Jump to content
  • Kayıt Ol

Seven Days

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Seven Days

TANITIM

Shino Yuzuri ve Seryou Touji; biri yakışıklı olduğundan popüler, diğeri ise kızlara hissettirdiği bir haftalık peri masalından..

Shino’ nun tek istediği onu her hali ile sevecek biri, Seryou ise sadece âşık olabileceği birini aramaktadır. Seryou için birine âşık olup olmadığını anlamak için 1 hafta yeterli bir süredir. Ve ilişkileri âşık olmadığı için bir haftanın sonunda hep son bulmaktadır. Buna rağmen popülerliği, bir gram bile kaybetmek yerine daha da artmaktadır. Shino ise boşboğazlığı ve kalın kafalılığı yüzünden 1 hafta bile olmadan sevgilileri tarafından onları “hayal kırıklığına” uğrattığı gerekçesi ile tek edilmektedir.

“Madem haftanın ilk günü, ilk teklif edenle koşulsuz çıkıyor. Acaba ben etsem suratı ne hal alır?” Merakı ile Shino, Seryou’ ya “ benimle çık” der. Ciddi olmayan Shino ile onu ciddiye alan Seryou’ nun bu bir haftalık macerasını merak ediyorsanız buyurun..

KARAKTERLER

Yuzuru Shino - Ana Karakter

Touji Seryou - Ana Karakter

Koike - Yardımcı Karakter

130103.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Seven Days

İngilizce: Seven Days

Japonca: セブンデイズ

Diğer: Seven Days - Monday to Thursday, Seven Days - Friday to Sunday

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 2

Bölüm sayısı: 13

Yayım: 1 Eyl 2007 - 1 Haz 2009

Dergi: Craft

Eser: Rihito Takarai (Çizim), Venio Tachibana (Hikâye)

Türler: Romantik, Okul, Shounen Ai, Gündelik Hayat

İSTATİSTİKLER

Sıra: 190

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 15:33 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 9296

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Luna

2

• Aurora Borealis

2

• Nezumi

2

• hanakimi

1

• 2 yıl sonra...

gerçekten çok güzeldi. uzun zaman önce türkçesini bu yada başka bi sitede okuduğumu hatırlıyorum ancak şimdi hiç bi yerde bulamıyorum. eğer siz okuduysanız ve biliyosanız nerden bulabilirim yada neden bulamıyorum mesaj atarsanız çok sevinirim arkadaşlar

çok romantik ve güzel anlatılmıştı olayar tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle bir sinopsis'i shounen ai'ye bağlamaları -bence- yanlış olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

daha önce okumuştum ama tekrar okumak istiyorum türkçe nerden okuyabilirim acaba? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

güzel bir yapıma benziyor okuyup bakalım uzun süredir manga okumuyordum belkı heves geri gelır :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Nasıl okuycam biri yardımcı olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

afedersiniz ama seven days i nasil okuyabilirim biri aciklaya bilirmi lütfen simdiden coook tesekk4.pngür ederim herkese

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesajı neden rapor ettiniz ki acaba?

O konu, tanıtım konusu. Haliyle altında indirme&okuma linki yer almaz.

İngilizce'sini batoto, mangafox vs. yerlerde bulmak mümkün. Türkçe'si için biraz daha aramanız gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba. Seven Days ı nasıl okuyabilirim? bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
Burdan ulaşabilirsin türkeçeye çeviren gruptu. linkleri duruyormu bilmiyorum grupla iletişime geçebilirsin..
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 yıl sonra...
On 15.08.2013 at 01:05, hanakimi dedi ki:

gerçekten çok güzeldi. uzun zaman önce türkçesini bu yada başka bi sitede okuduğumu hatırlıyorum ancak şimdi hiç bi yerde bulamıyorum. eğer siz okuduysanız ve biliyosanız nerden bulabilirim yada neden bulamıyorum mesaj atarsanız çok sevinirim arkadaşlar

çok romantik ve güzel anlatılmıştı olayar tavsiye ederim

Wattpad de var artık @321321 dan okumuştum ben de 13.bölünden sonra ek olarak ekstralarını da çevirmiş, okumak istiyorsan wattpad den bulabilirsin yani

On 21.12.2013 at 21:34, yuuri dedi ki:

daha önce okumuştum ama tekrar okumak istiyorum türkçe nerden okuyabilirim acaba? :D

Wattpad de var artık @321321 dan okumuştum ben de 13.bölünden sonra ek olarak ekstralarını da çevirmiş, okumak istiyorsan wattpad den bulabilirsin yani

On 09.03.2014 at 15:50, suzuki dedi ki:

Nasıl okuycam biri yardımcı olabilir mi ?

On 04.06.2014 at 03:12, suzan dedi ki:

afedersiniz ama seven days i nasil okuyabilirim biri aciklaya bilirmi lütfen simdiden coook tesekk4.pngür ederim herkese

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?