Jump to content
  • Kayıt Ol

AMT Sevgi Pıtırcığı Başlığı

antioksidan

Önerilen İletiler

Evet sevgili AMT üyeleri, bu başlıkta birbirimizi seviyoruz, saygılarımızı iletiyoruz.

Hepinizi çok seviyorum. Öptüm kocaman.

[Not: Çok ciddiyim lan]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 42
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• antioksidan

7

• CHOBiTS

3

• loykad

3

• bedifeci

2

Okan başlığın amacını daha iyi açıklarmısın. Bence bu haliyle gelmekten çok kaçarlar.:qsokkksok:Mutlu bir günündesin sanırsam :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bedifeci abi, açıklanacak bir şey yok. Düşündüm hepinizi çok sevdiğime karar verdim.

N'oluyor lan bana.

Hayat güzel, AMT güzel, Doluca Kav güzel, vapurlar güzel. Bizim oturma takımı da çok güzelmiş bu arada yeni fark ettim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayata toz pembe bakmak güzel.

Nefret başlığı açsaydın yazacak çok şey bulabilirdim ama. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Galiba büyük bir duygu patlaması yaşıyorsun.:bulqdum:

Umarım daha katılımcı ve yeniden güzel çeviriler yapmaya devam edersin.Hala senden Canaan'ı bekliyorum.:000200690jk0xd:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak şimdi oldu Celal.:animation732xl9vh: Sevdim bu başlığı.:011:

Bu başlığı görünce birden eski siteyi hatırlatım.:uzqgun:

Kullanım klavuzu:Başlık eğer gelişirse belli sayfayı geçtiginde yenilenip,yeni başlık açılacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayat güzel, AMT güzel, herşey güzel... tek çirkin şey grip

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eski siteyi ben de özledim. Hala duruyorsa arada bir girip bakmak lazım. Az yazıp çizmedik orada.

Yeni siteyi de seviyorum ben.

O değil rüyamda ışın kılıcı ile tavuk avlamıştım bir keresinde. Tavukları da seviyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başlığın açılması iyi olmuş, benim de sevgi listem epeyce kabarmış. :alkiss:

İnsanları çeviriye teşviğinden dolayı CHOBİTS'i seviyorum...

Her buluşma öncesi gelip gelmemem belli değil diyen Blue-Dragon'u seviyorum.

Forumun en çok teşekkür eden üyesi darkness167'i seviyorum.

Yeni bölüm nerede kaldı diyen üyeleri çok seviyorum.

Gundamabi'nin animetahmin'deki sorularını seviyorum.

Meyday'in anime hafızasını seviyorum.

Hiçbir animeyi kaçırmadan izlemesi ve zeki nickname seçişinden dolayı Hione'yi (hiyone) seviyorum.

Mangasuyu'nun animenin suyunu çıkarmakta oluşunu seviyorum.

Bizi sevdiği için antioksidan'ı seviyorum, ayriyetten kendisine saygı duyuyorum.

Hızlı kodlamalarından dolayı sky_king_goko'yu seviyorum.

Askerde bizi korumakta olan Sylar_54'ü seviyorum.

Güncel yazılarıyla bizi neşelendiren Mangaturk'ün adminini seviyorum.

Eski siteyi hatırlıyıp duygulanan Bedifeci abiyi seviyorum.

Yazdıklarını okumayı bitirdikten sonra güneşin doğduğunu farkettiğim worless ve Akuma_Blade'i seviyorum.

Çevirilerini zevkle izlediğim ve şu kelimeyi ben de kullanırım dediğim Fudy'i seviyorum.

Şu anda Ookiku Furikabutte'yi çeviren Kenshin-fan Squaw ve Nodame Fatihe'si(:P salladım gitti) wizardsky'ı seviyorum.

Nefretle alakalı çok şey yazabilecek ve bana henüz izleyemediğim Terra e...'yi veren özz'ü seviyorum.

Dragon Ball'ı sevemeyen Blue-kun'a bir kez daha sevgilerimi, öpücüklerimi yollayayım.

Mangalar hakkında engin bilgisi olan Zhenya'yı seviyorum.

Tabu'da Oğlan kelimesini heyecanla anlatırken ''bu nedir?'' dediğimde üstüne alınmayıp bizimle beraber güldüğü için ExileFalcon'u da seviyorum.

