Jump to content
  • Kayıt Ol

"Cars 2"den Haberler

fudy

Önerilen İletiler

[iGAUCHE]http://img191.imageshack.us/img191/4336/cars2logoe.jpg[/iGAUCHE] Gelecek Yaz gösterime girmesi beklenen "Arabalar" filminin devamı ile ilgili bazı açıklamalar geldi. Yapımcılardan yapılan açıklamalara göre hikaye Şimşek McQueen ve yeni pit ekibi çevresinde ilerlemeye devam ediyor.

İkinci filmde dünya çapında yapılacak olan yarış şampiyonasına katılan ekibimizi zorlu bir dönem bekliyor. Tokyo'nun "Fuji Dağı"nın tepesinden aşağıya doğru başlayan yarış, Almanya'daki "Black Forest" ile devam ediyor. Daha sonra F1'in Monte Carlo pistinden esinlenen İtalya'daki "Porta Corsa", ardından da Paris'teki 24 saat yarışlarına (Le Mans yarışları) geçiyor. Ve Londra sokaklarından Buckingham Sarayı'na yaklaşırken heyecan doruğa çıkıyor...

Ayrıca filmin genelde McQueen'in yakın arkadaşı çekici Mater'ın başından geçenlere odaklanacağı da yapılan açıklamalar içinde.

Kaynak: Empire News

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gokay83

3

• fishéyé

2

• Beyazm

1

• fudy

1

Guest Cheza

Cars'ın 1. bölümünü izlemiştim, demek 2.si de çıkıyor. Haber verdiğin için sağol Fudy.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tutulan animasyonları da artık seriye dönüştürüyorlar dikkatimi çekti şimdi. Sağol bilgilendirme için Fudy.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

ŞİMDİ BEN BIRSEY YAZACAGIM KIMSE INANMAYACAK KESIN :)))

BEN MEDiA MARKT'DA CALISIYORUM :) GÖRÜNTÜ BÖLÜMÜNDE SAMSUNG UN YENI 55C8000 - 55D7000 SERISINDE( 3D ) YANI 140 EKRANINDA SANIRIM 3 4 AYDIR BLuRaY 1080p OLARAK YAYINLIYORUZ SU AN TUM REPLIKERI TUM SAHNELERI TV EKIBI OLARAK EZBERLEDIK :) VE DAVAM I OLARAK DA MATTER IN ABARTI HIKAYELERINI DE IZLEDIM - İZLEDİK SU AN EMINIMKI MAGAZA KAPANMAK UZERE AMA HALAA IZLENIYORDUR :) 2. SABIR İLE BEKLIYORUM :))

buyuk harf ıle yazmısım :) şimdi kım sılecek :)))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ŞİMDİ BEN BIRSEY YAZACAGIM KIMSE INANMAYACAK KESIN :)))

BEN MEDiA MARKT'DA CALISIYORUM :) GÖRÜNTÜ BÖLÜMÜNDE SAMSUNG UN YENI 55C8000 - 55D7000 SERISINDE( 3D ) YANI 140 EKRANINDA SANIRIM 3 4 AYDIR BLuRaY 1080p OLARAK YAYINLIYORUZ SU AN TUM REPLIKERI TUM SAHNELERI TV EKIBI OLARAK EZBERLEDIK :) VE DAVAM I OLARAK DA MATTER IN ABARTI HIKAYELERINI DE IZLEDIM - İZLEDİK SU AN EMINIMKI MAGAZA KAPANMAK UZERE AMA HALAA IZLENIYORDUR :) 2. SABIR İLE BEKLIYORUM :))

buyuk harf ıle yazmısım :) şimdi kım sılecek :)))

Yoo neden inanmayayım ki :bulqdum: Benimde başıma gelen bir şey ne zaman tekno marketlere gitsem bu olur HD tvlerde hep animasyon filmleri döner ve ağzım açık bakarım bir süre :animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugun Cars2 yı arastırırken 3D BLuRaY olarak cıkacagını da gordum :) sanırım turkıye ye gırıs yaptıktan hemen sonra ızleme sansım olacak :) dvd yada ona benzer vırsey cıkarsa da upLoad a hemen baslarım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?