Jump to content
  • Kayıt Ol

Otome wa Boku ni Koishiteru: Futari no Elder

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=500]http://otbk2.com/images/topic_otoboku2pc.jpg[/bimgx]

Yeni seri bu yıl çıkan Aynı adlı oyundan uyarlama olup Otome wa Boku ni Koishiteru' den 2 yıl sonrası olan olayları anlatmaktadır.Yine benzer bir konusu var bir erkek bu sefer farklı nednelerden dolayı annesinin isteği ile kız okuluna başlıyor.Türde Shoujo Ai diyebilir ama başrol erkek ve kız kılığında tabi sırrı yine açığa çıkana kadar aşık olanlar anlamayacaklar.

Gel gelelim ilk sezonu çevirdim elimden geldiğince bunu çevirirmiyim dersek yazın çok meşgul olacağım ve polis okuluna gidene kadar seri biterse ve aynı konuyu değilde farklı bir hikaye işlerlerse çevirebilirim.

http://myanimelist.net/anime/9988/Otome_wa_Boku_ni_Koishiteru:_Futari_no_Elder

Düzenleme

Seri 2011 güz döneminde yayına girecek ama Allah'tan birşey olmazsa o dönemde ben polisliğe gideceğim için çevirmeyeceğim.

http://otbk2.com

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

4

• ishak

1

• JNXL

1

• LQFT

1

En Çok Yazanlar

Şahsen çevirmeni bekleyenlerdenim Chobits.Ama seni iyi anlıyorum. Umarım isteğin yerine gelir de biz de bu seriyi izleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

saol çvş 2 .sezonuda cevirme dilekleriley

1. sezonde baya gülmüştüm:020-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izlerken keyif aldığım serileden bir tanesiydi 2. sezonuda çevirsen çok güzel olur.

1.sezon için tekrar teşekür ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkinci sezon için tek iç açıcı yanı çizimleri şimdilik seri başlasın bakalımda bir kaç bölüm izledikten sonra kararımı veririrm.:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

İlk sezonu henüz bitirmedim, ama izlediğim yere kadar çok hoşuma gitti.

2. sezonuda olursa çok hoş olur, olmazsa da canınız sağolsun (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonu henüz bitirmedim, ama izlediğim yere kadar çok hoşuma gitti.

2. sezonuda olursa çok hoş olur, olmazsa da canınız sağolsun (:

Küçük şeylere büyük değerler verenler için güzel bir yapımdı.5-6 kere izledim bu seriyi.Özelliklede 8. bölümden itibaren daha zevkli olur.

İkinci sezon hiç umut vaat etmiyor mangasıda çıkmış 4 sayfa renkli onu okudumda pek içi açı değil devamı eklendikçe okurum artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

ilk sezonla 2. sezonun farklı olduğunu düşünüyorum ilk 3 bölümü izledim de çevrilmeye değer diye düşünüyorum, belli kısımları dışında ilk sezonu izlemeseydim eğer tammen farklı birer anime olarak düşündürecek kadar çok farklılığı var diye düşünüyorum hemde belirgin bir düzeyde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?