Jump to content
  • Kayıt Ol

Site Sorunu İle İlgili Duyuru

özz

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi sunucu değişikliğinden sonra bazı sorunlarla karşılaşmıştık. Bunlardan biri de tarih ve zaman ayarlarındaki problemdi, 1 ay ileri bir tarihi göstermekteydi. Tarih ve zaman normale döndü, ufak bir aksaklıkla. Sorunun detaylarını bilmiyorum ancak sunucu değişikliğinden sonra yazılmış bütün mesajlar 1 ay sonrasının tarihiyle kayıtlı kaldı.

Bazılarınız bunu zaten fark etmiştir, fark etmeyenler için söylemekte yarar görüyorum, şu anda gönderdiğiniz her mesaj daha önce girilen mesajların önüne yerleşmekte. Gönderdiğiniz mesajların sistemde görünmediğini zannetmeyin. Kontrol ederseniz siz de mesajlarınızın önceki mesajların önüne yerleştiğini fark edersiniz.

Sorunla ilgili olarak, yetkili arkadaşlar çalışmakta. Kısa süre sonra sorun çözülür diye düşünüyorum. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Sky_King_Goko

3

• özz

2

• bedifeci

1

• meyday

1

Umarım çözmeye çalışanları ve üyeleri fazla sıkıntıya sokmadan sorun giderilebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özz başlığı iyi düşünmüzsün.Arkadaşlar durum benim açımdan çok karmaşık ,arkadaşımız uygun oldugunda ilgileniyor çözmeye çalışacak.Yeni mesajlarda sıkıntı oluyor. Siteye yavaş giriyorum ,herkezde mi böyle??:qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet,bende de bu şekilde ve sanırım herkesde de böyledir,siteye oldukça yavaş bağlanıyor ya da bağlanamıyorum (örneğin bugün siteyi ancak şimdi açabildim),son yazılan mesajlar ise sürekli eski bir tarihe ait olarak çıkıyor karşıma.Problemle ilgilenen arkadaşa kolay gelsin,ayrıca herkese sabırlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende çok sıkıntı yaşıyorum bu sorundan dolayı.yazdıklarım gözükmüyor.tarih bende ileriyi gösteriyor ne ediyorsam düzelmiyor.siteye girişler çok ağır hatta bazen girmiyor bile, bir kaç kez denememden sonra ancak girebiliyorum.umarım en kısa sürede hallolur yoksa takip etmekte ve de edilmekte zorlanırız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet sitede genel bir yavaşlık var.

bende çok sıkıntı yaşıyorum bu sorundan dolayı.yazdıklarım gözükmüyor.tarih bende ileriyi gösteriyor ne ediyorsam düzelmiyor.siteye girişler çok ağır hatta bazen girmiyor bile, bir kaç kez denememden sonra ancak girebiliyorum.umarım en kısa sürede hallolur yoksa takip etmekte ve de edilmekte zorlanırız.

Yazdıkların görünüyor aslında, ilk mesajda belirtmiştim. Sadece son mesaj olarak görünmüyor, 23.11.2010 tarihli mesajlardan önce yerleşiyor yeni gönderdiğimiz mesajlar.

Tarih ayarlarının düzelmiş olması lazım. Ben sadece saati Türkiye saatine göre ayarlamıştım o kadar. Onu da Kontrol Paneli' nden Seçenekleri düzenle kısmında düzeltebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesaj sorunu bir şekilde halledilir ama bu yavaşlama yeni sunucudan kaynaklanıyor. ZA zaten ilgileniyordur bu konuda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada arkadaşlar başıma yeni geldi de özel mesaj atacaktım ama bi türlü atamıyorum.

"Üzgünüz ama her 60 Saniyede bir Özel Mesaj gönderebilirsiniz. Yeniden Özel Mesaj gönderebilmeiz için daha 1710942 Saniye beklemelisiniz."

şeklinde uyarı alıyorum.sizce neden kaynaklanıyordur ve de nasıl sorunumu halledebilirim.şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada arkadaşlar başıma yeni geldi de özel mesaj atacaktım ama bi türlü atamıyorum.

"Üzgünüz ama her 60 Saniyede bir Özel Mesaj gönderebilirsiniz. Yeniden Özel Mesaj gönderebilmeiz için daha 1710942 Saniye beklemelisiniz."

şeklinde uyarı alıyorum.sizce neden kaynaklanıyordur ve de nasıl sorunumu halledebilirim.şimdiden teşekkürler

Aynı sorun bende de var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sorun tarih ile alakalıymış.sağolsun hemen düzeltildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesaj tarihi sorunu devam etmekte. Sanırsam eski konularda sadece bu sorun var. Yeni açılan konularda(mesela bu konu gibi) sorun yok. Umarım bu da yakında düzelecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?