Jump to content
  • Kayıt Ol

Pera Müzesi Yeni Sezona Anime Filmleri ile Başlıyor!

fudy

Önerilen İletiler

Buluşma gerçekten çok eğlenceliydi :)

Gundamaster' ın şansızlığı bizim gibi acemilerin toplaştığı bir grupta olmaktı sanırım :D Pazartesi sendromunun etkisi de olabilir :P Yarın iş olmasa daha uzun eğlenebilirdik.

Gundam filmine gelince, biraz kopukluklar vardı, bazı olayları anlamakta zorlandım. Gerçi ben diğer 2 bölümü de izlemeyi düşünüyordum ama açlık buna izin vermedi :P Tabi grup olarak hareket etmek zorunda oluşumuz da buna etken :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 104
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

16

• Akuma_Blade

14

• özz

13

• bLueeekun

12

@ gudum; merak etme rövanş içinde plan yapacağım ve hiçde avans mavans vermediniz biz siz yetişin diye yavaşladık :P

valla söylemesi ayıp ekibimdeki her arkadaş çok iyiydi:D

çok konulara malzeme olan dost,katılıyorum buna ama kendisi adı gibi biri ya

özkana laf yok adam bilmiyorum dedi valla şaşırdım bide özz oda bilmiyorum diyordu maşallah baya baya oda sildi sürpürdü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biz her ne kadar son anda altı çaktıysak o altının içinde benim bildiklerimde çoktu. :P Bir daha ki oynayışımızda Tabuda ki isimleri yalayıp yutucam direk bilicem. :P Ayrıca kendimle iftihar ediyorum. Çünkü "kısaltmak" gibi bir kelimeyi kalemden çıktım sonucada bağladım. Benden beklenmeyen bir hareketti bu. :D Kalabalık bir buluşma iyidir ama çoğu kişiye göre nasıl sohbet edicez der. Bende bugün çok sessiz kaldım gibi. Yoksa hafta yorgunluğundan mı o? Bundan sonra ki planımız shounen jump ama bence worless'in dediği anime izleyebileceğimiz yeride gündeme getirip onuda bir an önce yapalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

az kişi olduğumuz bi buluşmada guitar hero yapabiliriz, herkese tavsiyem, aşırı eğlenceli, kelime kaos bu arada türkçe tabu oynuyoruz :D o dakkalar sonra gelen açıklamayı da dostun kaos'u tekrardan anlatmaya kalkması üzerine yapmıştım, jeton geç düştü benim millet beni gay dergisi okuyor sanmasın diye :D bkz. http://www.kaosgl.org/ gayet de müsbet bir site :D lisede geyiği çok dönerdi ordan biliyorum.

Farkettim de hala açıklama yapıyorum :D

edit: fotoğrafları bekliyorum! (altı üstü 5-6 çekildik zaten kanıt olsun diye :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?