Jump to content
  • Kayıt Ol

Bambino!

Ryoko Yoichi

Önerilen İletiler

Shogo Ban (Jun Matsumoto) birinci sınıf bir şef olmayı hedefleyen ukala ve çabuk ateşlenen bir gençtir. Tokyo'daki ünlü restoran Trattoria Baccanale'ye geldiğinde hünerleriyle gösteriş yapmaya hazırdır ama mutfağın gerçekleri karşısında hem düşünceleri hemde onuru paramparça olur. Azarlanan, sürekli başarız olmasına rağmen ama sonunda her zaman tüm hırsı ve yemek yapma aşkıyla bir şekilde hatalarının üstünden gelir. Bu yüzden de herkes ona 'Bambi' demeye başlar. İtalyanca 'bebek' anlamaına gelen 'Bambino'. Hayatın gerçeklerine karşı hayallerine tutunarak karşılaştıkları zorlukların üstünden gelen insanların hayatlarının anlatıldığı bu dramada yarın ne yapıyorsanız ona devam etmek için gereken meraki ve hırsı bulucaksınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

2

• Ryoko Yoichi

2

• şahMath

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Zamanında Hana yori dangoyu izledikten sonra MatsuJun faktörüyle izlemek için can attığım bi dizidi ancak duyduğum bişeyden sonra MatsuJundan nefret etmeye başlayınca diziyi de bi kenara attım. Ryoko kişisel yorumunu da alsak izlenilecek kadar iyi olduğuna inanmam lazım ki başlayabileyim :D MatsuJun'dan nefret ediyorum ya, pis insan :gul gul:

edit: Bu arada rating bölümünde oylama yapmadım yahu 1 vermişim gibi duryo anlamadım :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

...ancak duyduğum bişeyden sonra MatsuJundan nefret etmeye başlayınca diziyi de bi kenara attım...

??????ne duydunuz ki????????bende severim matsumotoyu!!!hatta şimdilerde yeni bir dizisi var...ilk bölümün bir kaç partına bakabildim henüz...fırsatım olursa izlicemqkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya pek bişi değil aslında, bu olaya bi çok kişi benden çok tepki gösterirken bi çoğu umursamıyor. Kişisel duygularımı karıştıraraktan sevmemeye başladım yani xD Magazinsel boyutu işin biraz. Ve sadece dizilerden görüp de sevdikleri insanlara ayılıp bayılmak yerine j-magazine olaylarını yakından takip eden her insan MatsuJun'un o kadar büyütülücek bi yanı olmadığını sezebilir. Şöyleki taparcasına sevdiğim grup Kat-tun'un(bkz:imzamdaki en popüler iki üyesi) en popüler üyesinden biri olan Akanishi Jin( imzamda en sağdaki) ve Arashi'nin üyesi MatsuJun aynı dönemin Junior'larıdır. (bkz: Yetenek avcısı Johnny's junior) O zamandan beri arkadaştırlar ancak MatsuJun Jin'e karşı hep bi kıskançlık beslediğini gözler önünde bi çok kez ortaya koymuştur, Jin'i talk show programlarında aşağılamaya ve alay etmeye çalışmıştır. Bunun yanı sıra konserleri esnasında Jin'den gelen destek sözcüklerine hakaretle cevap verebilicek kadar zayıf bi kişiliği vardır. Hepsinden öte kendini aşırı beğenmiş biri yani karizma durayım diye sırf tuhaf girişimler içinde. Sonra Grubundan yine bir erkek arkadaşı -Ohno'ydu sanırım- sırf konser esnasında ilgi çekmek için ve her kamera önüne ne zaman çıksalar illaki çocuğa yapışıp dudağından öpücek yani. Ünlü olma yolunda bilerek yaptığı bu şey hoş gelmedi -kaldı ki shounen ai hastası olmama rağmen- Sevmeme nedenimden bir kaçıdır bunlar yalnızca. En büyük nedenim Jin'e olan tavırlarıdır :D

Yani diziyi izliyoruz, o an bize inanılmaz duygular yaşatıyor ve dizide bazı sahnelerde insan sanki kendini yerine koyunca daha da bağlanıyor, birazcık da karizması varsa fanı oluyor. Ama işte sonra diziyle sınırlı kalmayıp gerçek yaşamına bakınca nefret bile edebiliyor insan bazen. Yani kişiliğinin bu yanlarını görünce sevmemeye başladım. Hana yori dango'yu bitirince 'vay ölüyorum bu adama süperdi' dedim ama sonra dediklerim böyle uçtu :D Ha ama çocuk dizi çeker diziyi ve dizideki karakteri severek, gülerek, ağlayarak izlerim ama MatsuJun'u asla ilk keşfettiğim zamanki gibi seveceğimi düşünmüyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm...anladım...benide genellikle insanların kişilikleri sanatlarına bakış açımı değiştirir...neyseki matsumotonun çok büyük bir fanı değilim:goz kirpma:uzakdoğu dizi ve filmlerini çok yakından takip ediyorum ama hayranlığı abartmadığımı düşünüyorum:D((gong yoo haricinde olabilirqdislers))magazinsel olarak pek de takip etmiyorum onun için belki de!!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olayın magazinsel yanını hiç bilmiyorum ama gerçek iyi bi oyunculuğu var. Ben sevdim yani. Şapşal, hırslı, kendini beğenmiş birini oynuyo ama iyi biride ayrıca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?