Jump to content
  • Kayıt Ol

"Cencoroll 2" Geliyor!

fudy

Önerilen İletiler

cenco2start11.jpg

Uki Atsuya resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Cencoroll ismindeki animenin devam projesi olduğunu duyurdu. İkinci filmin ilk filmle aynı uzunlukta olacağını belirten Atsuya, şu anda senaryo ve resimli taslak çalışmalarını yapmakta.

İlk filmin konusu ise şu şekildeydi:

Günün birinde, sıradan bir şehirdeki binalardan birinin tepesinde dev bir canavar belirerek savunma birliklerini harekete geçirir ve şehir sakinlerinin ayaklanmalarına sebep olur.

Cesur ve meraklı bir kız olan Yuki'nin ise bildiği bir sır vardır: Arkadaşı Tetsu, Cenco adında garip bir yaratığı beslemektedir. Yuki, Tetsu'nun ve yeni "evcil hayvanının" cazibesine kapılmıştır. Ortaya çıkan Shuu adlı gizemli bir çocuk ise şehri tehdit eden canavarı kontrol edebilmektedir.

Bunlar üzerine şehirde beklenmedik bir savaş başlayacaktır. (AGT)

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ademania

1

• yuuki cross

1

• painscream

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

İlk film tek başına hiçbir şeye benzemiyordu umarım yeni yapılan bu filmle birlikte daha da anlamlı hale gelebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk filmini izlemiştim biraz karışıktı ama hoşuma gitmişti bunu da izleyeceğimi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk filmi ben beğendimiştim ilk trailerda filmde olan farklı saheneler vardı .aynı uzunlukta olması beni üzdü keşke tv serisi gelse:kineme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu mesajdan anladımki ilk film üstümde zerre etki bırakmamış. diyorum isim tanıdık geliyor resmi görünce aa ben bunu izlemiştim galiba dedim xD umarım 2.si daha başarılı olur :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...

001.jpg

Filmin bu yaz gösterime gireceği açıklandı ve ilk Teaser yayınlandı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İlk film oldukça tuhaf ve yetrsizdi. İkinci film ilkinin üzerine bir şeyler koyan bir yapım olur umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?