Jump to content
  • Kayıt Ol

Full Metal Panic! geri dönüyor

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

344819978_dcf094bba5.jpg

Full Metal Panic!'in The Second Raid'den sonrasını da anlatan roman serisinin geçen yaz tamamlanması ile birlikte uzun zamandır FMP'ye dair bir ses seda çıkmıyordu. Roman serisinin yaratıcısı Shoji Gotoh ise önceki gün verdiği mülakatta şu an için 2 yeni serinin yazımını sürdürdüğünü, bunların haricindeki planında FMP evreninde geçen kısa metrajlı bir komedi serisi de olduğunu söyledi.

FMP'ye yeni sezon söylentileri uzun zamandır dedikodu olarak dolanmakta idi, eğer kısa metrajlı komedi serisini bir yana bırakırsak ve yazarın bahsettiği 2 çalışmadan birisi gerçekten de The Second Raid'in devamı ise, 2012 sandığımızdan daha güzel bir yıl olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

6

• CHOBiTS

5

• dark_572

1

• AkuTan

1

Umarım bu ahber gerçek olur.o ikilinin sonunu görmek istediğim en önemli iş olcak.Kaname Chidori ve Sagara Sousuke' yi görmeyi zevkle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence sıktı artık,eski serilerin üstüne yamalar yapıp yeniden önümüze sunmaktansa düzgün bir şekilde yeni taze zevkli seriler verseler çok daha iyi olacak,neyse eğer gelirse yinede izlerim ama dediğim gibi yeni bir seri gelse çok daha iyi olurdu bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence devamı mütiş olur merakla bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:qegenmis:

bu güzel habar için saol Akuma_Blade

1. sezon geyet güzeldi

2. sezon eh işte

fumo versiyon (o apayrı bir dava)

3. sezon kimbilir ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mechalar baya hoş duruyor olsada Sağara'nın mecha değiştireceğini sanmıyorum gerçi.Kaname'nin rolü azalıyor gittikçe onada bir mecha verseler oda operasyona girse Sagarayla anca beraber kanca beraber gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sonunu merakla beklediğim bir seriydi umarım söylentiler gerçek olur da sonunuda getiririz hem sevindirici hemde sonu geldiği için üzüçü oldu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Çok güzel bir haber. tek solukta tüm seriyi izlemiştim. Umarım uzun bir seri olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Dün dayanamayıp FMP Sigma yı okudum ve hayran kaldım.Gözlerim dolu dolu bile oldu okurken devamını sabırsızlıkla bekliyorum manganın.

mangası devam ediyor.Acaba manga romana ne kadar sadık birebir ilerliyorsa ve tv seriside manga gibi olursa bence anime listelerinde ilk sıraları zorlayacak gibi görünüyor umarımda öyle olur.:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

ANN'nin bu sabah duyurduğu habere göre Sigma manga'sının son çıkan ciltli sayısındaki bir duyuru yeni FMP projelerinin ilkinin formatını doğruluyor. Yine roman formatında çıkarılacak bu yeni öykü ilk FMP sezonunun 10 yıl sonrasında geçecek bir Spinoff, odak karakter yada canon'a bağlı kalıp kalınmayacağı vs gibi konularda bilgi verilmemiş olsa da konsept tasarım ve temel senaryo taslağının Shoji Gotoh'a ait olacağı doğrulanıyor. Bu romanın genel yazarlığını ise Naoto Oguro isimli bir başka yazar hazırlayacak. İllüstrasyonlar yine Shikidouji'ye aitken Mecha tasarımları yine Kanetaka Ebikawa tarafından hazırlanıyor. Yeni romanın bu yaz start alması bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Yukarıda bahsettiğimiz, 10 yıl sonrasınsa geçecek spinoff FMP romanı Full Metal Panic!: Another için teaser yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buda idare eder ama ben Kaname ve Sagara çiftinin sonunu görmek istiyorum.Bu FMP Sigma ne zaman seri olacka acaba.Manga ile idare ediyoruz anca.İki aydır bekledikten sonra geçen 4 bölüm mangasını daha gördüm ve hemen okudum.Özellikle şu resmi görmek bile beni çok mutlu etti.

7322.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Chobits

Bu hafta Fujimi Shobo'nun canlı programına katılan Shoji Gotoh şunları söyledi:

"İş kaynaklı yoğunluklarım sebebiyle yeni sezonun tam olarak ne zaman geleceği konusunda özgürce konuşabilecek durumda değilim. Proje elbette sonlanmış değil ama aksi konusunda büyük beklentim yok. Hayranlardan ricam durum netleşene dek sabırla beklemeleri. Proje hakkında ben bir açıklama yapmadıkça projenin hala sürdüğünü varsayabilirsiniz. Tersi de geçerli yani eğer ki proje iptal edilirse bunu ilk duyuracak kişi ben olacağım."

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Chobits

Bu hafta Fujimi Shobo'nun canlı programına katılan Shoji Gotoh şunları söyledi:

"İş kaynaklı yoğunluklarım sebebiyle yeni sezonun tam olarak ne zaman geleceği konusunda özgürce konuşabilecek durumda değilim. Proje elbette sonlanmış değil ama aksi konusunda büyük beklentim yok. Hayranlardan ricam durum netleşene dek sabırla beklemeleri. Proje hakkında ben bir açıklama yapmadıkça projenin hala sürdüğünü varsayabilirsiniz. Tersi de geçerli yani eğer ki proje iptal edilirse bunu ilk duyuracak kişi ben olacağım."

Yarı yarıya gibi birşey çıkma ihtimali. Nasip umarım çıkarda ağız tadıyla bir mecha izleriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senelerdir TSR'nin bittiği yerden devam edecek olan yeni bir sezon beklerken böylesine bir spinoff haberi beni üzdü açıkçası. Günümüz animelerinin hitap ettiği kesimi göz önüne alırsaki ele yüze bulaşma olasılığı çok yüksek. Umarım yanılırım. :otgorite:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

222.jpg

Kadokawa Shoten'e bağlı Newtype Ace'in yeni sayısındaki bir sayfada 2-3 cümleyle de olsa "Full Metal Panic: Another" romanı/Manga'sının FTA statüsüne alındığı, bununla ilgili detayların, 20 Ağustos 2012'de satışa sunulacak Full Metal Panic: Another 4. cildinde belirtileceği" duyuruldu. Sayfa scan'ı için tıklayın.

"FTA" free-to-air anlamına geliyor ve basılı bir eserin adaptasyon aşaması anlamına geliyor. (Ki bu tür FTA duyuruları ya Audio Drama yada yada Anime'ye adaptasyonları için kullanılır) Umarım 20 Ağustos'da güzel haberler alırız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu güzel haber içn teşekkürler , inş ilk Full Metal Panic! gibi güzel bir seri olur çıkarsa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?