Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Seven Ünlüler

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Gundam sevilmeyecek bir anime değil imkanlarım doğrultusunda 1-2 bölüm "bakabildim" çok ilgimi çekti....

Türkiye'de de anime sever ünlüler var...

Geçenlerde yemek yerken valide bir "kadın programı" açmış bende dinliyorum yemek yerken...

İsmini tam hatırlamıyorum kadının... Boş zamanlarında ne yapıyorsunuz sorusuna anime izliyorum ve özellikle Miyazaki filmlerine bayılıyorum dedi. Sunucu da Hmmm evett harika oluyor onlar diyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

Buradan anlamalıyız ki, Van Halen de Sailormoon hayranlarından biri. Eh, Noriko Gunbuster'da duvarına boşuna Van Halen posteri asmış olamazdı zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Daft Punk grubu büyük bir Anime hayranı. Bu özellikle Leiji Matsumoto'yla çalıştıkları müzikal anime Interstella 5555 ile daha iyi anlaşılabilir. Yukarıda kısa bir kolaj bulabilirsiniz.

Guillermo Del Toro'nun nerd'lik boyutunda bir Gundam hayranı olduğunu da öğrenmiş olduk bu video sayesinde. Bir an arkasındaki unutup koşmaya başlıyor sonra da ağzı açık şekilde bakakalıyorya, her izlediğim de gülsem de o anki hissiyatını çok iyi anlıyorum. Adamın sevgisi kesinlikle göstermelik değil, bunu gözlerinden okuyabiliyorsunuz.

Bu videoda Del Toro Japon popüler kültüründen yaptığı göndermeleri ve hayranı olduğu Anime'leri açıklıyor.

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2013-12-23/lady-gaga-auctions-exclusive-hello-kitty-doll-for-2.26-million-yen

Burada da görüldüğü üzere Lady Gaga bir Hello Kitty hayranı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk iletideki resim bir tek bende mi gözükmüyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maalesef link ölmüş, bulmaya çalışıyorum.

edit: bulundu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

https://www.animenewsnetwork.com/interest/2013-11-22/famous-celebrities-you-forgot-did-anime-voiceovers

Sevmeselerdi seslerini vermezlerdi diye de bakmak mümkün bu olaya.

Uzun uzadıya listeye bakamadım ama en son yayınlananlardan Fromm Poppy Hill'in kadrosu epikti ve Wind Rises'in kadrosu da en azından onun kadar epik bir cast'la geliyor, onu da duyurmuş olayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam edeyim:

-Heroes'in çizgiroman cildinin sunum yazısında, diziside Hiro Nakamura'yı oynayan Masi Oka çocukluğundan beri bir Shounen Jump tutkunu olduğunu ve batıdaki insanların Japonya'da her perşembe günü shounen jump almak için gazete bayileri önünde kuyruklar oluşturduğunu bilmesi istediğini altını çizerek belirtiyor.

-Oyuncu Ayumi Takano'nun twitter'inde belirttiğine göre en sevdiği yapımlar Galaxy Express 999 ve Lupin III'müş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Snoop Lion (eski adıyla Snoop Dogg) bir Pokemon hayranı. Son klibinde bunu görmek mümkün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Megan Fox bir Gundam Wing ve Sailormoon hayranı.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Asya pop'unun ön planda olmasindan sonra ben de şunu deniyeyim demiş, bir de üstüne son moda dubstep'i katmiş çorba gibi bir şey gelmiş ortaya. 1 dakika falan izleyebildim sonra kapattim, kawai falan diyormuş ileride :F

Hello Kitty hayrani bir arkadaşim var, şimdi artik onu gören "aa Avril seviyor" diye dalga gaçer olmuş haha

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

ABD başkanı Barack Obama, Beyaz Saray'da ağırladığı Japon başbakanına ülkesinin Anime ve Manga gibi kültürel katkılarından ötürü teşekkürlerini iletti. Obama'nın teşekkürüne Emoji, karaoke ve karate de dahil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

A7LmZv.jpg

Fransız şarkıcı Alizee bir Sailormoon ve Dr Slump hayranı, hatta sağ kolu üstünde dövmeleri de var.

Birkaç ay öncesine dek yenilmez olan ve Fast and Furious 7 ve Expendables filmlerinden de hatırlanabilecek olan kadın kickboxer Ronda Rousey bir Dragonball Z ve Pokemon hayranı. Öyle ki antrenman videolarında Pikachu kostümü giydiği videoları bile var.

Olimpik buz pateni sporcusu Kevin Reynolds önceki ay çıktığı şampiyonada buz pistine cosplay yaparak ve tanıdık bir şarkı eşliğinde çıktı. Kendisi aynı zamanda bir Legend of Zelda ve Chrono Trigger hayranı.

Bu arada bu kategoride saymalı mıyız bilmiyorum ama:

nftyw1xe63v4zxrpxfa7.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buz pateni sporcusuna ait olan bu videoyu izlemiştim, çok hoş. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 yıl sonra...

Karl Urban ve Viggo Mortensen :)

Gizli İçerik

moviestar99-2003-05-1a-viggo-mortensen-k

Ev0BCmRXcAMVQDW.png:largeEv0BDJvWEAIIFiE.png:largemoviestar99-2003-05-3b-viggo-mortensen-k

• Hayran 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu bağlamda Samuel L. Jackson abimizi de unutmamak lazım :011:

Gizli İçerik

• Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elon Musk da bir Gundam hayranı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

-bir bakayım photoshop mu değil mi-

Düzenlendi: (Akuma_Blade)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?