Jump to content
  • Kayıt Ol

ilk yayınlanan anime

smygon

Önerilen İletiler

ya arkadaşlar türkiye de yayınlana ilk anime nin candy candy mi değil diye bir iddia ya girdik te acaba cany candy mi ilk yayınlanan

teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Anifly

4

• smygon

3

• Akuma_Blade

2

• özz

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

bnde değil dedim ama bnim ilk hatırladığım bunlar :

voltran

heidi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkiye'de ilk yayınlanan anime Alps no Shoujo Heidi idi sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla Vikingler bile olabilir, çizgi film sandığımız nice nice animeler var xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

benim ilk hatırladığım voltrandı , ama biraz daha yaşlılara sormak lazım bu soruyu şöle 30+ bi abimiz yada ablamız (görende 18 yaşında sanıcak :D) bu soruya daha iyi cevap verebilir gibime gelior ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Annelerimize sormamız lazım sanırım :D Benim annem Candy' i izlemiş gençkızken ama ondan önce yayınlanmış bir anime vardır belki de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anneme sordum, onun cevaba göre: Candy Candy ile Alps no Shoujo Heidi ikilisinden biri olması gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya bn sanki bu mtv de yayınlanan programda candy candy demişlerdi diye aklımda kalmış ama pek olasılık vermiyorum sanki voltran daha eskiymiş gibi geldi :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Candy den önce MKR vardı, show tv de yayınlanıyordu saati bile aklımda :D sabah 08:00 olmalı :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@smygion

Voltron'u renkli TV aldığımız dönemde pazar sabahları izlerdim. Siyah beyaz TV'miz olduğu dönem vardı ki tam hatırlayamıyorum o dönemi. Bizim merak ettiğimiz dönem de o kısım.

@Anifly

Candy Candy de zaten çok kanallı dönemde o da sadece bir kez yayınlanmış bir seri değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ Anifly, sadece TRT' yi aramak yeter :D 1990 yılına kadar sadece TRT vardı. Özel televizyonlar açılmadan önce bir sürü anime yayınlandı tvde. Candy düşündüğünden çok daha önce yayınlanmış tvde. Voltron' ı da siyah-beyaz tv' de izlediğimi hatırlıyorum, bizim eve biraz geç geldi renklisi :D

Candy önde gidiyor gibi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o zaman bir gönüllü bulalım TRT i arayacak :qtehlikeli:

Ben ararım ama adamın teki bana senin işin gücün yok mu gibi bir şey derse şak suratına kapatırım :biyik gulme::parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tek kanallı tv zamanında (yaşlı olduğum ortaya çıkacakacak ama:qhey:) uzay savaş gemisi yamato ve voltranı hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?