Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga konulu tübitak projesi için yardıma ihtiyacımız var

Ryuk

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ben ve bir arakadşım Tübitak proje yarışmasına sosyoloji dalından katıldık ve konumuz "Türkiye'de manganın yaygınlığı" Proje için bir odak gurup görüşmesi (en az 10 kişi ile yapılan tartışma) yapacağız ve katılmak isteyen, manga takip eden ve boş zamanı olan otakulara ihtiyacımız var. Süremiz çok azaldı son bir ayımız var. İlgilenenler bu konuya cevap yazabilir ya da aşağıdaki e-posta adreslerine e-posta atabilirsiniz.

Umut Çavdar: umut.cavdar@hotmail.com

Göktüğ Korkmaz: goktug@ozgurlukicin.com

Desteklerinizi bekliyoruz, şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ryuk

2

• bedifeci

1

• Akuma_Blade

1

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Kolay gelsin manga konusunda yardım etmeyi isterdim ancak bu konuda daha deneyimli arkadaşlar var umarım onlar sizlere yardımcı olur. Bu konuda mangasuyu,mangaframe ,aluminia ,mnaki ,rockinheavedeki arkadaşar daha yogun çalışıyorlar tabi diğer gruplarda . İlk öncelikle bunlar arasında bu işi yapanları aramanız lazım.Sitemizde de bu konularda çok deneyimli arkadaşlar var.Umarım yardım alırsınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

otokuluğun yanından geçmiyorum ancak manga üzerine bir sohbete yılbaşından sonra eşlik edebilirim..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arakdaşlar görüşme İstanbul'da (muhtemeln Beşiktaş'ta) ve yılbaşından sonra, Ocağın birinci veya ikinci haftası olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?