Jump to content
  • Kayıt Ol

"Coppelion" Bilim Kurgu-Aksiyon Mangası Anime Oluyor

fudy

Önerilen İletiler

14drtb1dff7.jpg

Kodansha'nın Weekly Young Magazine dergisinin bu yılki 40. sayısında Tomonori Inoue'nin Coppelion askeri bilim kurgu-aksiyon mangasının anime uyarlaması için yeşil ışık yakıldığını duyurdu.

2036 yılında geçen hikâyede, yaşanan nükleer bir kaza sonucu meydana gelen radyoaktif kirlilik Tokyo'nun kuşatma altına alınmasına neden olur. Üç liseli kız bu ölü şehre gönderilmiştir. Genetik mühendisliğin yardımıyla bu üç kız radyoaktiviteye karşı bağışıklı olarak doğmuşlardır. Bu kızlar "Coppelion" adı verilen Japon Kara Kuvvetleri'nin 3. Bölümü adına çalışmaktadır...

Manga 2008 yılından beri yayınlanmakta ve 8. derleme sayısı Pazartesi günü satışa sunulacak.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• yuuki cross

1

• JNXL

1

• fudy

1

Benim de. Ne zamndır hayalini kuruyordum.

Bakalım izlemek ne zamana kısmet olacak...:aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim de. Ne zamndır hayalini kuruyordum.

Bakalım izlemek ne zamana kısmet olacak...:aglama3:

aynen bende güzel bir bilim-kurgu aksiyon izlemek istiyordum izleyeceklerim arasında:parla:umarım çabuk çıkar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

coppelion_001.jpg

3 yıllık bir belirsizliğin ardından Coppelion uyarlamasına dair yeni bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde Manga'nın 18. cilt kapağında yapılan bir duyuruya göre TV uyarlaması planı yeniden yürürlüğe kondu. Serinin sonbahar 2013 yayın sezonunda yeralması planlanıyor. Öte yandan ilk bölüm Paris ve Los Angeles'de bu ay düzenlenecek Anime Expo fuarlarında görücüye çıkacak.

Başrol seiyuu'ları ise şu isimlerden oluşacak:

İlk kez 2010 sonunda duyurulan proje deprem ve Tsunami faciası sebebiyle ertelenmişti.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
gundamaster

Teaser bana K Project için yayınlanan teaserları hatırlattı. Dingin bir müzikle aksiyon sahnelerinin gösterilmesi şekliyle.

Tabi Coppelion'un K'dan çok daha iyi bir yapım olacağını düşünüyorum.

Seiyu kadrosunu da epey beğendim. Sakamato Maaya, Koyama Rikiya, Horie Yui oldukça sağlam seiyular.

Edit:Animasyon stüdyosu GoHands imiş. K ile neden benzeştiği anlaşıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?