Jump to content
  • Kayıt Ol

"2010 Sonbahar" - Neler Geliyor Neler?

fudy

Önerilen İletiler

• İleti 39
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• kermbey

7

• loykad

4

• fudy

2

• Aequitas

2

Trailer için teşekkürler vallaha, dün aramıştım ama bulamamıştım, mashiro'nun sesi güzel olmuş, ama takagi için pek yakıştıramadım, hatta hiç olmamış bence, ben daha cana yakın birinin sesini bekliyordum, bir ayının sesini değil 5g4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Trailer için teşekkürler vallaha, dün aramıştım ama bulamamıştım, mashiro'nun sesi güzel olmuş, ama takagi için pek yakıştıramadım, hatta hiç olmamış bence, ben daha cana yakın birinin sesini bekliyordum, bir ayının sesini değil 5g4

Bugün düştü PV'ler ortama, ondandır.

Takagi'yle Mashiro'nun seslendirmesine iyi ya da kötü diyemeyeceğim ama Azuki'ninki cuk diye oturmuş bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben seiyuuları çok tuttum, fazla projeleri olmayan ve artık duymaya aşina olduğumuz kişiler seslendirmiyor. Bu karakteri daha fazla özgün kılar. Aoki'nin seiyuu'su pek tanıdık bir ses ama, Ayako Kawasumi (Air Gear - Simca, .hack// - Atoli-Hotaru, Fate Stay Night - Saber, Nodame Cantabile - Megumi Noda, Pandora Hearts - Alice gibi gibi) ki yakışan bi seiyuu olmuş. Öbür yandan Takagi'nin sesini de çok tuttum, seiyuu'su Nabari No Ou'dan Aizawa'yı seslendirmişti ve Aizawa'yı Takagi'ye pek benzetirdim. Cuk oturmuş o ses ona bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ilk bölümlerde 14 yaşında ortaokullu olacaklarını düşünürsek karakterlerdeki çizimler fazla olgun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fazla beğenmedim seslendirmeyi.İnanılmaz bi animede beklemiyorum açıkçası.Çok mangadan uyarlama gördük ancak aynı tadı veremedi.Umarım ben yanılırım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Iron man çıkmış, indiriyorum şu an. Bakalım nasıl bir şey olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Iron man raw görmüştüm ben, es geçtim o yüzden. Daha ilginci, Panty & Stocking de başlamış. Ben görür görmez Power Puff Girls falan sandım, o nasıl bi Amerikanvari animasyondur :D Ama hoşuma gitmedi de değil, her ne kadar başta garipsesem de :D (Panty ve Stocking bana No Naku Koro Ni'den iki karakteri anımsatıyor -hatta sırf onlara benziyorlar diye başladım izlemeye-)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aha şimdi de bakuman düşmüş ing. altyazı olarak. En çok bunu bekliyordum, indirelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakuman'ı izledim; fakat ne yalan söyliyeyim.. Eğer mangasını okumasaydım ya da hikayenin ilerisi hakkında en ufak bir fikrim olmasaydı, 2. bölümü de izledikten sonra askıya alır ya da izlemeyi bırakırdım. Mangasında güldürücü olan kısımlar animede çok çok yapaydı, ne bileyim duyguyu hissettirememiş ilk bölüm açısından. Yine de sonuna kadar izliycem tabii ki.

Edit: An itibariyle Iron Man'i de izlemiş bulunmaktayım ve güzeldi. Gerçekten, beklediğimden daha güzel oldu. Madhouse karakter tasarımı konusunda biraz kendini kasmış sanırım ama yine de ilk bölüm açısından iyi bir şeyler çıkarabilmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben bakumanı gayet beğendim. Beğenmemek umuduyla başlamayalım şu serilere, gayet güzel yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakuman Takagi'nin seiyuu'su dışında bayağı iyiydi bence, ilk dk'da beni biraz şok etti anime gerçi :D Bence bu seiyuu Takagi'nin fırlamalığını yansıtamamış. Mangayı okumuş olmama rağmen ilk defa görürmüş gibi zevk aldım. Bence ilerleyen bölümlerde daha süper olucak. Misal;

Eiji'nin ve diğer mangaka'ların girişi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eiji'ye kesinlikle şen çakrak-oynak bir ses seçmeleri gerek yoksa olmaz bu iş :) Ayrıca animenin openig(leri ^^)ini de epey beğendim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shinrei Tantei Yakumo

Bakuman

veee Togai No Chi.... bu üçü cepte ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?