Jump to content
  • Kayıt Ol

Beelzebub

Shean

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Beelzebub

TANITIM

İblislerin dünyasının kralı İblis Kral, bir gün oğlunu bir bakıcı ile dünyaya yollar. Amaçları; bebeği uygun bir şekilde büyütüp, dünyayı yok etmektir ama Beelzebub hala bir bebektir. Tatsumi Oga ise lise öğrencisi olmasına rağmen yaşadığı olayların sonucu kendini Beelzebub'a bakıcılık yaparken bulur. Dünyaya Beelzebub ile gelen Hilda Tatsumi Oga ile Beelzebub'u birbirinden ayıramaz. Bu duruma açılık getirmek için Hilda Tatsumi Oga'nun Beelzebub'un bakıcısı olmasına karar verir ve maceralar başlar.

KARAKTERLER

Tatsumi Oga - Ana Karakter

Kaiser de Emperana Beelzebub IV - Ana Karakter

Hildegard - Ana Karakter

Takayuki Furuichi - Ana Karakter

Aoi Kunieda - Yardımcı Karakter

Hidetora Toujou - Yardımcı Karakter

Yuka Hanazawa - Yardımcı Karakter

116341.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Beelzebub

Japonca: べるぜバブ

Diğer: Beelzebub Bangai-hen

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 28

Bölüm sayısı: 250

Yayım: 23 Şub 2009 - 13 Mar 2015

Dergi: Shounen Jump (Haftalık)

Eser: Ryuuhei Tamura (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Komedi, Şeytanlar, Okul, Shounen, Doğaüstü

İSTATİSTİKLER

Sıra: 327

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 14:32 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 10010

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• kazasker

1

• Shean

1

• hipernova

1

• Çubuk Kraker

1

En Çok Yazanlar

3-4 gündür orda burda fırsat buldukça okuduğum süper heyecanlı giden bir seri. İlk 10 chapter falan yavan gelmişti ama ondan sonra birden işler değişip kalitesi ve aksiyonu yükselen bir seri oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu mangayı hep editlemek istedim ama bir türlü olmadı.Ama yinede bir ara kesin okuyacağım bir manga serisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harika bir manga serisi. Okumayı bugün bitirdim. Sabırsızlıkla devamını bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zamanında tutar dediğim serilerden biri de yavaş yavaş çevreye yayılıyor mu ne? xD Daha dur neler var. Bu sene çıkan birçok manga kendinden çok söz ettirecek.

Kesinlikle espiri konusunda çok kaliteli bir seri. Oldukça orjinal bir kurguya sahip. Serinin en pasif özelliği çizimleri. Çok daha iyi çizimler olabilirdi ama o kadarda kötü değiller. Yeterli düzeyin biraz altında : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

yeni başladım daha bir kaç bölüm okuyabildim. ama çok eğlenceli ve yaratıcı bir manga espiriler gayet iyi. baymıyor sıkmıyor inşallah sonuna kadar böyle devam eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?