Jump to content
  • Kayıt Ol

Tanıtımlar ve altyazı bölümleri

bedifeci

Önerilen İletiler

Arkadaşlar tanıtım yapacak kişi çalışmasını ,orjinal yapmalı ,başka Türk anime sitelerinden taşındıgı anlaşılırsa direk o kişinin mesaj atma hakkı silinecektir. Not kısmı da takip ediliyor sırf iş olsun diye düzeysiz oylamaya başvuranda (her katogoriye bir vermek gibi )aynı şekilde cezalandırılacaktır.

Tanıtıma yapılan animenin yorumları da çok kaliteli olmalı.Tanıtım için çok teşekkür ederim gibi kavramları mükünse mesaj olarak yollamayalım.

Yetkili kişiler isterlerse daha iyi bir tanıtımı ,daha önce yapılmış tanıtımla yer degiştirebilrler. Onun için tanıtım yaparken çok iyi bir sunum hazırlamalısınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• ademania

1

• Seifukusha

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Tanıtımları belli bir düzene göre yapabilsek çok güzel olur.Hem ayrıntılı hem de düzenli.Ben eski sitede Akuma'nın tanıtım sistemini beğenip kullanmıştım.Biraz uğraştırıcı ama sonunda epey güzel oluyor.Herkes o şekilde istemeyebilir ama tek düzende yapılmasının daha hoş olacağı kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sitedeki tanıtım bölümü öncekinden daha kapsamlı. Bunu iyi kullanmak gerekir. Engin abinin söylediklerine katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?