Jump to content
  • Kayıt Ol

En son bitirdiğiniz mangalar

Ryoko Yoichi

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Yami no Koe
Shin Yami No Kae Kamidan
Gyo
Youkai Kyoushitsu
Jigokusei Remina

Bu adamın kısa hikayeleri tadımlık, ama 1 cilt de olsa süren uzun hikayeleri efsane. Her şey zıvanadan çıkıyor, acayip zevk alıyorum. Bir oturuşta tam gaz okunacak şeyler.

Gizli İçerik

Mesela Remina'da gezegen yiyici bir gezegen ortaya çıkıyor, gezegenleri yiye yiye dünyaya kadar geliyor. Dünyada da bizim Remina denen kıza çarpılıyor. Dünyadakiler de gezegen yiyiciden kurtulmak için Remina'yı kurban etme derdine düşüyor. En sonda olaylar Star Trek'e bağlanıyor. Öldüm gülmekten.

Youkai'de de tatlı-çirkin bir kız var, bittim vallahi. Abisiyle ikide bir atışıp duruyorlar. Oralar bombaydı.

Adam dünya kadar manga çizmiş olsa da uzun hikayeleri çok az.

Bir de şöyle bir şey var, olayların nasılıyla ve sonucuyla ilgilenmiyor. Şıppadanak bir durum oluyor, ve yalnızca 'ne'sini bize anlatıyor. Benim için asıl olay orada bitiyor, zaten önemi olan tek şey yaşananlar, altını doldurmanın bir gereği kalmıyor. Öykü vurucu bir noktaya taşınmıyor, adeta suda gezdirip bırakıyor, son sen süzülmeye devam ediyorsun. Gyo'da 

Gizli İçerik

olaylar öylece bitiveriyor, bayıldım. Gyo'nun en sonunda da bir kısa hikaye var, 'noluyor lan' dedirtiyor sonunda, ve o kadar.

Düzenlendi: (aysöken)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
(düzenlendi)

Narutaru

Kötü adamlar arada bir çıkıp katliam yapıyor, sonra iyilerin karargahına bir çay içmeye falan gidiyor. Sonra yine katliam yapıyorlar, sonra yine çay içmeye gidiyorlar. Bu arada onun kötü adam olduğunu biliyorlar. Ama kimse sıkıntı etmiyor. En sonda ne mi oluyor? Çayını, kahvesini eksik etmedikleri bu kötü adamları vurucu darbeyi yapınca uçaklarla öldürmeye gidiyorlar. Bu sırada arkada tüm bu olaylardan bağımsız dramalar falan dönüyor. Seri iki farklı kulvarda gidiyor. Sonra 11 cilt boyunca en ufak bir bilgi vermeden 12. ciltte hoop Deus Ex'e bağlıyorlar ve bitiyor. Son bölümde kahkaha attım. İbre sona  vuruyor.

sad linus.jpg

Düzenlendi: (aysöken)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?