Jump to content
  • Kayıt Ol

Carnival Phantasm (Type-Moon) OVA

CHOBiTS

Önerilen İletiler

27690.jpg

Fate/ Zero'yu araştırırken bu haberle karşılaştım. Type-Moon firması iki oyununun karakterleriyle harmanlama bir ova çıkarıyor arkadaşlar. Shingetsutan Tsukihime, Fate/stay night

animelerinin karakterleri kullanılacak. Zaten Type-Moon firmasının tüm oyunlarında aynı evrende geçiyor diyerek hep bir bağlantı kurmuştu.OVA 2011'de yayına girecek ama kesin bir tarih yok.

http://myanimelist.net/anime/10012/Carnival_Phantasm

Birkaç seyirlik (yuuki bir kez daha teşekkürler :D):

Typemoon Carnival Phantasm - YouTube

Carnival Phantasm PV 2 - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• ishak

2

• AkuTan

2

• Hitokiri

1

• 2 hafta sonra...

Parody bir seri arkadaşlar,boşa ciddi birşeyler beklemeyin yani.Take moon (serinin asıl adı) fsn-melty blood-kagetsu tohya-tsukihime karakterlerinin bir araya gelip komedi amacıyla yapılmış bir seri.Buyrun seiyuu listesi:

Arcueid: Yuzuki Ryoka

Saber: Kawasumi Ayako

Tohno Shiki: Nojima Kenji

Emiya Shiro: Sugiyama Noriaki

Ciel: Sakuma Kumi

Tohno Akiha: hitomi

Kohaku: Takano Naoko

Hisui: Matsuki Miyu.

Tsukihime-kagetsu tohya-fsn ve melty blood oyunlarının en az 2 tanesini oynamamışlar için pek eğlenceli bir seri olacağını sanmıyorum.Özellikle bu len/white len kim sion kim nerden çıktı gibisinden problemler veya espriyi anlamama durumları olabilir.Ancak belki bunu düşünüp sadece animedeki karakterleri eklerler,bilemiyorum görücez ova geldiğinde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

1080p Rawını gördüm bugün, gerçi çıkalı 3 gün olmuş alt yazısı çıkarsa çevirmeyi düşünüyorum umarım güzeldir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

UTW bölümü yeni çıkardı iftardan sonra izleyip çeviriye başlıyacağım.Benden daha iyi çevirecek gruplar ya da kişiler çıkar tahminim ama içimden çevirmek geliyor artık siz kendiniz nasıl izleyeceğinize karar verirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğer konuya yazdığım mesajı tekrar burayada yazayım,Carnival Phantasm hakkında Yanlış anlaşılmalar hala var sanırım.

Herkes Carvinal phantasmı bekliyorda,carnival phantasmdeki Esprileri anlamak için Tsukihime,Kagetsu Tohya,Fsn ve Melty Blood oyunlarını oynamış olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur inşallah. Yoksa bırakın esprileri karakterleri bile çıkaramayabilirsiniz Warcueid,Ren/W.Ren tarzında.Sıradan Komedi parody degil Carnival phantasm,4 oyunun harmanlanması sonucunda oluşan bir anime.Tabi yine esprilerin yarısını anlarsınız anlamasınada,arada geçen göndermeleri,bırak göndermeleri karakterleri bile tanımadan ne kadar zevk alabilirsiniz bilemiyorum o kadarını.

Örnek vermek gerekirse ; - Fsn Oyunundan Spoiler;-

Riderin Sakura'nın servantı oldugunu bilmeyen biri Rider ile sakuranın geçtiği hiçbir espriyi anlamayacaktır. Veya Heaven's Feelde Archerin shirouya kendi kolunu verdigi falan.Henüz bende sub bekliyorum ama Carnival Phantasmın mangası olan Take Moon da Bunlar hakkında espriler bol bol geçiyor.

Ki bu sadece Fsn hakkindaki bir kısmı,Anime Fsnden çokTsukihime/Kagetsu tohya/Melty Blood 3lüsü ağırlıklı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birinci bölüm altyazılı hali çıktı. İngilizce tabi. Utw'nin sitesinden indirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?