Jump to content
  • Kayıt Ol

Coraline / Koralin ve Gizli Dünya

bedifeci

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://welikeitfresh.com/files/2009/02/coraline-wallpaper.jpg[/bimgx]

[fieldset=Beyazperde]Coraline, yeni evlerinden çok sıkılan küçük bir kızın evlerinde bulduğu gizemli bir kapıyla birlikte alternatif bir dünyaya adım atmasını konu ediniyor. Bu dünyada kendisini farklı bir anne, farklı bir baba ve yeni bir yaşam beklemektedir...

Fantastik sanatların usta ismi Neil Gaiman'ın sinema serüveni tüm hızıyla devam ediyor. İngiliz sanatçının Coraline isimli kitabından uyarlanan animasyonun yönetmenliğini Henry Selick üstlendi.[/fieldset]

[fieldset=İngilizce tanıtım]When Coraline moves to an old house, she feels bored and neglected by her parents. She finds a hidden door with a bricked up passage. During the night, she crosses the passage and finds a parallel world where everybody has buttons instead of eyes, with caring parents and all her dreams coming true. When the Other Mother invites Coriline to stay in her world forever, the girl refuses and finds that the alternate reality where she is trapped is only a trick to lure her[/fieldset]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• Beyazm

1

• fishéyé

1

• Tamer Lale

1

Gizemli bir filme benziyor ama çizimleri hiç yabancı gelmedi (Corpse Bride - Tim Burton) bu adamın parmağı da değmiş olmalı sanırsam, teşekkürler tanıtım için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Filmi izledim iyiydi biraz ürkünç ve "tuhaf" sahneler var sizi şaşırtabilir :qegenmis: Animasyon da iyiydi ve etkileyiciydi yalnız bazı yerler geçiştirilmiş gibiydi yani yumuşak olmayan animasyon gördüm daha önce Corpse Bride ve Nightmare Before Chiristmas da rastlamamıştım böyle bitmemiş animasyona göze batıyor...Bir de senaryosunu tahmin edebiliyorsunuz bu da negatif bir yanı ancak genel itibariyle iyi bir film...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 12 yıl sonra...
On 11.10.2010 at 15:04, bedifeci dedi ki:

[bimgx=600]http://welikeitfresh.com/files/2009/02/coraline-wallpaper.jpg[/bimgx]

[fieldset=Beyazperde]Coraline, yeni evlerinden çok sıkılan küçük bir kızın evlerinde bulduğu gizemli bir kapıyla birlikte alternatif bir dünyaya adım atmasını konu ediniyor. Bu dünyada kendisini farklı bir anne, farklı bir baba ve yeni bir yaşam beklemektedir...

Fantastik sanatların usta ismi Neil Gaiman'ın sinema serüveni tüm hızıyla devam ediyor. İngiliz sanatçının Coraline isimli kitabından uyarlanan animasyonun yönetmenliğini Henry Selick üstlendi.[/fieldset]

[fieldset=İngilizce tanıtım]When caroline moves to an old house, she feels bored and neglected by her parents She finds a hidden door with a bricked up passage. During the night, she crosses the passage and finds a parallel world where everybody has buttons instead of eyes, with caring parents and all her dreams coming true. When the Other Mother invites Coriline to stay in her world forever, the girl refuses and finds that the alternate reality where she is trapped is only a trick to lure her[/fieldset]

Bu film nereden izleyeceğim ya bi türlü bulamadım sadece yasadışı sitelerde var :ak:

• Kafası Karışık 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
10 saat önce, Tamer Lale dedi ki:

Bu film nereden izleyeceğim ya bi türlü bulamadım sadece yasadışı sitelerde var :ak:

Yasadışı izlemek istemiyorsanız apple tv ve amazonda var gözüküyor bi bakarsınız, yasadışı izlemek isterseniz torrenti ve altyazısı buyurun. 
Coraline 2009 1080p BluRay HEVC H265 5.1 BONE.mp4 Torrent download (bt4gprx.com)
https://turkcealtyazi.org/mov/0327597/coraline.html

Düzenlendi: (JohnL)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?