Jump to content
  • Kayıt Ol

"2011 Kış" - Neler Geliyor Neler?

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Infinite Stratos açıkçası bu dönemden beklediğim tek TV serisi ama yazarının sağlık problemleri yüzünden sonunu adam gibi bağlayabilecekleri konusunda pek umutlu değilim. Armored Trooper Votoms'un Votoms Finder ve Alone Again OVA'ları, Mazinkaiser SKL, Hack Quantum, Soukyuu no Fafner: HEAVEN & EARTH ve yeni Break Blade OVA'sı diğer beklediklerim içinde. 2 yıl önce Trailer'ini izlediğim o zamandan beri haber çıkmayan Iron Vendetta'nın Pilot'unu -nihayet!- görmek iyi olacak. Ayrıca beklediklerim içinde yılbaşı haftası DVD/BR'ı çıkacak Gundam 00 Movie'yi de sanırım bunların içinde ayrıca sayabilirim.

Çok ahım şahım bir sezon olmasa da ve hala mide kaldıran bir moe çokluğu canımı sıksa da yine de OVA'ların hatırına geçen senenin sezon başlangıcından hayli hayli iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 28
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• Kisiliksiz

3

• ishak

3

• DrCrow

3

Listeyi Aquitas arkadaşımdan 1 saat önce almıştım bende çizimsel olarak serilerden pek begendiğim yok ama ova ve moviler göz dolduruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beelzebub' un animesini merak ediyorum doğrusu.. ama film ve ova lar daha ilgi çekici gelsin bakalım 2011

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bildiklerime devam ederim :D

Kimi ni Todoke

Break Blade

OVA' lar varmış

Supernatural, Kara no Kyoukai

Diğerleri hakkında hiç fikrim yok, duruma göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fractale sezona damgasını vuracağını düşünüyorum mangasına baktım ilginç,komik,aksiyonlu biraz da fansevice^^

bunun dışında Starry sky'ı izleyeceğim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2011 yılında çıkar diye umduğum Hajime no İppo gene yok bakalım diyer dönemleri bekliycez ?

Takamura bizi koşuya çıkar :kazna:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Starry sky'ı kesin izlerim qdislers

Sezonun en iyisi ve beni havalara uçuran anime kimi ni todoke tabi.

Beelzebub da kaçmaz. Zamanında mangasını okumadım iyi yapmışım :2046d6d41b:

Gosick'e çeviren çıkarsa izlerim.

Iron vendetta da fean durmuyor.

Break Blade de kaçırılmaz.

Diğerleri çevrilse de izlenmeyecek seriler. Daha güzel bir sezon beklerdim :aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kure-nai 2 [OAD] (OAD ne demek?, kısa film gibi bir şeymi acaba) dikkatimi çeken TV serisini izlediğim animeler arasında . Diğerleri hakkında en ufak bilgim yok. Ki zaten olan bilgimde bu siteden edindiğim animeler ve çevirileri sayesinde ^^.

Değerli çevirmenler çevirisini yaptığı sürece ben hepsini izlerim.:qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kure-nai 2 [OAD] (OAD ne demek?, kısa film gibi bir şeymi acaba) dikkatimi çeken TV serisini izlediğim animeler arasında . Diğerleri hakkında en ufak bilgim yok. Ki zaten olan bilgimde bu siteden edindiğim animeler ve çevirileri sayesinde ^^.

Değerli çevirmenler çevirisini yaptığı sürece ben hepsini izlerim.:qgel:

Ortalama 15 dakika civarında olan OVA'lara OAD deniliyor. (Mahou Sensei Negima! Mou no Hitotsu Sekai gibi)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hıııııımmmmm... Listeden ilgilimi çeken animelerin isimlerini yazmam gerekirse;

Mazikaiser SKL (OVA)

Macross Frontier: Sayonora no Tsubasa (Keşke birileri Kawamori'nin aklına girse de bu tip bir listede SDF-2 veya benzeri bir projenin ismini görebilsek. Hikaru ve Misa'yı, VF-1'leri özledim. Oooooffff offff... )

Supernatural: The Animation (OVA)

Armored Trooper Votoms : Votoms Finder (OVA)

Armored Trooper Votoms : Alone Again (OVA)

