Jump to content
  • Kayıt Ol

Hyakka Ryouran Samurai Girls

yondaime

Önerilen İletiler

hyakkaryouransamuraigir.jpg

Plot: The story takes place in Japan in the early 21st century, in an alternate reality where the Tokugawa Shogunate has remained in power. In this reality, student councils are tasked with oppressing schools. Yagyuu Muneakira is a high school student who rebels against his student council with the help of girls who’ve had the names of famous samurai heroes passed on to them.

Genres: Action, Comedy, Ecchi, Romance, School

AnimeNews linki

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11312

Yeni çıkan bir seri güzele benziyor(En azından ilk bölüm iyiydi)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• yondaime

3

• Susano'o

2

• demokan

1

Tanıtımı Türkçe yapsan ve hiç olmazsa ilk bölümü ufak bir özet geçsen daha güzel olur.Seri sekirei gibi baya ecchi birşeye benziyor çizimlere bakarsak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet ecchi var hatta piyasa da bulunan ilk bölümün videoları sansürlüymüş, ben de izlemek için sansürsüz videosunun çıkmasını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölümü bende izledim mangakalar çizerken oldukça cömert davranmış :D sekirei kadar var ayrıca çizimde diğer animlerden farklı olarak siyah bir gölge efekti kullanmışlar street fighter 4 ten etkilendikleklerine şüphe yok. Konusu bilindik bir samurai çocuğumuz birde kızlarımız var :D (((harem))) Anladığım kadarıyla bir savaş konseyi okula savaş açıyo kahramanlarımız onalara karşı savaşırken bir kız ortaya çıkıo ve delikanlımıza abi deyip şapadak öpüyo :kirmizi: ondan sorası ..... bidahaki bölüm...

Sanırım tanıtım bölümü gibiydi fena sayılmaz çıkınca çevrilir umarım..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi sever bir çevirmen başlar heralde.Aklıma ilk meiji grubu geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ceviren bir grup olur umarim tabi sansürsüz versyonunu^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits ingilizcem o kadar iyi olsa emin ol koyardım, gooogle translate dende çevirmedim çünki o bir b...k çevirmiyor.

Videoda sansurlu diye koymadım şimdi sansürsüzü çıkana kadar bekleyeyim dedim de hepsi sansürlü.(Bu arada bu tamamen yalan. İlk tanıtımım olduğu için nasıl koysam bilemedim daha çok koymamın amacı belki bir çevirmenin dikkatini çekerde çevirir diye:D)

Ancak yine de güzel bir animeye benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çevirmeyi düşünen birkaç arkadaşım var ama hala düşünce aşamasında.Belki onlarda sansürsüzünü beklerlerdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onlarda beklerlerdir bizde beklelerlerdiriz :D. Artık sansürsüz ne zamana çıkarsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusura bakmayın arkadaşlar, güzel bir tanıtım gelmeyecekse bu İngilizce tanıtımı komple sileceğim. Niyetinize dair bilgi vermenizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende biraz baktım, yeni olarak içinde bulunduğum skyhigh le yapamyı düşüyoruz softsub olarak.İlk bölüm türkçe olarak 2-3 gün içinde olur(bayram araya girmese bitmişti).Karaoke ve encode'unuu yapacağımdan haftalık çıkar artık.İsteyen olursa 1080p'lik türkçe açılış videosu var şimdilik;

http://www.4shared.com/video/mQ4H7eDj/ayeshadowHyakka_Ryouran_Samura.html

(tanıtımı ilk bölümle beraber bende eklerim)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?