Jump to content
  • Kayıt Ol

AMT Sohbet Eklentisi açılmıştır

bedifeci

Önerilen İletiler

Arkadaşlar sitemiz , Atakan arkadaşımız sayesinde yeni bir özellik daha kazandı. Ve bu özellik daha geliştirilecegi duyumunu aldım. Üyelerimiz birbiriyle arkadaş olduğunda , facebook'taki gibi mesajlaşabiliyor.

Hem bu daha güvenli hemde anime seveler arasıdaki diyaloğu daha fazla artıracagına düşünüyoruz.

Bunun dışındada umarım yakın zamanda siteyi daha iyi hale getirecegiz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk önce arkadaş grubunu ve diyaloga geçecegin arkadaşı belirlemelisin.Arkadaş ol kısmını tıklıyarak karşı tarafın onayını bekliyeceksin.

67126900.jpg

[bimgx=600]http://img715.imageshack.us/img715/322/28518710.jpg[/bimgx]

Sitede sohhbet kutucuğu sağ alt köşede yer alıyor.Aktif olanlar yeşil renkteler.Aktif olmayanlarda gri , meşgul olanlar da kırmızı renkteler.

[bimgx=600]http://img265.imageshack.us/img265/4438/81353901.jpg[/bimgx]

Bundan sonra aktif olan arkadaşlarınızın ismine tıklayıp iletişime geçmek size kalmış.

[bimgx=600]http://img693.imageshack.us/img693/9319/14308468.jpg[/bimgx]

Bu çalışma yine söylüyeyim geliştirme aşamasında eksiklikler olabilir.En kısa sürede düzeltmeler olabilir.

Bunun dışında aşağıdaki eklentide işinize yarayacak birçok özellikle karşılaşabilirsiniz. Toplu sohbet yapabilir ,oyun oynayabilir,daha kolay şekilde profilinizle ilgili ayarlar yapabilirsiniz.Hepside AMT güvencesiyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 23
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

6

• PaarthurnaX

6

• Anifly

1

• ⓔⓥⓞ&#943

1

:bulqdum:

Sadece arkadaş listemizdekiler ile sohbet etme imkanı biraz yetersiz kalmış..

En azından 1 chat sayfası olup sitedeki online olanlar ile konuşabilirdik...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Facebook tarzı bişey olmuş bu. Ama bunu daha önce AnimeOU'da yaptı pek randuman alamayınca geri kapattılar. Umarım burda kalıcı olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sohbet odası denilen bölüm var. Ordan birçok kişiyle iletişim kurabilirsiniz.Ayrıca arkadaş olmak orası için geçerli degil.

--------------------------------------------------

Facebook tarzı bişey olmuş bu. Ama bunu daha önce AnimeOU'da yaptı pek randuman alamayınca geri kapattılar. Umarım burda kalıcı olur.

Burası AMT ,kapatmayı gerektirecek birşey yok ,ben sevdim en azından arkadaşlarımla kolayca mesajlaşıyorum.Msn ye daha az giriyorum.Bir yönetici için çok iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Cheza

Evet size katılıyorum.:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginç bir özellik olmuş sanırım türkçe karakter kullanamıyoruz :/

Evet bencede chat sayfası olsa daha iyi olurdu...

Yinede elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Bedifeci

Katılıyorum yönetici ya da ekipten biri için çok güzel bi uygulama ama çok tutar mı bilmiyorum. Yani diğer üyeler tarafından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tutar mu tutmaz mı dersen kolay olmadığın bende biliyorum. Binlerce üye var ama bir mesaj atmaya tenezzül edilmiyor.Çalışmadan çalışmaya siteye geliyorlar. Bunların şimdilik önemsemiyorum , önemsedigim sitenin üye sayısı degil ,kaliteli üye için kullanım özelliklerini arttırmak. Yani üyeler bu özelliği az kullanıyor diye olması gereken bir özelliği silemem.Burda durayım daha ayrıntılı yazmaya gerek yok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar sohbet odası denilen ayrı bölüm var orda oda oluşturarak arkadaşlarınızla toplu iletişim kurabilirsiniz,yani chat budur.Biraz butonları karıştırın alt kısımda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende bir kaç gündür bu nerden çıktı diyordum.Gerçekten iyi oldu.arkadaşalr arasında olması daha iyi.Ortama davetsiz kimse girmez yada uygunsuz mesajlarıda görmeyiz.Ama Türkçe karakter sorunu da halledilse çok daha iyi olcak.:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha öncede denildigi gibi bu sorunu atakanla konuştuğumda ,çözecegini belirtmişti.Güvenim tam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uygulama güzel AnimeOU'da sevmiştim ve kullandım. Zamanla alt yapı oluştukça o da düzelir. Neyse başarılar dileyelim o zamn =) Sitede çevre yapmak istyenler için de güzel bi uygulama olur bu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonucunda kimse kimseyi rahatsız etmiyecek ,arkadaş olanlar sadece , iletişim kuracak,ister olur ister daha sonra arkadaşlıktan çıkarır. Chat yapmak istiyenlerde dedigim gibi sohbet odası kısmında iletişim kurabilirler. Şunu da belirteyim animeoyu takip etmiyorum ,böyle bir çalışma yaptıklarını ilk defa senden duydum , ordaki arkadaşları tebrik ederim ,daha önce yapsalar da yapmasalar da benim kafamda bu olur siteye yarar dedim mi ,imkanlarda uygun ise öncede sonrada uygularım.

