Jump to content
 • Kayıt Ol

Şenyuva-Bay Emekli koro şefi devlet sanatçısı Kalender Şenyuva


Mitka

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://img9.imageshack.us/img9/3863/senyuva5.jpg[/bimgx]

RENGARENK KİŞİLİKLERİYLE “ŞENYUVA” AİLESİ KAPILARINI AÇIYOR!!! Onların işi “ilişkiler”... Münir (Levent Üzümcü) ve İnci (Ceyda Düvenci), günümüzün en popüler konusunda, kadın-erkek ilişkilerinde uzmanlar! Meslekleri “aile terapistliği”. Onlar hastalarına danışmanlık yapıyor, aileleri de isteseler de istemeseler de onlara! Şenyuva ailesinin evinde bir çocuk, bir kayınvalide bir de kayınpeder ve hepsi ayrı alem komşularla ekran şenleniyor: Şenyuva, herkesin çok bildiği sorunlara, kahkaha dolusu çözümleriyle geliyor!!! Aile Terapisti Münir ve İnci, oğulları Ataberk (Osman Berk Selvi), İnci’nin annesi Gülümser (Ayşegül Atik), Münir’in babası Kalender ( Altan Erkekli) ve Münir’in kardeşi Nurettin (Alper Kul) her hafta yeni bir macerayla, hatta her hafta birkaç macerayla, yaz gecelerine kahkaha getiriyor!!! Gülümser’in ( Ayşegül Atik) damat sevgisine, Kalender’in ( Altan Erkekli) kadersiz oğlu Nurettin’e ( Alper Kul) ilgisine, İnci (Ceyda Düvenci) ile Münir’in (Levent Üzümcü) her sabah yeni bir maceraya uyanılan evlerine, Nurettin’in (Alper Kul) müzik piyasasını değiştirecek bestelerine hazır olun!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • İleti 3
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • Mitka

  2

 • eczmeltem

  1

 • scoutcrawler

  1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Arkadaşlar arkadaşımız türk dizisi tanıtımı yapmış bir tane bende hayatımda izlediğim en iyi komedi dizisini yazayım.Şenyuvayı Şenyuva müthiş bir komedi dizisi altan erkekli kalender şenyuva tiplemesini müthiş canlandırıyor.Sonradan diziye katılan altan erkeklinin dolandırıcı kardeşi cefakar rolünü bir demet tiyatronun fadil fidillioglusu Bican Günalan canlandırıyor.Alper kul'un canlandırdığı hergün eve kız atan nurettin karakteri ayşegül atikin hayat verdiği kızının evliliğine zarar gelmesini istemeyen kaynana karakteri.Evin küçük çocuğu ataberk ve en çok güldürenide kalender şenyuva olmuştur.Mimikleriyle konuşmasıyla kahkaha tufanı.Ama arkadaşlar şenyuva ilk bölümünde ne yazıkki gereken ilgiyi görmemiş millet bu harika komedi yerine memetali tırtını birde survavıl adı herneyse onu izlemiştir.Ama 5.bölümüyle biraz kendine geldi dizi.Herneyse size bu diziyi izlemenizi ve tavsiye etmenizi tavsiye ediyorum süper bir dizi çünkü.:mutlulh:Pazartesileri atv de oynuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu diziye zapping yaparken rastlamıştım. Atv Avrupa Yakasından sonra yeni bir fenomen yaratmanın ğpeşinde anladığım kadarıyla. Bakalım onun kadar uzun soluklu olabilecek mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ofiste bir aydır "Bir üç beş gün" şeklindeki şarkısıyla bizi krizlere sokan dizi. (ekşi havasına girdim, devam edeyim ) Sandalyeden düştüm izlerken :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?