Jump to content
  • Kayıt Ol

Gunbuster için Remake Manga

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

120101030215349.jpg

80'lerin en önemli Anime'leri içinde sayılan Gunbuster: Top wo Nerae! için Manga remake'i yapılacak. İlk sayı önce Kadokawa Shonen'in Young Ace'inde tefrika edilecek daha sonra muhtemelen ayrı ciltler halinde de satılacak. (Önce Gundam Ace'de tefrika edilen, sonrasında cilt olarak piyasaya sürülen CDA: Portrait of Young Comet örneğindeki gibi) Remake manga'nın kaç cilt kapsam bulacağı ise henüz belirtilmiş değil. Şu an tek bildiğimiz şeyse bildik karakterlerin -maalesef- günümüz heroine şablonlarına yakın çizilecekleri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
  • İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Unbreakable

2

• Squaw

1

• Akuma_Blade

1

• Derflinger

1

En Çok Yazanlar

Keşke manga'yı Gunbuster'ın karakter tasarımlarını da yapan Haruhiko Mikimoto çizseydi. Gerçi o da şu aralar ilk göz ağrısı yani Macross First'le uğraşmakta.

Güzel haber. Tabii manga'nın kazara İngilizce baskılarının yapılması gibi bir ihtimal yok ayrı mesele.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaya remake geliyorsa 2-3 seneye animesinde de remake görme şansımız var demektir ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım ama animeden gidersek eğer 'remake' gerektirmeyen isimlerden birisi diye düşünüyorum. Sonuçta hikayesi oldukça güzel şekilde tamamlanıp iyi bir finalle sonuçlanıyordu, neden böyle bir remake olayına gidilmiş anlam veremedim. Mangasında olaylar daha mı farklı gidiyordu acaba? Ayrıca, böylesi güzel bir yapıma yeni çizimleri düşünemiyorum nedense, zaten ben Gunbuster isimlerinde eski olan yapımını daha çok seviyorum. O yapımdaki çizim ve atmosfer daha çok hoşuma gidiyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Bu arada serinin 4. cildi geçtiğimiz Aralık ayında yayımlandı. Bir ara cdjapan'dan almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?