Jump to content
  • Kayıt Ol

İstanbul'da basılı manga bulabileceğim yerler?

gezz+

Önerilen İletiler

Merhabalar, İstanbul'da özellikle remzi kitabevinde basılı orjinal ingilizce mangalar bulabileceğim konusunda duyumlar aldım, başka nerelerden temin edebilirim? ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, 3-4 gün içinde istanbula gidip bir arkadaşımla manga alışverişine çıkacağız da :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gezz+

5

• Cynthia

4

• vecitasan

2

• Luna

2

Bu başlık defalarca açıldı ama yazayım yine de...

Bütün Remzi kitabevlerini bilmiyorum fakat Levent-Kanyon Remzi'de var.

Taksim İstiklal Caddesi'nde Galatasaray Lisesi'nin yanındaki sokaktan aşağı inince çizgi roman & manga satan küçük bir dükkanı bulursunuz. Özellikle adamların çok güzel çizgi romanları var, ilgilisine.

Karşıda da birkaç yer vardı ama bilmiyorum oraları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yukarıdakilere ek olarak School Rumble, Eternal Sabbath, Gundam, Tsubasa RC, Negima, Ghost Hound, 20th Century Boys, Monster, Vagabond falan var. Hatırlayamadığım birkaç seri daha var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Robinson Kitabevi diye bir duyum almıştım.Sanırsam sizin bahsettiğiniz kitabevi de o.Adamların bir sürü getirme seçeneği de vardı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Antioksidan'ın verdiği başlıkta ayrıntılı olarak yazıyor her şey. Baksanız iyi olur hani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet, sen bu mesajı göndermeden hemen önce dediğini yaptım ve de çok faydalı oldu, hele ilk sayfada Love Hina'yı görünce oraya gitmek için ciddi bir şekilde sabırsızlanmaya başladım, ama aklıma takılan bir konu var, ciltlerin kendi sayfalarında teslim süresi 4 hafta gibi ifadeler gördüm, nedir acaba tam olarak? Yardımlarınız için çok teşekkürler cidden çok sevindim böyle güzel yerler olduğuna :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orada satılan ciltler de var ama eğer istediğiniz manga yoksa ve getirtmek istiyorsanız yaklaşık 1 ayda getiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ebay'e baktım baya akılcı geldi, ikinci elleri bile var, fiziksel durumlar falan ayrıntılı biçimde yazılı, güvenilir site sonuçta. Postasıyla bile çok daha ucuza geliyor buradaki fiyatlarından. Örneğin yeni gibi ikinci el bir cildin fiyatı 1 dolar gibi bişey, ve nerdeyse her manga için geniş ikinci el seçenekleri bulmak mümkün. İnstanbuldaki kitapçılardan seçip beğenip ebay'den sipariş ederim artık :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gittim gon kitabevine, ilk başta school rumble aldım, okumadığıma emindim, karakter tanıtım sayfalarını görünce şok oldum ertesi günü gidip değiştirdim, full metal panic bulabilsem alıcaktım ama sadece 3. cilt kalmış.

çok teşekkürler hepinize tekrardan :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?