Jump to content
  • Kayıt Ol

"Appleseed XIII" Anime Duyuruldu!

fudy

Önerilen İletiler

image2syl.jpg

MyCom Journal websitesinde verilen habere göre 2011 Bahar'ında yeni bir Appleseed anime serisinin yayınlanacağı açıklandı. 13 bölümlük CGI TV serisi olması planlanan yeni serinin adı Appleseed XIII olarak belirlendi ve daha önce yayınlanan "Appleseed (2004)" ve "Appleseed Saga: Ex Machina" filmlerinden bağımsız olacak. Mangadaki ana karakterler olan Deunan ve Briareos etrafında şekillenecek olan yeni bir hikâye anlatılacak.

Kaynak: MAL

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• meyday

1

• ishak

1

• Akuma_Blade

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Appleseed: Genesis bir türlü sonuca ulaştırılamadı ve şimdi Appleseed XIII duyurulmuş. : )

Haber için teşekkürler fudy.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TV serisi değil de OVA serisi daha iyi bir seçim olurdu gibime geliyor. Yine de benim gibi bir insanın yeni bir Appleseed için heyecanlamaması imkansız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hiç izlemedim ama çok güzel görünüyor indirme listeme eklendi

habar için saol fudy

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ooo Appleseed geliyor demek. Hemi de Tv serisi olarak. Bek sen şu işe. Heyecanla bekliyorum ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla Genesis 24 falan olucak diyolardı tamam izlenicek bir seri geliyor diyordum nerden çıktıysa bu XIII.Neyse bunuda izliyceğiz yapcak bişey yok :P...Manga ile ne kadar uyumlu oluca acep merak ediyorum zira ilk filmler pek alakadar deildi :).Bu seriden de o konuda beklentim fazla değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir tanecik filmini ('Appleseed Saga Ex Machina' olanı) izlemiştim,o da oldukça başarılıydı açıkçası zaten grafik olarak hoş bir dizayna sahip bence,diğer filmleri hakkındaysa hiçbir bilgim yok onlar için bir yorumda bulunamam fakat serisi de film yapımı gibi keyif verirse tadından yenmez,en azından filminde yer alan aksiyon oldukça göz dolduruyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?