Jump to content
  • Kayıt Ol

"Kimi ni Todoke" 2

fudy

Önerilen İletiler

14hp1i194e1.jpg

Shueisha'nın yayımcılığını yaptığı Bessatsu Margaret dergisinin Kasım sayısının kapağında Kimi ni Todoke TV serisinin 2. sezon duyurusu yer aldı. Yeni sezon önümüzdeki Ocak ayında başlayacak ve Japonya'nın NTV network kanalında yayınlanacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

2

• hione

1

• fudy

1

• nikorobin

1

güzel bi haber , ikinci bir sezon şarttı ztn asıl hikaye daha yeni başlıyordu , bilgilendirme için teşekkürler bu arada ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olması gerekn olmuş, isabet olmuş, tam sezonunda olmuş. Yalnız, 2011 kış sezonu müthiş bir şey olacak gibi Supernatural'dan tut da daha nice nice mükemmel seriler. Öss'ye tekrar lanet okuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Allahım !! Duyunca havalara uçtum ( Sera biliyor :D ) Tam bir yeniyıl hediyesi olmuş:023:

Önümüzde o kadar güzel bölümler var ki :cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nerde benim Hajime no Ippo'm? :neqoluyor:

Kimi ni Todoke'yi ilk başlarda çok sevmiştim, ama sonlara doğru sıkmıştı. 25 bölümde de ulaşmaz mı ya? Kargo ile gönderseydim şimdi mangaka almıştı alacağını!

2.sezonda umarım daha iyi ve daha deli etmeyen şeyler görürüz. Bir süredir sessiz kalan Noto Nomiko'yu ve Sawako'yu görmek için sabırsızlanıyorum. qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonlara doğru beni de sıkmıştı. Şahsen hiç sevinmedim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk birkaç bölümden son bölümlere kadar ikili arasında telefon numarası hariç hiç bir ilerlelme olmamıştı birbirlerini gördükçe kızarıp durdular.ama yine güzel bir Shoujo'du umarım ikinci sezonda güzel bir son yaparlar ve yan karakterleride daha ayrıntılı işlerler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevindim :D harika bir haber ben bu seriyi izlerken kendimi çok romantik hissediyordum hani tam bir romantik seriydi :D bu haberin gelmesi manganın sonunun geldiğine alamet zaten olaylar baya ilerlemişti merakla bekliyorum :D darısı diğer serilerin başına :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

işte güzel haber full komedi ve romantizim:1459mr:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Allah'ım bugün aldığım en güzel haberleriden biri. Sawaka-chin. ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnanamıyorum!!!!! Muhteşem ya! Sevinçten ölebilirim:qsokkksok:. Hiç beklemiyordum devamının gelmesini. Ama şu ıkincı sezon 12 bölüm falan olursa kötü olur :sok aglama: 24 olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nerde benim Hajime no Ippo'm? :neqoluyor:

Kimi ni Todoke'yi ilk başlarda çok sevmiştim, ama sonlara doğru sıkmıştı. 25 bölümde de ulaşmaz mı ya? Kargo ile gönderseydim şimdi mangaka almıştı alacağını!

2.sezonda umarım daha iyi ve daha deli etmeyen şeyler görürüz.

Aynı şekilde nerde Ippo'muz bizim :022:

Bir bayan anime izleyicisi olarak beni sıkan 1-2 Shoujo seriden birisiydi -ki her bayan izleyici gibi Shoujo'lar canımızdır kanımızdır :biyik gulme:- sanırım bu yapım,ilk birkaç bölüm hariç çünkü ben de keyiflenmiştim baya ilk bölümlerinde, umarım 2. sezonda beni kendine bağlar da bir şeylerin keyfine varırız,ilk sezonda bu kadar durağan yani hiçbir gelişme göstermeyen bir konu görmedim daha anime hayatımda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Beni ne kadar mutlu ettin bilemezsin:962129:.3 gün önce başladım bu animeye ve bugün bitirdim.Sonra dedim:Böyle animemi biter?Diğer Shoujo(bkz.Toradora,Kaichou wa Maid-sama)'lar gibi bununda mı sonu bu?Ama bu haberden sonra biraz rahatladım.Bide kayço'ya 2.sezon getirseler daha süper olcak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

*kelebekler uçuşur* :023:

Çok yakınmış başlama tarihi sevindim <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?