Jump to content
  • Kayıt Ol

How To Train Your Dragon / Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

bedifeci

Önerilen İletiler

1270317543276.jpg

[fieldset=Tanıtım]Cressida Cowell'ın kitabına dayanan ve iri yapılı Vikingler ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçen bu aksiyon komedide, ejderha öldürmenin kahramanlıkla bir tutulduğu kabile geleneğine pek uygun olmayan genç Vikingli Hıçkıdık'ın hikâyesi anlatılıyor. Onun ve Vikingli arkadaşlarının dünyaya farklı bir açıdan bakmalarını sağlayan bir ejderhayla karşılaştığında, Hıçıkıdık'ın dünyası alt üst olur.[/fieldset]

IMDB Puan : 8.3/10

Türkçe altyazısı

[fieldset=Yorum]2010 Yılında seyrettiğim en iyi animasyonlardan biri.Animasyonun çizim kalitesi üst düzeyde.Seyrederken hiç sıkılmadım diyebilirim.Müziklerde uyumlu.Seyretmeyenlere önerilir. [/fieldset]

[bimgx=300]http://img245.imageshack.us/img245/9782/fjnji0mdusbqzsvopp0w.png[/bimgx]

[bimgx=300]http://img210.imageshack.us/img210/5554/23s9s8n9m8rj56td2jz.png[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• A.U

1

• lafolya

1

• fudy

1

En Çok Yazanlar

Benim de beğenerek izlediğim yapımlardan biriydi. Efektler olsun konu bütünlüğü olsun karakterler olsun her açıdan kusursuz bir animasyondu. Önümüzdeki senelerde devam filminin geleceği ile ilgili haberler var. Umarım 2. filmi de ilki kadar güzel olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben daha izlememiştim iki uzmanın görüşlerine güvenerekten izleme listeme aldım :) . Paylaşım ve tanıtım için teşekkürler eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu animasyonun tanıtımını ben yapmalıydım :P Şaka bir yana o kadar beğenmiştim.Karakterlerin (en çok da esas ejderhanın) tavır ve mimikleri,konudaki duygusallık,espriler,aksiyon,görsellik kısacası her şey yerli yerindeydi.Hiçbir şey düşünmeden eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız hemen izlemenizi öneririm,sonra izlerim deyip ertelerseniz de çok şey kaçırıyorsunuz diye belirteyim.Tanıtım için teşekkürler Bedifeci.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Ön yargı ve peşin hükümlerin ne kadar yanlış ve gereksiz olduğunu ifşa ederek insanı eğitiyor diyebiliriz. Her konuda başarılı bir yapım

IMDB TOP 171/250

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hoş bir yapım farklı bir bakış açısı, yukarıda da denildiği gibi bazen her şeye farklı bir gözden bakabilmek gerek, insan cidden nötr olmadığı bir şeyi nasıl görmeye alıştıysa öyle görüyor, aslında bu filmdeki ön yargıdan ziyade alışagelmişlik, büyüklerden nasıl gördüysek illa o doğru olmak zorunda değil, kendi gözlerimizle aklımızla da görüp düşünmemiz gerek sonuçta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?