Jump to content
  • Kayıt Ol

Sony'den Playstation 4 Müjdesi

bedifeci

Önerilen İletiler

Sony, teknoloji ve oyun dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, Playstation 4 ile ilgili bakın neler dedi.

Sony'den oyun konsolu meraklılarına müjdeli bir haber var. Sony'den gelen müjdeli haber, tahmin edeceğiniz üzere daha çok Playstation meraklılarını ilgilendiriyor. Sony yaptığı açıklamaya göre Playstation 4 oyun platformlarını geliştirmeye başladı. Playstation 4 ile ilgili söylentilerin yeni yeni ortaya çıktığı dönemde Sony tarafından yapılan bu resmi açıklama, oyun meraklılarının yüzünü güldürdü.

5084251282070683.jpg

Playstation 4'ün piyasaya sürüleceği tarih ile ilgili resmi bir açıklama Sony tarafından henüz yapılmasa da öngörüler, yeni oyun konsolunun 2012 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği yönünde. Sony yetkilileri Playstation 4 ile ilgili oyun çalışmalarının 1-2 sene içerisinde tamamlanacağını ve oyunların geliştirilme işlemlerinin de 2012'de başlayacağını belirtiyor.

Kaynak.shiftdelete

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

2

• Susano'o

2

• Cynthia

2

• swordsman

2

En Çok Yazanlar

Daha 3ü alamadan 4 nedir yahu. PS2 ile PS3 arasında epey bi' fark olduğundan PS4 gelmez bir süre diye düşünüyordum.

Haber nereden bu arada? Kolpa olmasın?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaynak alt kısmında yazıyor.Teknoloji marketdeki arkadaşlarda teyit ettiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmmm gerçekse eğer ben Sony'nin biraz daha beklemesini umuyordum açıkçası. PS4 çıkarsa PS3ün satışları azalır; ki zaten hala birçok kişi PS2 kullanıyor (ben dahil). Eğer PS3, PS2'nün hemen ardından çıksaydı PS2 satmazdı pek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu nasıl bir saçmalıktır? ps4 mü? daha çok erken çok! 2012 dediğin ne ki şurda 2 sene. Daha oyunlarda ps'nın %100'ü kullanılamıyor yapımcılar ps'nın nimetlerinden olabildiğince yararlanmaya çalıştıklarına rağmen tam potansiyel kullanamadıklarından söz ediyorlar. Böylesine mükemmel bi alet için 4 çıkarmaya kalkmak hem de 2012 gibi yakın bi tarihe oldukça saçma bi karar. Xbox 360 mı ps3 mü diyenlere gelecek için ps3 al diyorlardı, diyorduk. Çünkü geleceği olan alet oydu. Görüyoruz ki pek bi geleceği yokmuş. Bana kalırsa olay tamamen sony'nin ps3'ün kırılmasından korktuğundan böyle gelişiyor. Onlarda biliyorlar elbet birgün kırılacağını, arkasından br'ın kırılmasının gecikmeyeceğini. O nedenle böyle bir telaş içindeler. Böyle bi açıklama için çok erkendi. Sony yanlış yaptı diye düşünüyorum. 2012'de çıkaracak olsa bile çok daha geç bildirmeliydi bunu. PS3 satışları düşecektir en bu açıklamadan sonra.

O değilde beim ps3'ü elden çıkarmayı düşünüyordum yazık oldu şimdi :D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya o da deil ps3'e kac oyun çıktı almaya değer. Ben hala ps2'nin 3 ten daha çok tercih ediyorum o nedenle almadım, çünkü öle veya böyle almaya deger oyun sayısı hakikatten 20 bile yok...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çıkış tarihi olan 2012 nereden baksanız, 2015'i bulur. Gecikmeler mutlaka yaşanır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

playstation4en8rd0.jpg

bence oyun konsoları çok pahalı ve gereksiz sınırlı multı medya özelikleri

ve 2-3 sene sonra demode olmaları oyunlarını 100-300 tl gibi yüksek fiyatları

satılması da bir dezavantaj harcan paraya ultra yüksek bir pc toplanması

daha mantıklı son günlerde (HD ready Full HD) animelerin yükselişi de var

güçlü bir ekran kartı örnek atı 5870-5970 GeForce gtx460-gtx480

gibi parcalarla 110 fps gibi akıcı görüntü elde etmek varken

Playstation 4 sizce gereklimi??

not: pc oyunları fiyatları 40-180 tl

akıl var mantık var !:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilmiyorum, bilgisayarda oyun oynamak o kadar zevkli gelmiyor bana. Onu bilmem ama, şu ana kadar en beğendiğim konsol hala PSP'dir. PS2 oyunlarını da çalıştıran bir PSP2 çıkmadığı sürece de öyle kalacak gibi görünüyor. Çocukluğumdan kalan her türlü oyunu oynayabiliyorum. :D Super Mario World falan dahil.:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

playstation4en8rd0.jpg

bence oyun konsoları çok pahalı ve gereksiz sınırlı multı medya özelikleri

ve 2-3 sene sonra demode olmaları oyunlarını 100-300 tl gibi yüksek fiyatları

satılması da bir dezavantaj harcan paraya ultra yüksek bir pc toplanması

daha mantıklı son günlerde (HD ready Full HD) animelerin yükselişi de var

güçlü bir ekran kartı örnek atı 5870-5970 GeForce gtx460-gtx480

gibi parcalarla 110 fps gibi akıcı görüntü elde etmek varken

Playstation 4 sizce gereklimi??

not: pc oyunları fiyatları 40-180 tl

akıl var mantık var !:qzirvede:

Kimse konsolu verdiği oyun oynanış biçimi joysticki için almıyor, sunduğu exclusive oyunları sebebiyle alır. Ps2'nin exclusive oyunları mükemmel ötesiydi, bence sony'nin düşüşü ps3le tamamen bunlara bağlı. Ki 2010'da bir kaç güzel oyun cıktı ama ben hala hakettiği oyunları verdiğini düşünmüyorum. Bence de ps4'ün çıkması için daha en az 5 yıl var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

uzakdoğu merkezli saygın yayın organlarından Digitime sın bugün yayınladığı bir habere göre PlayStation 4ün üretimi sene sonuna doğru üretime girebilir komponent üreticilerine dayandırılarak verilen haberde PlayStation 4ün hareket kontrolcüsüne sahip olacağı da belirtilirken, nihai özellikleri hakkında spekülasyonların ardı arkası kesilmezken resmi olarak açıklanmış ya da doğrulanmış bir detay bulunmuyor henüz

http://www.digitimes.com/news/a20110704PD202.html kaynak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?