Jump to content
  • Kayıt Ol

My Princess /마이 프린세스 /Prensesim

şahMath

Önerilen İletiler

2sbk5ds.jpgavpt1y.jpg

• Adı: My Princess/ Prensesim
  • Korece Adı: 마이 프린세스
  • Yönetmen: Kang Dae-Seon ve Kwon Suk Jang
  • Yazar: Kim Eun-Suk, Jang Young-Sil
  • Yayınlandığı Kanal: MBC
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Başlama Tarihi: 5 Ocak 2011
  • Yayınlandığı Günler ve Saatleri: Çarşamba ve Perşembe, 21:55
  • Dili: Korece
  • Oyuncular: Song Seung-Heon ~ Park Hae-Young
    Kim Tae-Hee ~ Lee-Sul
    Park Ye-Jin ~ Oh Yoon-Joo
    Ryu Su-Yeong ~ Nam Jung-Woo
    Lee Soon-Jae ~ Park Dong-Jae
    Maeng Sang-Hun ~ Oh Ki-Taec
    Kang Ye-Sol ~ Lee-Dan
    Lim Ye-Jin ~ Kim Da-Bok
  • Konusu: Lee-Sul 25 yaşında Sanat Tarihi akademisine geç başlamış bir genç kızdır. Hayali bir gün prenses olmaktır ve gelecekte bu hayal gerçekleşecek gibi görünüyor~~ Hae-Young 31 yaşında bir diplomattır. Kore'nin en büyük holdinglerinden Daehan Jonghap Grup'un tek varisidir. Dedesi Park Hae-Young şirketinden ve bütün varlık haklarından vazgeçmeye karar verir bu durumda Hae-Young dedesinin sözünde hem fikirdir. Bunların hepsi Lee-Sul adında bir kız içindir. İlk karşılaşmaları tesadüfen olsada daha sonraki karşılaşmaları Hae-Young'un aradığı kızın Lee-Sul olduğu ortaya çıkınca çiftimizi hareketli çoğu zaman neşeli arada hüzünlendiren zamanlar bekliyor gibi görünüyor (tipik romantik-komedi tarzında bir kore dizisi:D)~~
  • Kişisel Yorumum: Henüz 2 bölümü yayınlandı ve izledim. Eğlenceli bir zaman geçirmek için izlenebilir^^

[ Prensesim OST part.1 ]

♥Tracklist ♥

01. Falling -이상은(Lee Tzsche)

02. 너 때문인걸-비스트(Beast)

03. 바람 불어라 -허가윤(포미닛) Huh Ga Yoon

04. 노을 -에브리 싱글 데이(Every Single Day)

05. Change -에브리 싱글 데이(Every Single Day)

06. Kasio -타루(Taru)

07. 마지막 노래 -루싸이트 토끼 (Lucite Tokki)

♥ Download ♥

Trailer:

YouTube - Kim Tae Hee - My Princess - 1st trailer

24zvou1.gif149xljs.gifsaupu9.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• şahMath

2

• Hei_(BK201)

1

• Luj1n

1

• Esinti

1

Dizi geçen hafta başladı ve şuana kadar 2 bölüm yayınlandı. İzlediğim kadarıyla kesinlikle eğlenceli bir dizi ama ne yazık ki benim beklentilerimi karşılamadı. Senaryo gerçekten çok sıradan ve hikaye de kopukluklar var. Örneğin ; bunca yıl büyük güçler tarafından aranan bir taçsız prenses nasıl bulunamaz? İlerki bölümler de kesin büyükbaba'nın bilerek aramadığını, prenses'i yalnız bıraktığı için çok pişman olacağını filan göreceğiz. Bu da beni tabi ki tatmin etmeyecek. :/

Yine de romantik-komedi sevenler, boş vakitlerini eğlenerek geçirmek isteyenlere öneririm bu diziyi. qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Senerist Secret Garden'ın seneristi yani ben baya güzel şeyler bekliyorum. Gerçi bu kadından korkuyorum dizi ilerledikçe çok pis durumlarda olabiliriz:ssok:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Secret Garden'ı henüz izlemedim çok fazla popüler olan dizilere karşı antipati geliştiriyorum kendimce:kirmizi: ... SG rüzgarı dinsin belki 1 sene sonra izlerim:D

Bu yüzden çok beklentim yoktu~~

Son bölümü de yayınlandı bu hafta... Son 4 bölümü henüz izleyemesem de eğlenceli bir dizi!! Bir kore dizisinden beklediğiniz her şey var:qiyiii:;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Bu dizi ilk izlediğim Kore Draması'ydı.Face'den yabancı bir arkadaşım, bu dizideki profesör'ü profil avatarı yapmış.Bende ona sordum böylelikle diziyle tanıştım.Aradım,buldum izledim.Kesinlikle izlenmeli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Finali pek tatmin etmese de genel itibariyle eğlenceliydi,izlenilesi bir k-dramaydı diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Çok eğlenceli ve izlenesi bir diziydi bence.İlk bölümden itibaren merak uyandırıyor..Bu dizideki kötü kadın oyuncuya ismide tam oturmuştu Oh yoon joo, oyuncu diye okunuyor .) tam oyuncuydu yani ismini boşa çıkarmamış.Esas kızda çok güzeldi ve tabi benim ilk beş içindeki ama sırasına karar veremediğim oppa da bu dizide.. dftdtr4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen sene final sınavlarından önce başlayıp, 5-6 bölüm ilerledikten sonra bir türlü devamını getiremediğim bir seriydi. Yorumlardan sonra artık devamını getirmem lazım:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Drama kıtlık zamanlarımda oturup izleyeceğim bir dramaydı. Beş üzerinden üç vermiştim. Çok drama izlemiş olmamdan mıdır bilmem ama orijinal değildi. Ve espiriler bilindik, akıcılık & çekicilik vasattı. Kötü demiyorum ama orta bir seriydi bence. Ahjussi'nin gideri vardı ama *.* Müzikleri çok şekerdi özellikle taru- Kasio <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?