Jump to content
  • Kayıt Ol

Golden Boy

Mahlas_Kafkef

Önerilen İletiler

KÜNYE:

Anime'nin Adı:

Tür: Macera,Romantizm,Ecchi

Bölüm Sayısı:6

Firma/Stüdyo: Production I.G

Yayın Süresi:Her bölüm için ortalama 27 dakika

Yayın Tarihi:27 Ekim 1995-28 Haziran 1996

Açılış Şarkısı:My Golden Boy-Computerjockeys

Kapanış Şarkısı:Study A Go! Go!- by Golden Girls

Kintaraou Oe,çok zeki bir gençtir.Üniversiteyi mezun olmadan bırakmıştır.Bunun nedeni ise tüm dersleri vermesidir.Böylece bisikletine atlayıp gezmeye karar verir.

Çeşitli işlerde çalışır.Yalnız Kintaraou,çok garip birisidir.Kadınlara karşı zaaf dürtü tarzında bir şeyi vardır.Bunu zaman zaman kontrol edememektedir.Zaten bunu ilk bölümde girdiği bilgisayar işinde görüyoruz.Bir de yanından ayırmadığı bir not defteri vardır.Tüm kadınları ayrıntılarıyla çok kısa sürede bu not defterine çizmektedir.Eğer kadınlar tarafından dövülürse,azarlanırsa ''Eğitim için''tarzında laflar söyler.

KİŞİSEL GÖRÜŞÜM:

İlk başta abi bu nedir?Bildiğimiz hentai bu diyebilirsiniz.Ama kesinlikle öyle değildir!Golden Boy bana göre Ecchi tarihinin en başarılı yapıtlarından birisidir.İlk başta senaryo aşırı basit gelebilir ama ilerledikçe çok güzelleşen 6 bölümlük OVA'dır.Tek kötü yanı ise sadece 6 bölümden oluşması.Kısacası +18 faktörü Ecchi olduğundan dolayı elbette ki var.Ama bu bile animenin çok komik olmasını sağlamıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Mahlas_Kafkef

2

• Seifukusha

1

• wiL-

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Komik animedir ama eççinin sınırlarını biraz fazla zorladığı da oluyor.

İzleyecekler ona göre izlesin.

Tanıtımda bir hata var. Okulu bırakması dersleri önceden çok iyi bildiği için değil, okul bitmeden hepsini bitirdiği için.

Hemen her yerde "Benkyou ni naru na" diyor eleman. Bunu "vay be, çok şey öğrendim" gibi düşünebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle kurgu,senaryo filan aramayıp da sadece gülmek için anime istiyorum diyorsanız kesinlikle izlemelisiniz ama ecchi faktörünüde hesaba katmalısınız.

Hatta 4 yada 5. bölümde ecchi nin sınırlarını zorlayıp-aşıp hentai liğe geçiyor diyebiliriz sanırım.

Ama belki de bu animeyi bu kadar komik yapan da o ecchidir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komik animedir ama eççinin sınırlarını biraz fazla zorladığı da oluyor.

İzleyecekler ona göre izlesin.

Tanıtımda bir hata var. Okulu bırakması dersleri önceden çok iyi bildiği için değil, okul bitmeden hepsini bitirdiği için.

Hemen her yerde "Benkyou ni naru na" diyor eleman. Bunu "vay be, çok şey öğrendim" gibi düşünebilirsiniz.

Ben de o tarz bişey demek istemiştim=).Uyarı için teşekkürler Seifukusha hemen düzeltiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?