Jump to content
  • Kayıt Ol

İzmir (Jikad) - Japonca Kursu

rocker_tr

Önerilen İletiler

Merhaba;

Aşağıdaki program plan aşamasında olup;

yeterli sayıda(10 kişi) kursiyer toplanması halinde derse başlanacak.

Japonca : Yeni başlayanlar ve 30 saatten az ders alanlar için Tanışma günü 27 Kasım hariç, her çarşamba saat 17:30-20:00 arası.

Kurs yeri : Pasaport-Konak

12 ders sonrası, değerlendirme ve 2 haftalık mola. ücret 90tl/ay

Katılmak için isteğinizi bizimlejaponya@gmail.com adresine en son 13 Kasım 2010 tarihine kadar bildirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Unbreakable

5

• painscream

3

• rocker_tr

2

• SyLaR_54

1

e-mail dışında başvuru için bir irtibat adresi ya da telefon var mı ? Ayda 90 TL oldukça uygunmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok uygun. Bence İzmir'li animeciler kaçırmamalı. Aylık 10 saat 90 lira. İstanbul'da aylık 8 saat 160 lira. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açık söyleyim ben böyle bir kursa beraberimde 3 kişiyi sürüklerim :)bizimlejaponya@gmail.com adresine mail attım. Mümkünse irtibat numaralarını ya da ofis adreslerini vermelerini istedim. Bekliyorum....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaş problemi var mı acaba? Yoksa gitmeyi düşünürüm. Tam da İzmir'deki Japonca kurslarını araştırmayı düşünürken çıktı karşıma.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Turan çok uygun fiyatları var ama msn.den de bahsettiğim gibi İzmir-Didim arası mekik dokuduğumdan kurs için devamlılığım olamıyor maalesef,şimdi bu kurs meselesini de okuyunca bir kez daha üzüldüm halime,İzmir de olup da başlamak vardı :)

Acaba senden başka hangi tanıdıklar başlayacak kursa,bilgin var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaş problemi var mı acaba? Yoksa gitmeyi düşünürüm. Tam da İzmir'deki Japonca kurslarını araştırmayı düşünürken çıktı karşıma.

Yaş sorunu olacağını düşünmüyorum.

Turan çok uygun fiyatları var ama msn.den de bahsettiğim gibi İzmir-Didim arası mekik dokuduğumdan kurs için devamlılığım olamıyor maalesef,şimdi bu kurs meselesini de okuyunca bir kez daha üzüldüm halime,İzmir de olup da başlamak vardı :)

Acaba senden başka hangi tanıdıklar başlayacak kursa,bilgin var mı?

Özer kursa katılacak. Onun dışında tayfadan kim katılmak istiyor bilgim yok...

Ben 100 tane küpeşte modellemesi yapmak için İstanbul'a gitmek zorunda kalabilirim. Oraya gidersem kursu kaçıracağım. Eğer gitmezsem elimdeki güzellik salonunun web sayfasını teslim ettiğim gibi parasını kursa yatıracam. ^^

Derneğin kendi Facebook konusu..

http://www.facebook.com/group.php?gid=264666904716#!/event.php?eid=163738966977346

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beyler... Kursla ilgili bir açık adres ya da irtibat numarası yok mudur ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çarşamba olması işi bozuyor. Perşembe-Cuma-Cumartesi falan olsa gelebilirdim ama Çarşamba olması işi bozdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

JİKAD'dan Arzu hanımla görüştüm. İzmir'de Dernek için yer arıyorlarmış. O koşuşturmalarında sağolsunlar telefonda zaman ayırdılar. 27 Kasım'daki tanışma toplantısıyla ilgili gereken duyuruyu mail yolu ya da Jikad'ın sitesi üzerinden yapacaklarmış. Ders saatleri ve günler değişebilirmiş. Eğitmenler Japon olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ders günleri değişirse düşünürüm kesinlikle bu konu altından takip ediyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hoş bir aktivite olurdu, fırsatı olanlar denesin bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?