Jump to content
  • Kayıt Ol

Media Player Classic Sorunu

RaiN

Önerilen İletiler

Media Player Classicte ses var ama görüntü yok. Yardım ederseniz sevinirim. Sadece siyah bir ekran görünüyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• RaiN

3

• Aequitas

2

• Susano'o

1

• CHOBiTS

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bir de Km Player ve Gomplayer'da aynı dosyayı çalıştırmayı denedin mi? Mesela benim x264 codec ile encodeladığım mp4 bölümleri de çoğu kişi media player classic, bs player gibi oynatıcılarda çalıştıramıyordu. Önce bir diğer oynatıcılarda çalıştırmayı dene, o da olmazsa codec'lerini güncelle derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gom ile denedim. Bu sefer görüntü var ses yok.

Şunu söylemeyi unutmuşum: MPC'de bazılarını gösteriyor bazılarını göstermiyor. MP4ü göstermiyor ama avi yi gösteriyor. Filtreler falan da seçili ayarları tam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, Km player kullanmanı öneririm.

Bir de bu anime mi? Anime ise hangi anime? Ona göre bir yorum yapacağım. Eğer sandığım fansub grubunun sunumuysa onlar mp4 için gerekli ayarları yazmışlardı kendi sitelerinde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KMP tavsiye ederim. İçinde dahili codecleri olduğu için ayrıyeten codec yüklemene gerek yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En son codec versiyonunu indirip kurdum sorun düzeldi. Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

formattan sonra mpc yüklüyorum.Video yu açtıgım an pc reset atıyor sizce neden olabilir.Artık klm ve gom kullanıyorum ama softsub videoları izlerkenki tüm zevkim kaçtı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sisteminizde ki bütün kodek ve video oynatıcılarını denetim masasından ve bilgisayarınızdan tamamen silin. Daha sonra sadece CCCP kodek paketini kurun ve MPC ile deneyin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?