Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto MTV Türkiye'de....

bonjour

Önerilen İletiler

naruto-11932.jpg

2002 yapımı Japon animesi Naruto'yu Cartoon Network'ten beklerken MTV Türkiye'den geldi...

Çok yakında MTV Türkiye'de başlıyor.. İnanmıyorsanız kaynaktaki videoyu izleyin.

Konusu: Naruto, içine hapsedilmiş kyubii (9 kuyruklu efsanevi tilki) yüzünden Konoha halkı tarafından yaratık olarak görülüp kenara itilmiş bir çocuktur. Naruto'nun bütün hedefi Ninja akademisini bitirip, Hokage olmaktır.

Akademi'nin ilk bölümünü bitirip genin olarak mezun olan Naruto, arkadaşları Sakura ve Sasuke ile chunin olabilmek için yeni eğitimlerine başlarlar.

Yaramaz ve bir o kadar heyecanlı bir kişiliğe sahip olan Naruto, içindeki kyuubinin gücünü yavaş yavaş öğrenecektir.

Kaynak: http://www.facebook.com/video/video.php?v=453879111546

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• özz

5

• spartiate

2

• bonjour

1

• kermbey

1

Güzel bir haber (Naruto' yu izlemiş olsam da) Mtv izlemiyorum normalde, bu yüzden kanalın yerini değiştirdim (nerede olduğundan bile haberim yoktu :D )

Haftalık değil de günlük yayınlanır herhalde 200 küsür bölüm zor biter yoksa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bakalım seslendirmeler nasıl olacak :) sırf merakımdan izlerim bir iki bölümünü :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haftalık değil de günlük yayınlanır herhalde 200 küsür bölüm zor biter yoksa.

shippudenide sayarsak eğer 400+ gibi bi bölüm yapıyor dediğin gibi haftalık verirlerse eğer bitmesi asır sürer herhalde , her ne kadar dublajlı anime seyretmeyi sevmesemde bir bölümde olsa izlemeyi isterim en azından kanalı takdir etmek maksadıyla ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shippuudeni saymayın MTV bitmeyen bir animeyi vermeyeceğini söylemişti. Büyük ihtimal günlük yayınlayacaklar. Ama büyük ihtimal akşam olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto yu izleyip bırakmıştım ve bir daha izlemicem demiştim ama yine atılan adımı desteklemek için bir bölüm izlerim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konudaki düşüncem belli. Yayınlanması gereken belki zilyon tane şey varken Naruto'nun seçilmesi anlamsız. ( 8 yıl önce olsa destekleyebilirdim ama şu an itibariyle haftalık formatta yayınlanması gereken Anime'nin bölüm fazlalığından ötürü günlük verilip yazık edilmesi sorunu olacak, hadi haftalık yayınlandı bu kez de 220 bölümlük seriyi 2 sene bitiremeyecekler, anlamsızın anlamsızı olacak. Hadi kanal Anime kanalı da değil bir günde 4-5 bölüm yayınlanabilsin... )

Tek tesellim yayınlayacak kanalın karasal yayın yapmayan, apaçi kitlenin tümünün bilmediği bir kanal olması. Ama buna rağmen yine de hala bunun 2 sene önceki gibi, kötü bir şaka olduğuna inanmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

2 sene önce demiştik neyse;

İzlemek isteyenler için bu akşam naruto saat 22:00 de mtv türkiyede başlıyor..

bakalım teknikleri falan türkçemi yoksa neasıl yapacaklar merak ettim,izlemem ama neyse birinci bölümü izleyelim bakalım....:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ardarda iki bölüm olsa bari ve hergün yayınlasalar.Ne güzel olurdu.:mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konudaki düşüncem belli. Yayınlanması gereken belki zilyon tane şey varken Naruto'nun seçilmesi anlamsız.

