Jump to content
  • Kayıt Ol

Zetman

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Zetman

TANITIM

Evsiz bir Adam ve torunu gözlerden uzakta kendi hayatlarını yaşamaktadırlar. Jin İnsanlara yardım ederek onlardan para isteyen ufak bir çocuktur henüz.

Bir akşam kendini köprüden atmaya çalışan ve sürekli “ çok geç olmadan” diye mırıldanan birine, dedesinin tüm itirazlarına rağmen yardım etmeye çalışır. Ancak bu Jin’ in bilmediği bir gerçeğin kapısını aralayacak ve yaşamını tümden değiştirecektir. Kurtarmaya çalıştığı normal bir insan değildir.

Dedesini kaybetmesi ile sonuçlanan bu olayla sarsılan Jin Onun yanına alan ve abla gibi sevdiği insanında gözlerinin önünde saldırıya uğraması ile içinde birikmiş olan tüm öfkesi meydana çıkar ve onu gerçek kimliğine dönüştürmeye başlar…

Jin aslında kimdir ve bu gücü nasıl elde etmiştir.. Ama asıl önemli soru, bundan sonra bu gücü nasıl kullanacağıdır..

KARAKTERLER

Jin Kanzaki - Ana Karakter

Hanako Tanaka - Ana Karakter

Kouga Amagi - Ana Karakter

Konoha Amagi - Ana Karakter

Seiji Haitani - Yardımcı Karakter

Hayami - Yardımcı Karakter

Akemi Kawakami - Yardımcı Karakter

187672.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Zetman

Japonca: ZETMAN

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 20

Bölüm sayısı: 226

Yayım: 31 Eki 2002 - 24 Tem 2014

Dergi: Young Jump

Eser: Masakazu Katsura (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Dram, Romantik, Bilim Kurgu, Doğaüstü, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 971

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 19:54 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 1534

Manga küfür, şiddet ve cinsel öğeler içerdiğinden 18 yaş altının okumasına uygun değilidir.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

1

• Aurora Borealis

1

• alpl7

1

En Çok Yazanlar

Zetman benim en sevdiğim mangalardan birisidir. Daha 50 bölümünü okuyabildim ingilizce olarak ama çok güzel devam ediyor. Mangakası duyduğuma göre bir Batman hayranıymış, o yüzden böyle karanlık bir üslupla konunun anlatıldığını düşünüyorum. Manganın esas amacı bana kalırsa ''Adalet'' dediğimiz kavramın nasıl olması gerektini sorguluyor. Bence okunması gereken bir manga Zetman.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

n5p.jpg

Nisan 2012 artık daha çok güzel olacak. Evet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?