Jump to content
  • Kayıt Ol

Sakın Japonika.com.tr 'den sipariş vermeyin !

Unbreakable

Önerilen İletiler

www.japonika.com.tr 'yle ilgili daha önce forumda bir başlık açılmış mıydı bilmiyorum... Yaklaşık 6-7 ay önce anime.gen.tr'nin ana sayfasında yer alan bir reklamla sitenin varlığından haberdar oldum. Anime - Manga ve yan ürünlerinin satıldığı siteye biraz da destek olmak amacıyla bir iki sipariş verdim. Herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım. Ancak şu aralar sitede nedenini bir türlü anlayamadım bir problem var. Geçen Cuma gaza gelip bir Evangelion tişört sipariş ettim. İnanın burnumdan geldi. Ürün hala elime ulaşmadı. Henüz kredi kartımın hesap dökümünü kontrol edemedim ama 40 TL'nin üzerine su içmem gerekecek gibi. Başımın gözümün sadakası olsun diyip geçmem lazım ama sinirlerim acayip bozuldu. Önceki siparişlerimde alışverişin tüm detaylarıyla ilgili beni bilgilendiren Japonika yetkililerine bir türlü ulaşamıyorum. 2 defa mail attım, site üzerinden mesaj gönderdim, defalarca telefonla aradım ama yok...

Arkadaşlar... 13gezegen'den, Amazon'dan, HLJ'den alışveriş yapın ama bu siteden olabiliğince uzak durun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Unbreakable

2

• antioksidan

1

• gezz+

1

• Anifly

1

Telefon:0 212 259 46 90

Arayın ve durumu bildirin. Para ödenmişse geçte olsa sorunu halletmek zorundalar. Aksi taktirde geri iade isteyin. Yasal hakkınız.

Edüt: "Aradım ama ulaşamadım" kısmını görmemişim. Olsun, tekrar deneyin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben sipariş verdim ve adres değişikliğine rağmen elime ulaştırdılar fazla para bile ödemedim. Mail yada telefon yoluylada ulaşabildim kendilerine :S belki farklı bir sorun vardır...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

kişisel bir problem olsa gerek, farklı bir telefondan arayın açacaklardır kanımca

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

'yle ilgili daha önce forumda bir başlık açılmış mıydı bilmiyorum... Yaklaşık 6-7 ay önce anime.gen.tr'nin ana sayfasında yer alan bir reklamla sitenin varlığından haberdar oldum. Anime - Manga ve yan ürünlerinin satıldığı siteye biraz da destek olmak amacıyla bir iki sipariş verdim. Herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım. Ancak şu aralar sitede nedenini bir türlü anlayamadım bir problem var. Geçen Cuma gaza gelip bir Evangelion tişört sipariş ettim. İnanın burnumdan geldi. Ürün hala elime ulaşmadı. Henüz kredi kartımın hesap dökümünü kontrol edemedim ama 40 TL'nin üzerine su içmem gerekecek gibi. Başımın gözümün sadakası olsun diyip geçmem lazım ama sinirlerim acayip bozuldu. Önceki siparişlerimde alışverişin tüm detaylarıyla ilgili beni bilgilendiren Japonika yetkililerine bir türlü ulaşamıyorum. 2 defa mail attım, site üzerinden mesaj gönderdim, defalarca telefonla aradım ama yok...

Arkadaşlar... 13gezegen'den, Amazon'dan, HLJ'den alışveriş yapın ama bu siteden olabiliğince uzak durun.

Arkadaşım ben adamların yerine bizzat gittim dersanemin çok yakınında eğer ulaşabilirsen adresi : beşiktaş balık pazarından katal heykeline doğru yürü(bkm'nin ordaki değil diğeri) yürüdüğün doğrultuda heykeli geç karşındaki ilk sokakta bodrum katında bir bakkal var sor yerini gösterir. Tam hatırlamıyorum o yüzden bakkal amcaya danış ^^

Gidemem dersende bana tüm bilgileri veya evrakları hazırla ben gidip görüşeyim böyle böyle olmuş diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

EVA tişörtü elime ulaştı. HLJ'den aldığım bir ürün (genellikle kargo olarak EMS'yi seçiyorum) 5 ya da 6 gün içinde adresime teslim edilirken Japonika'dan verdiğim bir siparişin 3 hafta sonra gelmesi trajı komik bir olaydı. Neyse... İlginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?