Jump to content
  • Kayıt Ol

Kayıp aranıyor : spartiate / ödül büyük.

bedifeci

Önerilen İletiler

Serkanı uzun zamandır tanırım projelerinde yardım etmişliğimde çok. Bana verdiği emeklerde gerçekten çok. Onunla gittiğinden beri 1 ya da 2 kere falan görüştük. Engin abininanlatımı ve direk aklıma One pieceden bir sahne geldi. Hemen Spartiye göre düzenleyelim.

X kişisi: Bu gördüğünüz bayrak 170'in üzerinde ülkeyi kapsayan semboldür. Sadece bir insan için bunları göz önüne alabilecek misiniz?

bedifeci-beyazm: Görevliler şu bayrağı yakın.

AMT görevlileri: Yeni silahımız "Sparti kurtacı" alın ve tadına bakın.

*o sırada bayrak alev alev yanar*

X kişisi: Ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Dünyayı karşınıza aldığınızın farkında mısınız? Canlı çıkamazsınız.

AMT Ailesi: BAHSE VAR MISINNNNNNNNNNNNNNNNN?

SPARTİ BİZİMLE BERABER DEVAM ETMEK İSTEDİÐİNİ SÖYLE....

Spati: Bunu istememin bir günah olduğunu düşünüyordum. Ama artık anlıyorum ki bu günah değil.

SİZİNLE GELMEK İSTİYORUM. BENİ ALIN VE DENİZLERE TEKRARDAN AÇILALIM.

AMT Ailesi: HEDEFİMİZ SPARTİ. İLERİİİİİİİİ.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 57
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

9

• bedifeci

5

• loykad

5

• gundamaster

3

One piece de bu sahneyi çok severim ve Özkan uyarlaman süper olmuş :D Sparti artık duy sesimizi bu kadar ısrara aramıza dönmen lazım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendisini ilk animelerimden olan Baccano ile tanımıştım, o güzel çevirileriyle sevmiştim Baccano'yu.. "Alttaki üye tahmin"lerinde ne zaman çağırsam gelmezdi, ben yokken gelir beni çağırırdı, duygulanırdım. "Ufaklık"ı beslemiş, çekinmeden her gün tıklamıştı eski sitede. Avatarını bi ara değiştirmeyi düşünmüştü de, DEÐİŞTİRME ALIŞAMAYIZ, demiştik.. Aah ah- Durun ya, çok duygusal oldu. :F

Elimden gelen çok şey olmaz; ama Kraliçem'in (squaw) bu konudaki çılgınca fikirlerini (zamanında az ev basmadı v_v) desteklemek ve gerekli malzemeleri ayarlamak için hazır ve nazırım! qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arayan belasını bile bulur derler ama ben Spartie'den ümidi kesmiştim, arada sırada hayır duamı eksik etmiyordum.:020-32:sanırım şu an "kolay gelsin" desek "Kolaysa başınıza gelsin" aşamasında. Kendisini, çalışmalarını, hiç olmadı, yaşadığına dair bir belirtiyi dört gözle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

spartite nin en büyük fanlarından biriyim inş en kısa sürede döner...

Şu ana kadar tüm serilerini izledim ve bie cogunu izleme listeme aldım izlicem tüm serileri ve yorumları paha bicilemez ben serilerini gerekirse çöpe atarım ama kendisi gelsin yeter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anam başıma ödül koymuş sonunda bediiiii:qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kulakları bu kadar çınladıktan sonra gelir elbet. Geldimi de bir daha da gitmez :)

vallaha büyük ödülü aslında sen hakediyorsun gundam, geldin face'de buldun beni tebrik ediyorum:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay vay vay! Gözlerime inanamıyorum, kimler elmiş kimler! Hoş gelmişiniz efenim. Sefalar getirdiiz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sağol fudy selamlarr... nasıl bir anime topluluğusunuz siz yav, ölü admini bile canlandırdınız vallaha:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
vallaha büyük ödülü aslında sen hakediyorsun gundam, geldin face'de buldun beni tebrik ediyorum:011:

E hakeden adamı gelir her yerde bulurlar sparti. Sensiz burası olmayacağı için bana ve daha doğrusu hepimize düşen senin burada tekrar olabilmeni sağlamak.

Aramıza tekrar hoşgeldin.

Bedifeci ödülüm nedir acaba?qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

E hakeden adamı gelir her yerde bulurlar sparti. Sensiz burası olmayacağı için bana ve daha doğrusu hepimize düşen senin burada tekrar olabilmeni sağlamak.

Aramıza tekrar hoşgeldin.

Bedifeci ödülüm nedir acaba?qnoluyo

ödül olarak seni face'teki mafia wars'ta, büyüyen mafyama dahil edicem gundamcım:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Adama bak faceyi bize tercih ediyor.:qhayir:

kandırdılar beni engin, sinemaya giriş için sıra beklerken biri ayaküstü iphone'undan üye yaptı beni:lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sağol fudy selamlarr... nasıl bir anime topluluğusunuz siz yav, ölü admini bile canlandırdınız vallaha:)

Aga ne ölüsü yaa sen yaşıyorsun. Hem fiilen hem de Kalbimizde yaşıyorsun :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

ödül olarak seni face'teki mafia wars'ta, büyüyen mafyama dahil edicem gundamcım:)

O da olur Sparti. Sen burdasın ya o hepimize bir ödül zaten :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ohbe siteye girebildim nihayet veee ilk mesajımıda bu başlığa atıyor olmaktan mutluyum.

bir daha kaybomaman dileği ile hoş geldin :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

en son ağlatacaksınız o olacak ha:uzqgun: teşekkür ediyorum hepinizew332

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aramıza tekrardan hoş geldin.uzun zaman sonra tekrardan biraradayız.sitedeki dostluklar sağolsun:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi buldular, madem buldunuz zincirleyelim, iyi bakalım....v.s ne gerekiyorsa yapalım kaçmasın. :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mafia Wars'a sardığına göre oyundan bir şeyler verelim, bir daha kaçmaz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En iyisi Mafya wars da Spartiate ailesini acalım :)

Kimse bize engel olmaz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olum gelmiş lan, Sparti gelmiş! ;__; Siteye girdim, dedim "lan bi bakim, online'larda sparti var mı" bi baktım SPARTI! Çok özlemişiz be sparti ;__; Naber ;__;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Welcom to the jungle diyorum sparti ^_^ Ben bulamazlar seni diyordum ama yanılmışım :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?