Jump to content
  • Kayıt Ol

Carnivorous Princess Yegrinna

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Tür..: Comedy, Fantasy, Romance, Shounen

Yazar..: HAJI-Kwon

Çizer..: KIM

Yayın durumu (scan)..: Cilt1, bölüm 2 (Devam ediyor)

İngilizce çeviri (scan)..: Cilt1, bölüm 2 (Devam ediyor)

Türkçe çeviri..: ikamusume Çeviri

Yapım yılı..:2010

Konu..:

Yeryüzünün ilk hükümdarları hayvanlardı. Onlar doğa ile uyum içinde yaşamaktaydılar. Ve daha sonra insanlar geldi…

Dünyanın geldiği halden hoşnut olmayan hayvan krallığı artık bu duruma bir dur demenin zamanının geldiğine karar vermiştir. Bunun için hayvanlar kralı olan köpek kral tarafından, dünyayı kirleten günahkârları cezalandırmak üzere prenses Yegrinna görevlendirilmiştir. Orijinalinde o da bir köpek olsa da, insan formunu da kullanabilmektedir.

Shik-nam ise lisede okuyan sıradan ama kadınlara ihtiyaç duymayan bir çocuktur. Tekerlekli sandalyeye mahkûm ablası ile yaşamaktadır. İlgi alanında ise sadece ve sadece matematik ve denklemler vardır.(Matematik için bu kadar delirebilen gerçekten biri ?)

Gene bir akşam büyük bir şevkle matematik problemlerini çözmeye daldığı bir anda burnunun dibinde beliren bu yabancı kimdir. Oraya nasıl gelmiştir ve ne istiyordur…

Kişisel not..: valla yeni bir seri herhangi bir fikrim yok ancak türünde her ne kadar belirtilmemişse de ecci’ yi de bünyesinde barındıracak gibi onun dışında çizimler temiz komik.. bakalım fırından yeni çıkmış bir seri nasıl gidecek..?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

3

• CHOBiTS

2

• Luna

2

• kalkan

1

(düzenlendi)

...

Düzenlendi: (Luna)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya seviyom senin yorumlarını :D iki tane daha çok tatlı manga koyacam ikiside daha bebek ama biraz ilerlesinler gelecekler onlarda ki karakterlerde çok tatlılar çizimlerde gayet iyi

ama Giovanni Rammsteiner'a benim kadar bayılan birini görmek ayrıca kalbimi feth ediyor söylemeden edemeyeceğim imzana da avatıranada bayıldım.. ayrıca Lee Hyeon-sook benimde çok beğendiğim bir mangakadır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

...

Düzenlendi: (Luna)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu gerçektende güzelmiş hemen okumaya başlıcam.Eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...
worless saol tanıtım için ilgimi cekti okudum beyendim dedim bunu türkceye kazandırayım bu manhwa aylık mı cıkıyor haftalıkmı biliyormusun ona göre başlamayı düşünüyorumdiyefonwew34
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

worless saol tanıtım için ilgimi cekti okudum beyendim dedim bunu türkceye kazandırayım bu manhwa aylık mı cıkıyor haftalıkmı biliyormusun ona göre başlamayı düşünüyorumdiyefonwew34
Bende düzenli takip ediyorum aylık çıkıyor.Zaten 15 bölümü mevcut.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bu seriyi çevirmeye başladık. Türkçe okumak isteyenler, sitemize buradan uğrayıp, ilk bölümü indirebilirler. Sorun çıkmazsa, her hafta pazarları yeni bölümlerini düzenli olarak getireceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seriyi çevirmeye başladık. Türkçe okumak isteyenler, sitemize buradan uğrayıp, ilk bölümü indirebilirler. Sorun çıkmazsa, her hafta pazarları yeni bölümlerini düzenli olarak getireceğiz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.:) Güncelledim sayfasınıda. Emeğinize sağlık arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Valla şansımamıdır nedir bilmem ama bu aralar okumaya başladığım tüm mangaların çevrisi (ing.) duruyor. O yüzden biten serileri okuma kararı aldım artık :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?