha gayret gösterip o bir yıl istediklerin bölümleri kazanırlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Biraz da acıyorum.

Gözler altındaki mor halkalara ve züğürtlüğe antremanlısınızdır inşallah :))

Kazanamayanlar takılmasınlar, ben üniversiteye arkadaş zoruyla yerleşmiş, hatta tercihlerini bile başkası yapmış biri olarak ne kadar üstüne düşersen o kadar ters teptiğinin resmiyim. :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayırlı olsun arkadaşlar, İstanbul'a gelecek olanlara da ayrı bir kolay gelsin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

;43372']İşe bak ben de itü makine istiyodum' date=' ama yazmama sebebim farklı:D peki tamam abi:P söz gelicem=']

Abi :D ?! Sitede yaşım gözükmüyor gören büyük falan sancak yapma şöyle :D

@Susano'o, sıradaki ilk anime buluşmasını iple çekiyorum, umarım hayal kırıklığına uğramam, beklemediğim gibi çıkmaz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de ilk seferinde kazanamayanlardanım. Mezun senede çalışıp odaklanmak daha kolay oluyor arkadaşlar. Bu yüzden durumu avantaja çevirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?