Jump to content
  • Kayıt Ol

Kayıp aranıyor : spartiate / ödül büyük.

bedifeci

Önerilen İletiler

user2pic35791296933881.jpg

Sitemizin kurucularından yedi denizdeki en yakın arkadaşımız ,Gomu Gomu No meyvesini yiyenlerden spartiate sama ( Serkan ) uzun yolculuğuna devam ediyordu. Yolculuğu süresince birçok macera yaşadı ve bu maceraların verdiği etkiyle bizler gibi günden güne yaşlandığını biliyordu ve artık kabuğuna çekilme vakti geldiğini düşündü , en son mesajından beri bu uzun yolculuğundan ses seda gelmemişti , sevenlerinin endişeleri arttırıyor ,annelerinin ,bacıların gözyaşları oluk oluk akıyordu.en azından onun yaşadığını ve o güler yüzlü ifadesini görmek istiyorlardı. Meydanlarda spartiate spartiate spartiate sesleri duyuluyordu ama nafile ses yoktu Belki uzaklara yerleşmiş sakin huzurlu bir ortamdaydı ,evlenmişte olabilirdi ,çocuklarının ve bizlerin iyiliği için ses çıkarmıyordu olabilirdi.

Spartiate samayı gençler, bayanlar, çoçuklar, neneler dedeler belki hatırlamaz ama tanımamaları değerli ve önemli işler yaptığı gerçeğini değiştirmez. Bu camia için neler mi yaptı öncelikli bizim dostumuzdu ,karşılıksız emek verdi.

Tsubasa: Shunraiki [2/2]

Toradora [25/25]

Haibane Renmei [13/13]

Night Wizard

Tsubasa Reservoir Chronicle 1. Sezon [26/26]

Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE The Movie: Princess of the Birdcage Kingdom [Fansub]

Baccano

Tsubasa Tokyo Revelations [3/3]

Baccano OVA'lar

Requiem for the Phantom [26 / 26]

Tsubasa Reservoir Chronicle Sezon 2 [26/26]Kobato 18

Böyle bir emekçiyi (kaptanı) hakettiği şekilde uğurlamak istiyorduk. Tabi bunu yapmak içinde ilk önce onu bulmamız lazımdı.Her ne kadar en son 2 hafta önce konuşsakta yine tehlike denizlere açılacağın berlirtti ,ortalıktan kayboldu. Kendisini buradan sesleniyoruz.

Dünya Hükümeti tarafından arandığını biliyoruz, gel aramıza, son defa bayrağımızı açalım güzel bir veda yazısı yazalım. Bunu yazacağını zaten belirtmiştin.

Aksi durumda yine ses çıkmazsa

Telefon numarana verecegim toplu mesaj yolluyacagız.

Kuşadası’ndaki yerini, yüksek teknolojimizle uydudan göstereceğiz.

Oranın belediye başkanın devreye sokacağız.

Gerekirse resimlerini de yayınlarız.:002-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 57
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

9

• bedifeci

5

• loykad

5

• gundamaster

3

:gul gul:Çok güzel bir yazı olmuş.

Gelsin bir yüzünü görelim artık ama emekliliğe ayrılmasın, dönsün aramıza. :qaglayacak:

SPARTİ ÖZLEDİK SENİ!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sparti usta gercekden nerdesin ??

gel sesver aksi halde 10000 mesaj hakım var ona göre:88:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla bende özledim ama çaktırmıyorum:031-32:. Benim site içindeki yetkili arkadaşlarım hep kaliteli oluyor.İyi bir insan ve dosttu. Dedigim gibi bir iki güne uyarı yazısı yollarım gelmezse toplu mesaj atalım diye düşünüyorum.Bu şok etkisiyle belki son vedasın gerçekleştirir.:aglama2:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlık çok gerekliydi. Yaptığı işler bir yana muhabbeti ve enerjisi ile bulunması zor biri kendisi. Veda edecek olmasına üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlık çok gerekliydi. Yaptığı işler bir yana muhabbeti ve enerjisi ile bulunması zor biri kendisi. Veda edecek olmasına üzüldüm.

