Jump to content
  • Kayıt Ol

Fate/Zero

fudy

Önerilen İletiler

Newtype dergisini göre, Fate/zero serisi 1 Ekim tarihinde 1 saat uzunluğunda olacak özel bölümüyle yayınlanmaya başlayacak. Yuki Kajiura tarafında müzikleri yapılan yapımın, açılış şarkısı "oath sign"in seslendirmesi de LiSA'ya ait.

Kaynak: MyAnimeList

Eir Aoi tarafından söylenen kapanış şarkısı ''Memoria'', aynı zamanda şarkıcının da ilk single çalışması olacak ve 19 Ekim'de çıkacaktır.

[bimgx=300]

1264_aoi.jpg?9d7bd4 [/bimgx]

http://www.youtube.com/watch?v=5Ho6_IcWY-s

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 58
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

10

• CHOBiTS

10

• yuuki cross

9

• zobu312

6

Lisa :mutlulh:

Bu arada kötü bir haber

8 dilde yayınlanacakmış

İngilizce,fransızca,almanca,çince,korece ve İspanyolca sinirlim4 seri başlamadan nefret ettirecekler keşke orada Türkçe yazısınıda görebilseydik:sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lisa :mutlulh:

Bu arada kötü bir haber

8 dilde yayınlanacakmış

İngilizce,fransızca,almanca,çince,korece ve İspanyolca sinirlim4 seri başlamadan nefret ettirecekler keşke orada Türkçe yazısınıda görebilseydik:sok aglama:

Haberin nesi kötü ?

Ne güzel altyazılı yayınlıyorlar işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sonunda çıktı indirip izlemek istiyorum fansubunu bekleyecem artık. İlk 10'a gireceğini düşünüyorum bu yapımın. Bakalım tahminim doğru çıkacakmı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakalım, bende UTW çıkarsın, orada bir daha izleyeceğim. İlk onu bilemem de benim ilk onuma girer inşallah :D

İlk bölümde millet patlamalar, savaşlar, dövüşler bekliyorsa; yanlış şey bekliyorlar. Bu bölüm, Fate dünyasını bilmeyenler için bir giriş niteliğindeydi. Karakterler gösterildi yani. İlk romanın 100 sayfa civarı kısmı adapte edilmiş anladığım kadarı ile. Bende okumaya devam edeyim bu arada :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Opening güzelmiş. Saber her zamanki gibi harika *-* İlk bölümü henüz izlemedim ama sezonun iddialı serisi olacaktır bence de. Umarım beklediğimize değer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de opening harika Fate Stay'den daha güzel olmuş izlenir :002-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?