Black Lagoon: Roberta's Blood Trail 3 (OVA)

Madhouse'un WOLVERINE'i

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1.kimi ni todoke 2.sezon (kacarı yok):qsokkksok:

2.black logoon:roberta´s blood trail3 (kesin):tbayrak:

3.kara no kyoukai:epilogue (shiki hastasıyım):P

4.macross frontier:sayonara no tsubasa (süper müzkiler)rer1

5.rio-ranibow gate (güzele benzer gibi):qegenmis:

6.Beelzebub (full komedi)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu sezondan pek bir beklentim yoktu zaten ama ova - oad - movie'lerin hepsini izleyebilirim :D seri olarakda gözüme kestirdiklerim :D

Kimi ni Todoke

Infinite Stratos

Beelzebub

Iron vendeta

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beelzebub ve wolverine merak ettiklerim, digerlerinin hicbirisini sevmedim ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Armored Trooper Votoms: Votoms Finder beklediğim tek şey o listede.

Onun haricinde "Supernatural, Danball Senki, Wolverine ve Neredeyse tüm filmler" ilgimi çekti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Votoms Finder bayağı hoş aksiyonlar barındıracak gibi duruyor trailerdan. Yabancı sitelerdekiler Finder'dan umutlu ama nedense CASE;IRVINE için aynı bekleyiş yaşanmıyor gibi.

SuperNatural. Korku yapımı olduğu için fazla boğucu renkler kullanılmış gibi geldi. Ama diziye bayağı sadık olacak orası kesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gosick'in konusuna baktım izlenebilir, çizimleri filan hoşmuş. Başka bu sezon Kimi no Todoke 2nd sezon dışında pek hoşuma giden bir seri yok. Belki Starry Sky ile Fractale çeviren olursa izlerim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

son 1-2 sezondur adam gibi hiçbir şey çıkmıyor benim fikrimce. Aradan sıyrılanlar elbette oluyor ama insanı heyecanlandıracak bir seri pek çıkmadı ( fma ve ft gib iseriler hariç)

anime dünyası bir gerileme sürecinde mi bilmiyorum ama çok cocukça seriler geldi bunlar bana.

Merakla beklediğim o kadar seri var ancak hiçbirini görmek nasip olmadı. Deadman wonderlan, alive final evolution, hsdk gibi bir sürü seriyi halen beklemekteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gosick ve Angel Beats OAD çeviri listemde bir sorun çıkmazsa bu iki seri yayınlandıktan sonra çevirilerine başlayacağım.

Bunların dışında starr sky, cardfight vanguard, kore wa zombi desu ka, iron vendetta, break blade izlemek istediğim yapımlar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu da benim listem...

seri:

frezing-eğer mangasındaki kadar kanlı olursa,yoksa 5 bölüm sonra şutlanır..

oav:

baka test to shinjuku-aptal komedi lazım bana

BL oav 3-mecburen,yeterince kanlı ve vurucu olmasını bekliyorum,

tailenders:kanlı yarış yapımlarına zaafım vardır

mirai nikki:9 aralık japon torrentlerine saldırı vakti,işaretledim,

prencess resurrection:mangası gibi iyiyse neden olmasın...?

movie:

The masquie of black death:edward allen poe kısa hikayesi+akira kurosowa anlatım dili hiç kaçmaz,kesinlikle...

ozman çıkar...qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Tek kelimeyle "badass" bir macera bizi bekliyor. 6 aydır beklememe değecek gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 bölümlük OVA olması kötü benim için, bari seriymiş gibi 13 bölümlük OVA olsaydı :D Aslında yenilenmiş güncel çizimleri ile tv serisini baştan bir alabilsek XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman beklemesi ızdırab olurdu. Üç bölüm kafidir. Bol bol süper robot, favorileri yeterince uzun cesur savaşçı! Yeterince kavgada cabası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mecha serilerinin TV'de eskisi kadar yayın slotu bulamaması gibi bir sorun olduğundan uzun süredir bu tür çalışmalar için OVA formatı daha yaygın kullanılıyor. Açıkçası beni sayıdan ziyade kalite ilgilendirdiğinden OVA formatından çok da şikayetçi değilim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?