Zaten en çok o tarafı özletiyor kendisini. Benim için kendisi çok önemlidir.Bu zamanın gelecegin biliyordum. Birgün bize de sıra gelecek. Onu ayıran muhabetinin hoş olmasıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oy oy oy! Aylardır meraklardayız resmen! Hiç ses soluk çıkmıyor adminimizden diye endişeleniyordum. Gelsin bir görelim kendisini yoksa aranıyor ilanları yaptırmak lazım artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazıyı ben de çok beğendim,çok güzel bir içerik olmuş bedifeci eline sağlık :biyik gulme:

Şahsi olarak tanışıklığımadan da forum dünyası olarak tanıdığım varlığından da aynı şekilde arkadaşlığından da büyük keyif alıyordum açıkçası,en son da facebook üzerinden haber almıştım şahsına ait o da ekleme talebiydi o kadar,sanırım senin konuştuğun döneme denk geliyor,2 hafta gibi bir süre önceydi büyük ihtimal,bir daha da ses seda çıkmadı kendisinden :006: Bilseydim 1-2 ay önce Kuşadası'na gitmiştim arkadaşlarımla,evini basardım (nasılsa İzmir buluşmalarından alışkındı buna :P) hazır yardımcı olacak arkadaşlar da varken yanımda :gul gul:

Emekliliğe ayrılacağını bilmiyordum ama ne diyebiliriz,sonuçta hepimizin hayatında bazı öncelikleri olacaktır,bizim için ona da kendi yolunda başarılar dilemekten başka bir şey yok diye düşünüyorum,en azından sizlerin de dediği gibi gelsin de bari bize o güleç yüzünü göstersin ve her zamanki koruduğu enerjisiyle bir kez daha neşe versin :(

AYNI ŞEKİLDE SPARTİ ÖZLEDİKKK GERÇEKTEN DE....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çalışmalarını takip eden , bu serileri bir şekilde seyretmiş ,arşivlemiş herkesten yorum bekliyorum. En azından bunu hakediyor.Güzel birşekilde uğurluyalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesaj atmayı sevmem ama Spartiete için atarım.Bir kaç ay önce msn konuşmuştum ama bir türlü dönmedi.Gece kondu yıkımları ile uğraşıyordur yine. Milleti kapıda koycaklar bu soğukta.:qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel başlık olmuş bedi. :) Okurken çok eğlendim. Gerçekten emekli olmaya karar verdiğini anladığım ana kadar eğlenceliydi daha doğrusu. Geri döneceğini umuyordum.

@sparti

Bir gün İzmir'e gelip buluşmanızı basacağım. Ona göre... :otgorite:

:D:D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaw o kadar adam toplu msj atarsak adamın telefonu çöker bee :D Hatta o kadar msj'a geri bile döner camiaya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet abi seni de özledik bee :cicekq:Senden de ne zamandır ses soluk çıkmıyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çalışmalarını takip eden , bu serileri bir şekilde seyretmiş ,arşivlemiş herkesten yorum bekliyorum. En azından bunu hakediyor.Güzel birşekilde uğurluyalım.

uğurlamayalım... gitmesin.... gitmesin....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Forumda aktifliği bıraktıktan sonra bir kez konuşabilmiştim sanırım, yine 1-2 hafta önce msn'de denk gelmiştim, iletisinde "yokum büyük ihtimalle de cevap veremem" diyordu. Tam anlamıyla kayıp yani :) Umarım az biraz vakit bulabilir ve burayı görür, habersiz gitmek yakışmaz ona :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazıya bayıldım süper bir yazı olmuş eline sağlık bedifeci :D Sparti nerelerdesin sen site olarak seni arıyoruz ben en son 2 ay kadar önce konuşmuştum ve bana geri döneceğini söylemişti ama bırakma kararı aldıysa bize saygı duymaktan başka birşey düşmez :D beni animelere bağlayan kişi Serkan'dır onun yaptığı TRC çevirileriyle bu dünyaya bağlanmıştım bu yüzden onun buraları terk etmesi beni çok üzdü.

Squaw ve Özz'ün dile getirdiği gibi SENİ ÇOK ÖZLEDİK SPARTİ GERİ DÖN :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Engin abi ödül nedir? :D:qgel: Adminlik veriliyorsa spartiateye karşılık hemen getireyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kayıp Adminimizin bir an önce dönmesini istiyoruz, sitemizi tamamlayan unsurlardan biridir onun tarzı, yaptığı çok çalışması katkısı var. Başlık hoş olmuş Bedi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kulakları bu kadar çınladıktan sonra gelir elbet. Geldimi de bir daha da gitmez :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En kısa sürede gelir umarım....Bu kadar kişi seferber oldu..^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Waaaaaaa bana yukican deyişini bile özledim 14.gif

Serkan geri dön 75.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Belki yeni bir forum bulup AMTyi unutmuştur (erkek milleti işte) :uzqgun::q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?