Jump to content
  • Kayıt Ol

30 Second To Mars

SteamHive

Önerilen İletiler

30secondstomarsnewweb.jpg

1998 senesinde ünlü Amerikalı aktör Jared Leto (vokal, gitar) ve kardeşi Shannon Leto (davul) tarafından kurulan alternatif rock grubudur. ilk albümlerini 2002 senesinde Virgin Records etiketiyle yayınladı. Bu albümle pek bir basari elde edemediler fakat 2005 de cikardiklari A Beautiful Lie albümündeki “The Kill” ve “From Yesterday” adli parcalari, Amerika Modern Rock listelerinde basari yakaladi.

Mevcut Üyeler:

Jared Leto

Shannon Leto

Tomo Miličević

Tim Kelleher

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

3

• SteamHive

2

• Luna

2

• Lucresia

1

Favori gruplarımdan biridir,Jared Leto'nun sesine ayrı bi biterim tabi:)...Akustik perfornmasları ayrı bi güzeldir bu arada...Favori şarkılarım:The Kill,From Yesterday,Attack(akustik halini şiddetle tavsiye ederim:))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"A Beautiful Lie" ile patlama yapmış, ödülden ödüle koşmuş bir grup, arada sırada dinlemek iyi geliyor : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Jared Leto nun sesine kim bitmez ki?Grup çok iyi ama.Bence kesinlikle takip edilip dinlenilmesi gerekir.Snaırım bu sene MTV müzik ödüllerinden bir ödül aldılar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Kanye West'le yaptıkları "Hurricane" şarkısı çok güzel olmuş.Bu sıralar en sık dinlediğim şarkılardan biri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

O ses Jared Leto'ya mı aitti?:neqoluyor: Şu anda çok büyük bir aydınlanma yaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"The Kill" haricinde şarkılarını dinlemediğim için grubu da hiç bilmiyorum dolayısıyla. Ama Jared Leto'yu severim güya. Filmlerini özellikle bulup izlememe rağmen yine de kötü bir takipçisiyim demek ki. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman ben de "the kill" şarkısına sadık kalıp diğerlerini dinlemeyeyim. Zaten birbirine benzeyen şarkılardan nefret ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?