Benim ve belki çoğumuzun animeye başladığı seriler one piece, beyblade, benjamin, pokemon, kenshin gibi tvde yayınlanan ultra populer seriler. Ben anime olayına dalmamın nedeni one piece'i aramam oldu, teyzeoğlumunda captain tsubasa. Lain mi yayınlasınlar ne yayınlasınlar, ne yapsalar iyi olacak anlamadım :S

( 8 yıl önce olsa destekleyebilirdim ama şu an itibariyle haftalık formatta yayınlanması gereken Anime'nin bölüm fazlalığından ötürü günlük verilip yazık edilmesi sorunu olacak, hadi haftalık yayınlandı bu kez de 220 bölümlük seriyi 2 sene bitiremeyecekler, anlamsızın anlamsızı olacak. Hadi kanal Anime kanalı da değil bir günde 4-5 bölüm yayınlanabilsin... )

Animelerin genel olarak galiba yetişkin insanlara hitap etmesinden yanasın galiba ama çocuklara amerikan yapımı cizgi filmlerdense japon animeleri sunulması (bizim çocukluğumuzda olduğu gibi) çok çok daha güzel olur. 80-90 arasında doğanlarında bu animelerle büyüdüğü ve üzerimizde bıraktığı etkileri çok rahat gözlemleyebilirsin. 90+ nesiller malesef bu olaylardan mahrum kaldı. Hergün eve gelip tsubasa'yı beklemek, kaçırınca üzülmek kötü hadiselerdi bizim için.

Tek tesellim yayınlayacak kanalın karasal yayın yapmayan, apaçi kitlenin tümünün bilmediği bir kanal olması. Ama buna rağmen yine de hala bunun 2 sene önceki gibi, kötü bir şaka olduğuna inanmak istiyorum.

:qateskes::qsoruls::qsoruls::kotnu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Dün akşam tesadüfen rastladım tv' de. Orjinal seslendirme, Türkçe altyazılıydı. Ama sansürlemişler hem de kanlı sahneleri. :sok aglama: Naruto bu yaa...:dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bakalım yayın hayatı ne kadar sürecek... hangi günler yayınlanıyor şimdi bu, ben de bir bakayım...

"kendini naruto zanneden 8 yaşındaki ilköğretim öğrencisi mike tyson'a yumruk atınca hastanelik oldu... rtük göreve, mtv kapatılsın."
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben dün akşam 10.30' da rastladım ama bitmek üzereydi. Haftalık yayınlanıyorsa her salı çıkıyor demek olur bu. Zabuza' nın (dev bıçaklı adam) olduğu bölümlerdi.

Baya bir yeri sansür yer bu animenin. :D

220 bölümü kaç yılda bitirirler Allah bilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burun kanamasını bile (evet şu şey olanından) sansürlediklerini duydum, o kadar vahim mi cidden? D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla o burun kanamasını sansürlemişlerse hiçbir esprisi kalmaz. 1r56 İyi de o kadar tazyikli bir şeyi nasıl sansürlemişler. qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kakashi kendisi sansürlüyordu zaten Mtv'ye ne gerek vardı. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Peki Basiliski'de sansürlemişler miydi? Bilgisi olan var mı? Ona sansür koymayıp buna koydular çok komik bir durum olur.

Bir de Naruto Amerika'da da sansürlü yayınlanıyordu sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben basiliskin sadece 1-2 bölümünü izlediğimden yorum yapamayacağım bu konuda, ama rtük korkusundan 24 dakikalık animeyi 15 dakikaya indirmişlerdir diye düşünüyorum:S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki Basiliski'de sansürlemişler miydi? Bilgisi olan var mı? Ona sansür koymayıp buna koydular çok komik bir durum olur.

Bir de Naruto Amerika'da da sansürlü yayınlanıyordu sanırım.

Basilisk'de sansür yoktu (en azından aşırı derecede yoktu ki haıtrlamıyorum) sadece bir kafa kopma sahnesini kesmişlerdi fakat basilisk +13 gibi bir şeyle yayınlanmıştı sanırım, fakat naruto'yu genel izleyici kitlesinde veriyorlar. Bundan dolayı olabilir. Yine de biraz saçma ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlginç, yanlış bilmiyorsam normalde Naruto da +13 izleyici kitlesine göre yapılmış bir animeydi.

Ninjaların hikayesini anlatan bir yapıma sansür koymak ne kadar mantıklı?!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?