Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemizdeki Yeni Üniversiteliler

A.U

Önerilen İletiler

ya ben üniversiteyi düşününce bayağı heyecanlanıyorum. zaten şimdiye kadar olan bütün her şeyi öğrenebileceğim bir alan kazanmak bile çok güzel bir duygu. onbinlerce seneyi yaşamış olmak gibi, inanılmaz bi deneyim kazandırdığını düşünüyorum tarih bölümünün. zaten okullarda falanda hep tarih öğretmenlerinin duruşu biraz farklıdır özelliklede bayan öğretmenlerin. bir de derslerde hep derlerdi işte bıraksalar biz size neler anlatacağız, gerçek tarih hiç de bu kitaplarda yazdığı gibi değil falan diye görelim bakalım gerçek tarih nasılmış :D üstüne üstlük şimdiye kadar okuyan sayısız öğrencinin araştırmalarına, tezlerine ulaşabilmek veya el yazması kitapları okuyabilmek falan... ankara üni'de 35binden fazla el yazması kitap varmış hepsini görmek için çok sabırsızlanıyorum. en azından yaşadığım toplumdaki olayları başkalarının yönlendirmesiyle değil gerçekleri görerek anlayabilme açısından tarih bölümünün en iyisi olacağını düşünüyorum. düşünüyorum da... 12 senedir ilk defa ciddi anlamda lys için ders çalışmış olan ben, 3 harften fazla olan isimleri aklımda tutamayan ben nasıl tarih bölümünün altından kalkacağım onu bilmiyorum işte :aglama2:

neyse ben de kazanan herkese bol şans dilerim, istedikleri gibi bi üniversite hayatı geçirmeleri için. kazanamayanlar da üzülmesin sevinsinler bi sene daha yatıcaklar işte. emekliliğe kadar bir daha böyle bir şans yok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 53
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sera myu

6

• gezz+

6

• Susano'o

4

• lether

4

Tarih harika ben de severim ama katıksızını=)

Bence yapabilirsin bu kadar hevesli birinin altından kalkamayacağını düşünmüyorum. Okurken o günlere yeniden dönmek bazen üzerken bazen inanılmaz heyecanlı ve grurlu hissettiriyor kesinlikle. Başaracağına inan sevdiğin bir bölümde okuyacağın içinde kesinlikle hakkını vereceğini düşünüyorum başarılar=) haberlerini beklerim dersler başladıktan sonra hatta öğrendiklerini tarihi bize de aktarırsan ufak ufak daha çok sevinirim=)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç bir şey olduğu zaman paylaşmaktan mutluluk duyarım, madem öğretmen olunca anlatılmıyormuş biz de olana kadar anlatırız :D teşekkürler iyi dileklerin için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kazanan arkadaşları tebrik ederim...Tercih meselesi zor iş...İnşallah herkes seveceği bölümü tercih etmiştir veye tercih ettiği bölümü zamanla da olsa sever :D

Üniversiteye girerken okula adım attık gerisi kolay gibi düşünüyorduk ama asıl sıkıntılı zamanlar şimdi başlıyor :D İnşallah üniversiteye başarıyla girdiğiniz gibi güzelce de bitirirsiniz.( bütünlemeye dahi kalmadan diye dua edecektim ama dilim varmadı bütsüz üniversite mi okunurmuş :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?