Jump to content
  • Kayıt Ol

The Beatles

SteamHive

Önerilen İletiler

The Beatles, İngiltere'nin Liverpool kentinde kurulmuş müzik grubudur. Gelmiş geçmiş en büyük müzik grubu olarak bir kült haline gelmiştir. The Beatles hem sanatsal hem de ticari başarılarıyla tarihte büyük bir üne kavuşmuştur. Modadan müziğe kadar geniş yelpazede bügünkü gelişime payları büyüktür. Grup, birçok satış rekoru kırmıştır (yaklaşık bir milyar plak) ve elliden fazla şarkısıyla liste başarısı göstermiştir. ABD'de büyük başarıya ulaşmış ilk İngiliz grup olmuştur
wikipedia'dan alıntıdır...

Gerçekten bu grup kadar muhteşem bir grup bulunamaz.Onların acısını hala yaşıyor gibiyim.Normalde benim yaşımda birinin Beatles dinlemeyeceği söylenir ancak ben çok severim.Özellikle önerdiğim parçaları:

-I Want To Hold Your Hand

-Michelle

-Yesterday

-Help ve daha birçok parçası hit olmuştur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• SteamHive

4

• spartiate

1

• Zhaomc

1

• Isot

1

Birşey soracam kaç tane albümü var.Onları upload yapabilir misin birde imagine de çok iyi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben onları nereye toplucam xD

I wanna hold your hands çok güzel bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar, alıntıların kaynaklarını eklemeyi unutmayalım; bu seferlik ilk mesajı ben düzenledim:birnumara:

bu arada beatles gerçekten büyük gruptur, ama nedense bir türlü ısınamamışımdır kendilerine...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En sevdiğim gruplardan biri =) kaç senedir dinliyorum hala da dinlerim..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet onun sevgisi hiç geçmez bende.1-Michael Jackson 2-Abba 3-Beatles 4-Madonna 5-Rolling Stones çok seviyorum bu 5ini

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her an dinlediğim bir grup değil. severim, ama çok değil.

bundan ziyade, the beatles'ın tarihteki siyasi olaylara bile yön verebilecek bir grup olması hayranlık duymanıza neden oluyor ister istemez. misal; sovyet birliği'ndeki insanların en çok bağlandığı şeylerden biriydi bu adamların müziği. hatta öyle ki, her türlü beatles şarkısının satımı yasaktı ama pek işe yaramadı bu tarz yasaklar. .

efsanevi gruplardan işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şarkısını ayrı bi severim ama favori parçalarım ;I Want To Hold Your Hand ve Yesterday...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

I Wanna Hold Your Hand ve Michelle güzeldir.Benim en sevdiğim gruplardandır.Şimdiki nesil bu tarz gruplara fazla değer vermesede onlar zaten neyi kaçırdıklarının farkında değil.Farkında olanlar içinde geç olmadığı için çok şanslılar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk dinlediğim rock'n roll grubudur Beatles o yüzden yeri ayrıdır bende her zaman 11 senedir dinliyorum daha dinliycem kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?