Jump to content
  • Kayıt Ol

GON - Manga Satış Noktası

Çubuk Kraker

Önerilen İletiler

Arkadaşlar foruma bakındım ama bulamadım. Bende paylaşma gereği duydum.

Beyoğlu'nda çizgi roman evi mevcut. Birkaç kere bakma fırsatım oldu ve gerçekten çok etkilendim. İçersi normal bir kitapçı havası veriyor fakat tüm kitaplar manga ve çizgi roman. Ayrıca çok farklı kitaplarda satıyorlar. Ancak tam emin değilim ama kitap dili İngilizde. Yani manga almalıyım diyorsanız İngilizce olmasına razı olmanız gerek.

Bugün gidip kendime One Piece'in ilk kitabını alacağım, böylece iyice bilgilendirmiş olabilrim sizi. Yani fiyat,ulaşım,kitap dili ^^

Şimdilik adresi vereyim ben yinede : Yeni çarşı caddesi 34A, Galatasaray, Beyoğlu İstanbul.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Çubuk Kraker

3

• Akuma_Blade

1

• Unbreakable

1

Maalesef eksik cilt sayısı çok fazla :( Atıyorum 1. ve 2. ciltler yok 3. ve 4. ciltler var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende japonika'dan one piece mangasını tamamlayacaktım ama ilk 5-6 kitabı yok diye oraya gidicem bugün. Umarım aradıklarımı bulurum =/ Gerçi manga satan çok yok, bir kaç eksik ciltten çok birşey olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gon'a gittim, dediğim gibi. Hoş bir mekan, Akuma_Blade haklıymış, gittim One Piece'in ilk volume nü almaya fakat 14 ten 28 e kadar var dedi. Bende 14 ü aldım. Fakat şubatın ikinci haftası gelecekmiş o zaman gidicem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?