Son olarak şunu belirteyim kendi web tasarım yeteneğim olsa ve bu alanda en az Atakan kadar yetenekli olsam şimdi bu siteyi tasarım olarak diğer sitelerle kıyaslamazdınız. Ve olması gerekeni herkesden önce yapardım diye düşünüyorum. Neler yaptıgımızı ,hangi alanlarda örnek alındığımızı hatta kopyalandığımızı benden fazla kimse bilemez.

Umarım arkadaşlıklar,dostluklar artar.Rahat bir ortamda kimsenin kimseyi kırmadığı bir site oluştururuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben çok beğendim. TR karakter sorunu da çözülünce kullananı çok olur bence. Teşekkürler...3es3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@bedifeci

Üstad o zaman site yapılandırmalarında başarılar. Yalnız sizden bi ricam olacak. AnimeOU'yu takip eden birisi olarak oranın arayüzünü beğeniyorum fakat biraz aşırı olmuş arayüz açılırken kasıyor. Mümkün olduğunca böylesi bi durum ortaya çıkarmamaya çalışırsanız sevinirim. :okq: (Orda bi çok kişi bu durumdan şikayetçi de :birsey gelmez: ) Şimdiden kolay gelsin projelerinizde :s34:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar, öncelikle bizi başka sitelerle değil, sitemizin eski hali ile kıyaslamak gerekir. Site tasarım işinden zerre anlamam, ama animeou'nun sitesini de başarılı buluyorum. Pek çok site var ki, gittikçe kendini geliştiriyor, yerinde saymıyor. Hepsinin kendine göre artıları ve eksileri olabilir. Ama başka siteleri kötüleyici şeyler söyleyerek bir başka siteyi yüceltmek yanlış. Şimdi, bunlar bir kenarda dursun...

Bu sohbet odası ve ikili sohbet imkanı güzel olmuş. Bana kalırsa herkesin gelip göreceği, sabit bir mevkiide bulunan chatbox uygulamasından daha güzel. Seveni var, sevmeyeni var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet abi zaten siteleri kıyaslamıyorum. Sadece orda gördüğüm eksik bi tarafın burda meydana gelmememesi için ricada bulunuyorum. Zaten bu uygulama güzel oldu. En azından ekip ve ekiple iletişimde olanlar için. Bizim site kendini epey geliştirdi zaten. Bundan sonra da gelişmelerin devamını diliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uygulama için görüşlerimi belirtme ihtiyacı hissettim,msn.e bazı zamanlarda nadir uğrayan bir insan olduğumu belirtmem gerek bazı zamanlarda da çok sık uğrarım yani zaman zaman değişiyor msn kullanımım ama zaten burda ekli olan arkadaşlarımın hepsi msn adresimde kayıtlı değil zaten aciliyeti gereken bir şeyde de msn.e yönelmek istemiyorum,en azından site ile alakalı ya da burdayken aklıma gelen bir konuda hemen konuşma penceresinde danışıp yardım alabileceğim,bu yönden gayet iyi bir tasarım olmuş, en azından profile yazmak için cebelleşeceğimize bu şekilde yarım alabiliriz,sevdim uygulamayı.

Diğer yandan çoklu sohbet grubu özelliğine dikkat etmemiştim,burda yazılan mesajları okuyunca öğrendim öyle bir özellik olduğunu,inceleme fırsatım olmamıştı ama bu özelliğini de belirtmem gerek,güzel bir uygulama.

@Susano'o

Sana katılıyorum,zaten o chatbox belli bir süre sonra özelliğini kaybediyor,sanırım hevesini alan köşesine çekiliyor ve chatbox sadece sitenin bir köşesinde süs özelliği görüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle eklenti siteye çok güzel yedirmişsiniz, diğer bu tarz eklentiyi kullanan sitelere göre çok yakışmış.Kendi özel bölümleriniz falan, süper olmuş :D

AMT zaten her zaman farkını bir yolla ortaya koyan bir sitedir.Daha nice çalışmalara...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

süper bir iş olmuş.yapanın eline sağlık ama türkçe karakter sorunu inşallah çözülür.

bir de meşgule alanların adamdan sayılmaması gariptir :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öylesi gerçekten daha iyi meşgul adamı rahatsız etmemk lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Acil ihtiyaçlar için çok güzel bir uygulama olmuş. Özellikle yönetimle irtibata geçerken özel mesajda kaybettiğim vakti kaybetmiyorum. Bir de toplu sohbetle ilgili ayrıntılar ve şemalar verilse. Üzerine bir de online toplantı yapsak çok güzel olur.:D

Çalışan vatandaşların elleri dert görmesin3es3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bu eklentiyi çok sevdim ve sitemizede yakıştığını düşünüyorum yönetimle veya birbirimizle iletişime geçmek için harika bir yol açıkçası porfile yazı yazmak veya özel mesajla ulaşmak kadar zamanda almıyor tabi ki bul yollarıda kullanıyoruz ayrı bir durum ama yinede bu eklentiye çok sevindim :D sitemiz her geçen gün yenileniyor ve emin adımlarla gelişiyor bunu görmek çok güzel çizgimizden sapmadan harika şeyler ortaya çıkardığımıza inanıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

Türkçe karekter sorunu çözülmüş durumda ,arkadaşlarınız ekleyip bireysel iletişim kurabilirsiniz. Benim en sevdigim site içi eklentilerden biridir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?