Güzel avatarından dolayı VarOlanBiri'ni seviyorum. Nick'i de güzel!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim de aklıma sitede birbirlerini tamamladıklarına inandığım 3 admininden biri olan spartiate geldi. Tabiri caizse sitenin leziz bir tat katan çeşnisiydi. Siteye hem seviye hem keyif katardı. Şimdilerde pek göremiyoruz ve yokluğu hissediliyor.

Umarım bu üçlü hiç bozulmaz.

Edit: Güzel yazı Aequitas :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keyfimi yerine getirdiğin için seni seviyorum Aequitas (ne zor nickin var be) :D

Bu sitede tanıştığım arkadaşlarımı da seviyorum, ayrı ayrı isim belirtemeyeceğim onlar kendilerini bilir. qdislers

Sparti nerede gerçekten :031-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende yeni olmama rağmen baya hızlı kaynaştım, sevdiğim yerde severek çeviriyorum serilerimi:)

Saol aequitas, nickim özeldir, tabi avatarlarımda:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen Aequitas keyfimi yerine getirdin sağol var ol..^^..Layık gördüğün lakap güzel bir türetim olmuş..XD..Ben de bu sitede iyi vakit geçirmemi sağlayan herkesi seviyorum..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de beni sevdiğin için seviyorum seni Aequitas (tek copy + paste kullandığım nick :P) ama beni Kenshin-fan diye nitelendirdiğin için daha çok seviyorum :goz kirpma: Ippo-fan olduğun için de ayrıca seviyorum seni. (Keyiflendirdiğin için de +1 benden sana)

VarOlanBiri'nin avatarını da (ç)alabildiğim için mutlu oldum şimdi :002-32:

Sparti meselesine gelince,şehir değiştirdiği için yoğun diye düşünüyorum,en son facebook da ev taşıma ile ilgili bir şeyler düşmüştü duvarında,en kısa zamanda kendisiyle birlikte neşesini getirmesini umuyorum ben de...

Bu da özz'den alıntıdır:

Bu sitede tanıştığım arkadaşlarımı da seviyorum, ayrı ayrı isim belirtemeyeceğim onlar kendilerini bilir. qdislers

Gerçi dile getirecek olsam aynısını birebir sıralardım,yoksa özz mü benim kelimelerimi çaldı telapati yoluyla qnoluyo artı anılarım depreşti yahu,nostalji yaşadım şimdi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de yapacağım lan liste. Çok özendim.

- bedifeci abinin "eğleniyor muyuz gençler" şeklinde olaya müdahale etmesini seviyorum

- beyaz abinin -uzun zamandır konuşmasak da- muhabbetini seviyorum

- Anifly'ın mütemadiyen her şeye çemkirebilmesini seviyorum.

- Luna var, hastasıyım hatunun. Tanımıyorum o ayrı mesele tabii.

- Nodame çevirdiği için wizardsky'ı seviyorum.

- SPAWN-TheUndead var, adam kral.

- CHOBiTS'in "love machine" olmasını seviyorum

- ademania'nın nickini seviyorum

- ozman var, tapıyorum kendisine.

- Susano'o sevgiler saygılar abi. Seni sevmeyen ölsün. Çevirilerin de kendin gibi harika.

- Kitiara abla vardı ama artık uğramıyor. Onu da seviyoruz ailecek.

- Felsefe sevdiği için ve mantıklı biri olduğu için Metatron'u da seviyorum.

- Akuma_Blade'in yazdığı anime incelemelerini çok seviyorum.

- Hei_(BK201)'ın yaptığı encodeları seviyorum.

Ne güzel.

Odamın lambası patladı yine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam yatıcaktım ama bu başlıkta güzel yazıları görünce yazasım geldi. :D

Her ne kadar forum hakkımda iyi bir şey söylemese de ve her buluşmada anime ve mangaları japonca olarak güzelcene söylemesinden dolayı Aqeu.... (değiştir şu nicki be)

Her ne kadar buluşma önceleri beni kovalayıp sonra buluşmada beni seven worless'i

Beni nodameyi sevdiren ve her şeyde yanımda olan wizarsky'ı

Her zaman her yerde güldürmeyi beceren sardaukar'ı

Forumumuzun adminlerini yaptığı işlerinden dolayı

Her ne kadar forumlara takılmayı beceremese ayrıca elinde anime kalmayınca animee diye kapıma dayansa bile bLaCk-Dragon'u

