Jump to content
  • Kayıt Ol

"Ghibli"nin Yeni Projesi Belli Oldu!

fudy

Önerilen İletiler

top1l.jpg

Dünyaca ünlü Japon firması Stüdyo Ghibli'den yapılan açıklamayla Chizuru Takahashi ve Tetsurō Sayama'nın çizerliğini yaptığı Kokuriko-Zaka Kara mangasını sinemaya uyarlayacağını duyurdu. Yeni filmin yönetmenliğini Goro Miyazaki üstlenecek ve gelecek yaz gösterime girecek.

Hayao Miyazaki, Keiko Niwa ile birlikte filmin senaryosunu yeniden yazacaklar.

Shoujo türündeki manga aslen 1980 yılında Nakayoshi dergisi tarafından yayımlanmıştı. Hayao Miyazaki seriyi çok beğendiği için Stüdyo Ghibli geçtiğimiz Temmuz ayında mangayı tekrar satışa sunmuştu.

Komatsuzaki Umi, liseye giden ve sürekli evinden uzakta yaşayan annesinin aksine kız ve erkek kardeşiyle birlikte deniz kenarındaki batılı tarzındaki evlerinde yaşayan ve evi çekip çeviren bir kız çocuğudur. Manga onun mutlu yaşantısı ve okul hayatı çevresinde geçmekte.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• fishéyé

2

• CHOBiTS

1

• fudy

1

• midori

1

Yine bir Miyazaki yapımı olacağına göre zevkle izlemek düşer bizede.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Yeni ve güzel bir haber daha, Stüdyo Ghibli'nin yapımını, Hayao Miyazaki'nin oğlu Gorō Miyazaki'nin de yönetmenliğini üstlendiği "Kokuriko Zaka Kara" (From Poppies Bloom Hill)'in 16 Temmuzda anime severlerle buluşması planlanıyor. Bu film Gorō Miyazaki'nin de 2. filmi olmasıyla büyük önem taşıyor.

29493.jpg

Tanıtım müziğini seslendiren sanatçının Aoi Teshima -Tales from Earthsea'nin de tanıtım parçasını seslendiren sanatçı- olması da dikkatlerimizden kaçmadı tabii ki :D

bilgileri;

ANN

MAL

'den,

Filmin Pv'sini buradan bulabilirsiniz;

YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir hikaye, güzel bir film beklentisindeyim. Umarım beklentilerimi karşılar. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ghibliden beklenildiği gibi animenin grafikleri süper ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Güzel bir film olacağı kesin de fragman tuhaf bitmiyo mu?Merak ettim ne oluyo orda :qalkis: Animasyon harika yine...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Geçen sene gösterimden iki gün önce yorum yapmışım gösterime gireli bir yıl geçmiş şu an baktım da vay be izlemedim bile, hemen izlemeliyim bugün Aşırıcıları izleyeceğim daha :25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?