Jump to content
  • Kayıt Ol

"2011 Bahar - Neler Geliyor Neler?"

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

-Moshidora : Ferrarisini Satan Bilge konseptinden nefret etsem de izlenebilir sanırım.

-Tiger and Bee : Sunrise ve Tokusatsu... Kimse izlemese de ben izlerim.

-The World God Only Knows S2 : 1. sezonun DVDsinin çıkmasını bekliyorum.

-30 sai no Hoken no Taiiku : Yorum yapamıyorum ama izlenesi duruyor.

-Showa Monotogari : Bu sezondan 2 favorimden birisi olacak gibi. ( Gerçi olaylar 80'lerde geçse daha iyi olurdu benim açımdan. ) Yine de Slice and Life ve Seinen türünü unutturmamak adına önemli.

-Hyouge Mono : 2-3 dönem önceki dönemdeki yayın slotunun serisi Romance of Three Kingdoms özensiz çizimler ve kötü bir kurgu ile birleşince yapımcıya haciz gelmesine varan şanssız olaylara sebep olmuştu. Dilerim bu tekrarlanmaz.

-X Men : Cast bilgisi elimize ulaşmadan konuşmak anlamsız olur.

-Hana Saku Iroha : Tek beklentim, 3. bölümde Amagami SS gibi saçmalamaması. Aksi takdirde izlenesi.

-Appleseed XIII : Bu sezondaki 2 favorimden birisi. İptal edilen Appleseed TV projesinin OVA olarak da geri dönmesine sevinmeyecek kişi olacağını sanmam.

Resmin okunabilir boyutu için şuradan

Bilimkurgu açısından sayıca öncekinden de vasat görünüyor ama en azından aralarda gerçekten izlenecek şeyler var gibi. Bekleyip görelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 33
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Retsamllort

4

• SPAWN-TheUndead

3

• özz

3

• Aurora Borealis

3

En Çok Yazanlar

Yollanan Resimler

güzel animeler var gibi görünüyor x-men'i merak ettim şimdi bakalım nasıl olacak

teşekkürler akuma

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Appleseed III

Deadman Wonderland

Gintama

Onigamiden

:okq:

kaçmaz..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence harika bir sezon shounen için zaten tavan yapmış mükemmel bir tek khr eksik. shoujo göremdim ama fangirlleri unutmamışlar sekaichi hatsukoi gelsin hemen :040-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

X men

Moshidora

Oretachi ni tsubasa wa nai: Sırf Shuffle hatrına izleyeceğim.

Steins Gate

Hana- Saku İroha

30 sai no Hoken no Taiiku

Deadman Wonderland : Tek beklediğim seri

Sket Dance

izlenebilir duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriler hakkında fikrim yok, yorumlara göre izlerim ama filmler güzel gibi;

Ghost in the Shell

Hoshi wo Ou Kodomo

Onigamiden

ilgimi çekenler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine animeler coşacak bu sene de ben en çok Gintama'yı merak ediyorum. Bir de Black Lagoon: Roberta's Blood Trail'i merak ediyorum.

Birisi şu resmi spoiler içine alabilir mi ana sayfanın şekli kaymış biraz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine animeler coşacak bu sene de ben en çok Gintama'yı merak ediyorum. Bir de Black Lagoon: Roberta's Blood Trail'i merak ediyorum.

Birisi şu resmi spoiler içine alabilir mi ana sayfanın şekli kaymış biraz :D

Bende son derece düzgün görünüyor ama ??

Düzenledim, resmin üzerine tıklayarak orjinal boyutta görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Listedeki tüm shoujo, yaoi ve shounen ai animeler dışında, alayını bekliyorum. qdisler

Ama özellikle;

The World God Only Knows s2

Deadman Wonderland

Toriko

Ao no Futsumashi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

appleseed III

air gear ova 2

xxxholic rou adayume

high school of the dead ova

black lagoon 4-5

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Holic, X-men.... Neyse saymaya hiç gerek yok uygun bulduğum çoğunu izlerim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

X-men nereden çıktı yav. Bunlar iyice işin suyunu çıkardı. Marvel'in anime serileri anladığıma göre anime değil saf amerikan propagandası. Iron Man tamamen bu. Wolverineden de pek ümitli değilim, onda da baya olacaktır diye düşünüyorum. Lakin Blade'i bekliyorum şu an mervel yapımı olarak. İşallah o daha farklı olur.

Ama gerçekten de bu Marvel yapımları anime değil. Böyle olacağını bilseydim Iron Man'i çevirmezdim bile.

Toriko çok komik bir şey olacağa benziyor konusu açısından ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Iron Man bölüm 4 diyorum Spawn. O bölümü izledikten sonra Wolverineden beklentim daha da arttı. :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, aynen bende de öyle bir etki yarattı ama o etki şimdi söndü :D Sanırım bir yakuza patronu ile dalaşacak bizim 3 jilet. Iron Man gibi adalet, barış, iyilik zırvalıkları kol gezecek diye korkuyorum. Çok boş yapıyorlar, sadece propaganda.:neqoluyor:

Ne diyim çizgiroman sever olarak böyle olacaksa anime versiyonlarının bir an önce son bulmasını diliyorum. Düzgünce anime yapsınlar şöyle kirletmeden, başka bir şey istemez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizgiroman zaten propoganda değil mi? İçinde batılı yaşam tarzına övgü içermeyen bir tane Marvel yada DC serisi gösterebilir misin? O halde neden bu denli purist şekilde eleştiriyorsun ki Anime'yi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizgiromanda buram buran ya da amerikan filminde buram buram olabilir. Lakin burada olay anime değil midir? Ben olmaması gerektiğini düşünüyorum. Ya da rahatca istemiyorum kardeşim diyebiliyorum. İlk başta çok sevinmiştim bu yapımlara, lakin kursağımda kaldı işte.:004-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunlar iyice işin suyunu çıkardı. Marvel'in anime serileri anladığıma göre anime değil saf amerikan propagandası. Iron Man tamamen bu. Wolverineden de pek ümitli değilim

Tamamen katılıyorum.baştanda böyle olacağını tahmin etmiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

yeni animeler gelsin, çeşitlilik artsın... her yeni sezon başlangıcında canım çeviri dünyasına dönmeyi çekiyor:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Air Gear-Highschool of the dead-Kaichou wa maid-sama, Bunların ovalarını bekliyordum. Sabırsızlıkla bekleyeceğim...!

:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hım hakkatten bu başlık var gibi keza gözüme kestirip izlerim ben bunu belkide dediklerim var neyse.. benim beklediğim halen yok :000200690jk0xd: ne zaman gelicek bu berserk yaaaaaaaa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla ben görmediğim için koydum isterseniz silin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?