Terra e ve fazla animeyi veren ve her zaman konuşmaktan zevk aldığım özz'ü

Çabuk ısındığım Spawn'ı -kımetini bil herkese kolay kolay ısınmam :P-

Bizi seven antioksidan'ı

Elinden gelse bütün animeleri çevirebilecek olan Chobits'i

Son zamanlarda pekte konuşamasakta Varolanbiri'yi

Özlemişte olsam spartiyi

Her an her yerde biten undermineyi

Her konuda meyday'ı

Tüm manga suyunu

Her zaman yanımda olan Squaw'ı aynı şekilde gundam'ı

SEVİYORUM!!!

P.S: Unuttuklarım varsa hatırlatsın edit geçeriz. qgüll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

burda dostum olan one-samalarımı (Squaw-Özz) seviyorum

burda çvş CHOBiTS seviyorum

burda donbilli baykuş Doumeki Shizuka( fazlı ) seviyorum

burda matmazel lafolya seviyorum

burda obeto umanı meyday seviyorum

burda ağar iş uzmanı Susano'o seviyorm

ha birde Ecchi efendisi olan SPAWN-TheUndead

temel olarak bu siteyi seviyormu

dark prensesi unutmayalım Unde®minE

:cicekq::cicekq::cicekq::cicekq::cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu an umarım darkness167 gelip teşekkür eder hepimizin yerine, onu bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama ben en çok yeni bir mesaj geldiğinde ya da uzun seviyorum listesine bakınca "acaba beni de yazdılar mı" diye heyecan yapan adamları seviyorum.

Sizi de seviyoruz.

Geçen en sevdiğim tişörtüme süt döktüm ama sütü hala seviyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Siteyle daha yeni kaynaşıyorum ama kaynaştıklarımda sağlam kaynaşıyorum:)

Öncelikle Aequitas'a çok teşekkür ederim.

Avatarımı beğenenlerede çok teşekkür ederim.

Anime tavsiyeleri, hemşom olması ve bana desteklerinden dolayı CHOBİTS teşekkürler.

Bedifeci, engin abinin başını en çok şişiren bendirim kesin:) Ama hep destek çıktığından dolayı minnettarım.

Fudy, bana nerede link lazım olsa, anında yollayıp, çeviri işinde desteklediği için teşekkürler.

Sky_king_goko hemşom gökhan abime de çok teşekkürler. Onun sayesinde çok güzel seriler izliyorum. Ve ayriyeten insanı teşvik ediciliği ve desteği unutulmaz.

Blue Dragon, doru son zamanlarda pek görüşemiyoruz, msnde yoksun ondandır belki:)

Özz, çevirilerime destek sağlayan ve teşekkürünü esirgemeyen yadigane bir insan!!

Teşekkür etmen sayesinde baya motive oluyorum:)

Wizardsky, bir insanın kafasını anca bu kadar şişirebilirim, kafama esen herşeyi sorup cevap aldığım yegane bir kişilik! Ayriyeten teşekkür etmekten çekinmeyen birisi, gülmeside hiç eksik olmayan:)

Ve tanımadığım baya bir insan var AMT'de, inş. zamanla sizlede kaynaşacağım, ama şimdiden söliyim çenem düşüktür:) Tüm Amt ailesini seviyorum uleyyynnnnn:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu başlık sayesinde şunu fark ettim ulan sitede kimseyi tanımıyorum sadece sömürüyomuşum siteyi

bu sitede gerek çevirilerde gerekse sitenin yayında ve yapımda ve anime manga tanıtımları yapan herkesi seviyorum:2813:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

son 24 saat içinde bizimle olan ;

