Jump to content
  • Kayıt Ol

Three Days Grace

SteamHive

Önerilen İletiler

threedaysgrace.jpg

I hate Everything About You ile 2003 de seslerini duyurduktan sonra, Just Like You ile Kanada ve Amerika rock listelerinde haftalarca isimleri inmemistir. 2006 yilinda cikardiklari son albüm One-X ile Never To late, On my own, Pain ve Riot gibi parcalarla gündemde yerlerini tutmuslardir.

Grup Üyeleri:

Adam Gontier - Vokal, Ritim Gitar

Neil Sanderson - Davul, Geri vokal

Brad Walst - Bass Gitar

Barry Stock - Solo Gitar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

2

• spartiate

1

• SteamHive

1

• Aurora Borealis

1

sevdiğim bir gruptur kendileri... 1-2 hafta önce bir konserlerini de internetten indirip arşivime katmıştım... başarılarının devamnı diliyorum:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Son zamanlarda en çok dinlediğim grup. Sırf animelere yer açılsın diye bütün müzik arşivimi gözümü kırpmadan sildiğim için bilgisayarımda anime şarkıları dışında müzik kalmamıştı ama Worless sağolsun Three Days Grace başta olmak üzere bir sürü güzel grubun şarkılarını yolladı bana.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beğenmene sevindim. farklı tarzları denemeyi sevsemde sabit dinledikerimden biri bu grup ben sana gene gönderirim..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğenmediğim olursa silerim zaten. Silme hastalığı var bende, en ufak gereksiz şeyi atarım, silerim, ortadan yokederim. Bu yüzden arada gerekli şeyler de kaynıyor bazen heh. Yolladığın şarkıları dinleyip eleme yapıyorum, elemeyi geçenleri klasörlüyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

aslında biraz daha bilgi olsaydı güzel olur du genede teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

Three Days Grace'in tarzı bir çok kişiye ağır gelebilir fakat gayet iyi bir grup bence.Skillet'i andırıyorlar biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?