1buraku, 4ever0rNever, achie-san, ademania, Aequitas, Akuma_Blade, Alastor, alimesut, alpl7, Anifly, animesever, antioksidan, armadaxster, At0s, atlantis, atlas, atmosphere_q2, axiaxi1, aylin, aysie, Azuki, badyguard14, bahemer, bakasensei, bedifeci, Benihime, berkersonmez, betten, Beyazm, bilimcafe, black0538, blackgod, BladeJack, blody_thoot, bLue-Dragon, boa, BolD, bugraman, burock_sama, Byrm, cagdas, calieran, camil07, CanSama, caramon13, Carline, cellat66, Cemis, CHOBiTS, cirit, cmlcn06, computeroo, Cosmos, crows005, crylea, Çubuk Kraker, cyber_xx, dahicocuk, dante, darkblue*, Darkcity87, darkemma, darkeros, DarkMurat, darkness167, DasheriM, Davut5858, deadsilencee, demir33, dersato, derya k, DevilRanger, Diablo12, diablo40k, dissendium, djaliusta, Donfo, donmezsa, DracHe, DrCrow, dreamlike, drtrzan, Dulcinea, eaglewison, ecursed, eczmeltem, eflatun, efza, ehunterds, elchi, elovitnas, emek, eris, ESMERİM, exay, fallout, fatih93, feryalet, fox, freepixel, fudy, fuikdaheto, Garrett, GeNeRaL52, gildareon, Gohan, Guin Saga, gundamaster, gwaihir, hamitazemi, harry, hawa, Hei, hellsing, hemavaz, hipernova, hk106, hunter1834, iceman55, ichigochan, Invictus, ishak, itachiGSM, jayjaytuncay, jeymss, Jigoku, jinxleus, judas2099, juniordurdane, kahlan1299, kalkan, kalyon, kamali, kar tanesi, karaca855, karadevil52, keitaro, keremd, kermbey, kilimci, kira, Kisiliksiz, KontDRACULA, kralgoku, kralkomik, kurabiye kafa, KurbağaPrens, lafolya, lantis, LaZuRi, ledrin54, lethe[r], lilium, Lisbet ~, LordCha, lostgem, LQFT, Lulu69, Luna, Lyss, mai_siyah, Makaveli, Makoto, manga, martikanadi, marvin, matt3133, Mefistofeles, Memocan, memocel, mertak, mex, meyday, Mikado, MikaN, mikan06, miko, miseko, miyazushuuhei, Mr.Racoon, mugebk, Murs, Müqe, nağme, Necropol, Nefreth, neithan, nethran, neverland_, nglc, Nihal, NitroCharger, noanowa, nolimit080, nomnomchan, nova_magic, numberseven, numerik, nzmnzm, oguzkaan, okalsan, okan, onurlevent, onur_222, oskar_vQv, ougley, o_ren, painscream, pali, panda78, Papangelis, pasa1123, PM Afat, prisonex, Raitaro, reel, renge-chan, rilqu3, rocker_tr, Ruhavcisi, ryuuku, SaberArthuria, safirland, SaFKaN, sakalay33, sakura hime, sakura0, sardaukar, sathaner, sck, sentimental, sephiroth666, seras, SeRKaN, serooo, serues, sharingan, Shiniori, shinji, shrngn, sin goat, sipahi, siscafe, skipnott, sky_king_goko, sladhaugd, smallville, smygon, Sodakazam, Solid Snake, solo2, soulreaver, sousuke, SPAWN-TheUndead, spider027, Squaw, srn20, Storm^^, Streang, syaoran, sıfat, Tenbatsu, tohru, tolgaxp, TooFun, Toxie, tsunami6161, Unbreakable, vademou, VarOlanBiri, vecitasan, Vermillion, vertigo666, WeKinG, wizardsky, wolcrow, worless, WoRRied, xDonTPaniCx, xxxxxxx, y2m5tr, yakoza_06, Yamato, Yohxq, yoo rin, YouRuCHi, İTACHİ, yuuki_cross, zagato, zero, Zeronotsukaima, Zeyna, zhenya, zindan, özz, _manyax_, ~chii~

ve şu an şu dakikaları bizimle paylaşan ;

siz değerli AMT üyelerine sevgilerimi iletiyorum ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alayınızı seviyorum ulannn!!!

Sizi sevmeyen ölsün.:red_heart:

Gece gece otobüsten indim zaten. Uyku sersemiyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu siteyi, sitedeki samimi ve sıcak ortamı seviyorum

:002-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aynen bende bu siteyi seviyorum.sadece site mi? diyeceksiniz tabiki hayır.sitedeki tüm seviyeli arkadaşlarımı da seviyorum.(Not:tanımıyor olsamda geçerli)

seviyorum da seviyorum anlayacağınız:020-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?